לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2011, 14:23
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
שאלה שטח אש נפיצים/מיקוש באזור שפרעם?!

באתר "העין השביעית" נכתב כי לפני שנה, יומיים לפני הילד דניאל יובל שנפגע ממוקש ברמה"ג, הגיע לרמב"ם מיקרה דומה:
ציטוט:
יומיים לפני שהמסוק הבהיל את דניאל יובל למנחת המסוקים של רמב"ם, ישירות ל"חדר ההלם" במחלקת המיון ברמב"ם, עשה אותו מסלול בדיוק ילד בן 13 בשם מ"כ, תושב שפרעם, עם פציעה דומה, אבל קשה יותר.הילד, שכאמור הגיע לרמב"ם 48 לפני יובל, סבל מקטיעה מלאה של כף היד והזרוע ופגיעה לא הפיכה בעין. הילד הגיע לבד, בלי הורים או אחים, כואב והמום. מאוחר יותר התברר שבן דודו של מ"כ עובד כמאבטח ברמב"ם וממנו למדתי על הביוגרפיה של הילד, ודרכו אני ממשיך לעקוב אחרי הסיפור גם היום.מ"כ היה רועה צאן, ממשפחה ענייה מאוד, בילה לעתים בשדה יותר מאשר בבית-הספר ודרך ככל הנראה על מוקש או רימון בשטח ניווטים ליד שפרעם. עד היום לא ברורה סיבת הפציעה – אך ברור שחומר נפץ חזק עשה שמות בגופו של מ"כ הצעיר.

יש בכלל שטחי אש/ שד"מ צה"לי באזור שפרעם? כיליד קרית אתא שטייל מדי פעם באזור, מתקן האימונים היחיד שאני יכול לחשוב עליו באזור הוא ביה"ס של המשטרה, שלא נראה סביר בהקשר הזה. אני מניח שהוא הכין מטען מרוב שעמום, או שיחק עם נפל שמישהו הביא לאזור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר