לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2011, 10:02
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני מכיר את התופעה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמואל'ק שמתחילה ב "שאלה: היה פעם בהיסטוריה דבר כזה?"

של אמונה שחבורת אנשים הנוגעת בעניין מסויים כולם סיימו חייהם/תפקידם בצורה שניתן להציגה כ"לא מי יודע מה טבעית" ("קללת הפרעונים" שלכאורה הביאה למוות בטרם עת, או בייסורים, של שורת חוקרים שכולם עסקו בפתיחת קברי או קבורות של פרעונים) אבל לפחות בעיניים חילוניות זה תמיד נראה מאולץ ומופרך....

הכי קרוב שאני מכיר לנושא זה זו העובדה שכל מי שהיה מעורב בשלב הראשון של הטיפול באסון צ'רנוביל (בשטח) מת, אבל זה הרי מסיבות ברורות....

אגב: מספר מרשים מאוד של אנשי הפמליה הקרובה של אחד אדולף היטלר, ואשר שרדו את 1945, מתו בגילאים מרשימים מאוד (ארבעת המזכירות של היטלר, שלישו, ראש ההיטלר יוגנד, מפקד "מבצר הבונקר", מרכזן הבונקר ועוד ועוד... חלקם גם הספיקו לבלות עשור בגולאגים סובייטיים). גם לא מעט נאצים מדרגי הביניים חיו עד גיל די מרשים. הייתי אומר שאם ישנו יד בעניינים אלה לכוח עליון, ישנה סיבה תמוהה לכך שהוא בוחר לחנון דווקא נאצים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2011, 11:32
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בוודאי שיש כח משפטי עליון לאורך ההסטוריה - כל המעורבים במשפט פיתגורס לדוגמא
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני מכיר את התופעה"

הלכו לעולמם בטרם חלפו 100 שנים [חוץ מבני גורן כמובן]

אני חושב ששמואל"ק מתכוון לשורות מכות אישיות שפקדו שורת אנשים שהיו מעורבים בארוע מסויים בנקודת זמן כלשהי בהסטוריה.

אז ברור ש'מכות אישיות' זה דבר יחסי ולצאת עם פנסיה של מפכ"ל/אלוף וקשרים עסקיים לא רעים לא היה נחשב בימי הרומאים ל'מכה אישית' [כל זמן שלא סרקו את הגוף האמור במסרקות ברזל, צלבוהו, מכרהו לזנות ולעבדות, השליכוהו לאריות והעלו את השאריות על המוקד כמובן].

מעבר לכך: הקשר של האנשים לארוע המסויים אליו מכוון שמואל"ק הוא עקיף והצרות היו עם חלקם עוד קודם לכן.

נ.ב

לרגע נעלמתי מהפורום וכבר מדברים פה פוליטיקה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר