לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2011, 18:03
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "מעשנים החוצה! - בניו יורק אסור גם לעשן באוויר הפתוח"

אני לא מבין למה לא מוציאים את הסיגריות מהחוק.
אם אסור לעשן בשום מקום כי זה מסוכן, אז למה לא מוציאים את הסיגריות מהחיים שלנו ?
אני מצטער היום על העובדה שאני מעשן, ואם לא יהיו סיגריות בעולם, יהיה לי הרבה יותר קל לא לעשן מאשר אם ישלחו אותי לכל מיני מקומות מסריחים שרק שם מותר לעשן.
בקליפורניה יש מקומות שכבר הרבה זמן אסור לעשן ברחובות, אסור לעשן ברכב עם חלון פתוח וכו'

אם זה מסוכן כל כך, אז שלא ייצרו יותר ויהפכו את זה למשהו שאסור לעשות בכלל לא משנה איפה.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2011, 21:11
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני לא יודע כמה שנים עישנת..."

עישנתי הרבה שנים. (לא חושבת שאני צעירה ממך )
עולם ללא סיגריות זה הכי טוב - אבל זה מאוחר מידי -
לי עדיין מידי פעם מתחשק - אבל זה עובר - ביחוד כשרואה/מריחה מישהו אחר מעשן.
אז מאחלת לך שיום אחד יפול האסימון ויצליח לך להפסיק.
לי כאמור זה היה שמישהו הצליח להפחיד אותי ומישהו אחר הפחיד לי ת'ארנק -
המחיר הוכפל או שולש בזבנג - וגמרנו עם הסיגריות.

אצלנו בבניין - לפני כמה ימים - הבעלהבית שם מודעה שדיירים וותיקים מתלוננים שמעשנים בבניין.
יש דיירים עם בעיות נשימה - וזה יהיה באחריות המעשנים אם יהיה למישהו סיבוכים...
כמובן שזה לא רציני - אבל הוא מנסה...

המאמץ להפסיק לעשן שווה מכל כיוון שמסתכלים על זה...
ישן 07-02-2011, 00:35
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בקרוב אצלנו?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "מעשנים החוצה! - בניו יורק אסור גם לעשן באוויר הפתוח"

גם עושים למעשנים טובה וגם יש להם תלונות שמצילים להם את החיים.

רק אתמול ניחמתי חבר של אחי שיושב שבעה על אביו שנפטר עקב סיבוכים מעישון. הבנאדם היה נכה כמה שנים, משותק, הראות לא היו תקינות , קנה הנשימה דפוק, בקושי מדבר והוא היה כל כך מכור שהוא המשיך לעשן למרות שרופאיו אסרו זאת עליו בתוקף. הוא היה כל כך מכור שהסיגריות היו לו יותר חשובות מהבן שלו. הוא ידע שככל שימשיך עם הסיגריות כך יגברו הסיכויים שבנו יהייה יתום אבל את הווינסטון שלו הוא אהב כנראה יותר..

עכשיו הבן שלו, החבר של אחי נשאר לבד. אין לו אבא והאמא נפטרה שהיה בן שש.. ואם זה לא מספיק ,הוא בן יחיד. ואם גם זה לא מספיק נורא, האבא שכבר לא כל כל היה מנטלית תקין בשנתיים האחרונות התחתן עם המטפלת הפיליפנית שלו שניצלה את מצבו. ועכשיו היא בריב עם הבן היתום על הבית והרכוש.
שישבנו אתמול בשבעה היא הביאה את החברות שלה לבית כדי להציב לו עובדה(מין לוחמה פסיכולגית שלה שהיא עושה כבר כמה ימים) ולא הפסיקה לדבר בקול בחדר ליד ולהפריע.

לא קונה את האי אפשר להיגמל שלכם. אם החיים שלכם והאהובים שלכם מספיק חשובים לכם מהחתיכת ניקוטין נטולת הפוזה הזו, אז תחתכו.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 07-02-2011 בשעה 00:58.
ישן 07-02-2011, 07:41
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "בקרוב אצלנו?"

נו באמת.
בדו"ח שהוציא משרד הבריאות, חלה עליה בתחלואת הסרטן. אחד מכל 2.5 גברים יחלה במחלה. וזה בעידן שאנשים
מעשנים הרבה פחות מאשר בעבר. להגיד שכל חולה סרטן ריאות וסרטן בכלל מת כתוצאה מעישון, זו בורות או אג'נדה שמקדמים צידי המכשפות המודרניים המצאו להם אוכלסיה חדשה לרדוף ולרדות.
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1212756.html

צאו ובדקו באיזה סביבה מזוהמת אנחנו חיים, זיהום שלא תמיד נראה לעין. זה מתחיל בחומרים מסרטנים בבקבוקי פלסטיק, תוספי מזון, זיהום אלקטרוני וכלה בזיהום רב השנים של מפעלים המזהמים את האוויר בתרכובת שונות ואת מי הנחלים במתכות כבדות המחלחלות למי התהום. לוקח לעיתים שנים עד שהמחלה מתפרצת, ואז כבר קשה לדעת מה גרם לה, אבל...
מצאו להם עץ להתלות בו , לסחוט מס מהם ולפטור את המזהמים האמיתיים- לעיתים במודע ובאישור. יש ועדה בדלתיים סגורות שמאשרת למפעלים לזהם בכמויות אדירות. והם מזהמים את האוויר, הנחלים והים שלי ושלך. והזיהום הזה יגיע בסופו של דבר לריאות שלך ומחזור הדם שלך.
המדינה מרוויחה פעמיים. היא יודעת שרוב מעשני הסיגריות הם בני המעמד הבינוני - נמוך שלא יפסיקו לעשן למרות העלאת המיסוי, כך שהמדינה נשכרת הן במכירת הסיגריות והן במיסוי.

ישן 07-02-2011, 23:44
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אם בעל פאב ידע שהוא יפסיד בצורה כזו כמות גדולה של לקוחות, הוא לא יעשה כך."

ציטוט:
הרגשתי היא שאחוז השותים לשוכרה המעשנים גדול יותר מאחוז השותים לשוכרה של מעשנים

אה?
בכל אופן, החוק הוא שאסור לעשן במקומות ציבוריים כך שאני לא מבין למה צריך להתיר בחוק פגיעה בבריאות של אנשים אחרים, אל תשכח גם שיש מלצרים ועובדים אחרים בפאב שנחנקים ונפגעים מההתמכרויות של המעשנים.
אני רוצה לראות מה תהיה התגובה של הסובבים אותי בפאב מלא מעשנים, אם אני אתיישב באמצע שלו ואפתח פחית מלאה גז מדמיע (נניח והגז לא משפיע עלי) - כולם יחנקו ויצאו החוצה בריצה, אבל אני - מה אני אעשה - אני נהנה לשתות בירה ולשאוף גז מדמיע. זו ההתמכרות שלי.
זה לא בסדר, אבל להסריח לכולם את הנשמה בפאב עם סיגריות זה כן בסדר?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 10-02-2011, 19:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
דיון היזמים שלכם בעניין הסטארט-אפ לפאבים למעשנים מאוד משעשע
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "וכמו שציינתי כבר ממקודם"

הבעיה היא כי בבואכם ליצור מיתוג למוצר החדש שלכם אתם חושבים כקפיטליסטים וארצנו היא כידוע ערש הבירוציאליזם.

הדרך היחידה לגרום לבעל פאב המוכרז כפאב למעשנים לחשוב פעמיים היא העברת הפיקוח על הפאב למשרד הבריאות במשותף עם משרד העבודה ומשרד המשפטים. כל פאב יוכל כמובן להכריז על עצמו כפאב למעשנים אך יחוייב להציב בפתחו 'אוהל בריאות' בו יאלץ כל נכנס לפאב לשמוע הרצאה קצרה על נזקי העישון הפסיבי מיד לאחר שישקל, ימדדו גובהו ולחץ הדם שלו, תלקח דגימת כולסטרול וירשמו כראוי בטופס כאשר תהיה שורה של טפסים שונים בהתאם לBMI המחושב. אח"כ יעברו הבאים לפאב בדוכן העורכי-דינים שם יוחתמו על טפסים המסירים מהפאב ומהמדינה כל אחריות או זכות תביעה בגין נזק עתידי ויצהירו על הסכמה מדעת הצהרה מרצון וקבלה בששון של כלל נזקי הניקוטין והעשן. הטפסים ישוכפלו בידי נוטריון כולל הסרט האדום הזה משעווה ויועברו למשרדי הממשלה השונים. בתוך הפאב יחוייב בעליו להחזיק פקחים של משרד העבודה שיחשבו את צפיפות העשן ותקינות הוונטות וגם משגיח כשרות אחד. אפשר גם לחייב את הנכנסים לבחור ועד שרק הוא יוכל להיות נציגם בפני המדינה, הנהלת הפאב והסלקטור.

זו הדרך ליצור פאב למעשנים בלבד- ואין בלתה!! עוז לתמורה בטרם ניקוטין!!
ישן 08-02-2011, 03:27
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לא אגיד נרקומנים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
כי בין נרקומנים למעשני סיגריות יש הבדל גדול. אבל בהחלט המצב של אדם מעשן הוא די קשה אם הוא מגיע אליי באמצע הרחוב למרות שלא מכיר אותי בכלל ואומר לי: " אחי יש לך סיגריה? אני חייב סיגריה!"
והפסקתי לספור כמה כאלה פנו אליי.

אפילו אליי פנו כמה פעמים עם בקשה זו, ואני נראה כמו ילד טוב, שלא ראה סיגריה מימיו(ואני ראיתי הרבה לפני שהם נולדו).
נראה, כאילו לאנשים מעשנים יש את הפחד של דרדור: היום אוסרים לעשן, מחר יגידו איפה ומה לאכול ונגיע לדיקטטורה וטוטליטריזם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:43

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר