לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2011, 08:12
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
החלום המשיך גם לאחר ההתעוררות.. קרה לכם?

קמתי היום בשש וחצי וחזרתי שוב לישון. בזמן השינה היחסית קצרה של שעה וחצי, עד שהתעוררתי בשמונה, החלום האחרון שאני זוכר הוא שהייתי באיזה מושב מוזר,
וכחמישה כלבי בולדוג מוזרים בצבע חום ועוד כלב פינצ'ר קטן שנדחף לחבורה, נדבקו אלי שאלטף אותם ולא עזבו אותי..

זה בשלב מסוים כבר נהייה מעיק אז נכנסתי לאיזה בית וסגרתי את הדלת אבל הדלת נפתחה לרגע מהרוח וכל ששת הכלבים נכנסו במין אמוק פנימה והפינצ'ר המזד*** והקטן קפץ
עלי ונשך לי את הבוהן ולא הרפה! הרגשתי לא כאב אלה תפיסה חזקה וניסיתי לשחרר אותו והוא לא הרפה.
לא לאט הוא נהייה קטן יותר ותפס מראה של עכביש אבל עכביש גדול. ששת הרגליים שלו לא הפסיקו לזוז ולהתפתל במהירות. הלב כנראה התחיל לדפוק מהר למראה העכביש שנתפס
על הבוהן בחוזקה ולא עוזב ואז הוא כנראה אותת למוח:" :זה כבר מתחיל להיות מוגזם.. תעיר את הבחור".

התעוררתי וקלטתי שנרדמתי על היד שבה הבוהן נתפסה. אבל רגע, החלום לא בדיוק נגמר.. פתחתי את עיניי ואני עדיין רואה את העכביש !
מין צללית שחורה שלו באמצע החדר עם הרגליים זזות במהירות ומתקרב אליי.. (והוא היה ממש גדול יחסית לעכביש)
מיצמצתי שוב ושוב ואמרתי "לא יכול להיות" אבל הוא עדיין היה שם.
באופן אפילו לא רצוני של בהלה קמתי לצד השני של החדר והדלקתי את האור. אבל העכביש כמובן, לא היה שם..

לא נראה לי שזה פעם ראשונה שאני רואה עוד הצלליות לכמה שניות של דברים שטיפסו עליי.. הם לא תמיד נעלמים באותו הרגע של הקימה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר