לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2005, 15:38
צלמית המשתמש של Globetrotter
  Globetrotter Globetrotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Globetrotter
תחזיות לפלייאוף

כל אחד ירשום את התחזית שלו לפלייאוף
הנה שלי:

מזרח:
מיאמי - ניו ג'רזי: ניו ג'רזי נכנסו לכושר וקארטר וקיד בכושר מצויין, ג'פרסון לא יציב וזו הסיבה היחידה שהם לא סיימו גבוהה יותר, מיאמי פשוט בלתי ניתנים לעצירה כשבכל ערב נתון יש לה 2 שחקנים שיכולים לקחת פיקוד, 2 שחקנים שספק אם ניתן לעצור.
התחזית: 4-2 למיאמי
דטרויט - פילדלפיה:אייברסון אולי בעונתו הטובה בכל הקריירה עם ממוצעים מדהימים, אבל הוא לא באמת מקבל מספיק עזרה מכריס וובר, דטרויט קבוצה הרבה יותר מאוזנת וכל שחקן יכול להוביל את הקבוצה לניצחון ביום נתון, המזל היחידי של הקבוצה מפילדלפיה הוא שטיישון פרינס השומר המצויין כנראה שלא ישמור את אייברסון, הפתעות כנראה שלא יהיו פה.
התחזית: 4-2 לפיסטונס.
בוסטון - אינדיאנה: בוסטון בעונה מצויינת עם תרומה גדולה של אנטואן ווקר שהצטרף לקבוצה, אינדיאנה בעונה רגילה נורא חלשה, בעיקר בגלל ההרחקות שהיא ספגה, אינדיאנה באה בלי רון ארטסט אבל עם הרבה ניסיון ועם רג'י מילר רעב מאי פעם בעונתו האחרונה.
התחזית 3-4 לאינדיאנה.
שיקגו - וושינגטון: שיקגו מגיעה לפלייאוף פעם ראשונה מאז 98 ועושה זאת בגדול עם קבוצה של צעירים מוכשרים כדוגמת בן גורדון שמספק את הסחורה במאני טיים וקירק היינריך שמריץ את הקבוצה נהדר, שיקגו כנגד באה עם הסופרסטאר גילברט ארנאס בעונת הפריצה שלו באנ בי איי, לצידו יש שחקנים מוכשרים כדוגמת חואן דיקסון ואנטואן ג'יימסון אך הם לא מספקים את הסחורה.
התחזית: 4-3 לבולס.

מערב:
פיניקס - ממפיס: ממפיס ב2 העונות האחרונות היא קבוצה של יובי בראון, למרות שבראון עזב אותה באמצע העונה היא עדיין אותה קבוצה עם אופי ועם נחישות, אולי לא הקבוצה המוכשרת באנ בי איי אבל בהחלט הקבוצה הנחושה ביותר, פאו גאסול הוא הספק הראשי כאשר מדי פעם מצטרפים אליו סטרומייל סוויפט או מייק מילר, ממול פיניקס, לא ספק הקבוצה שהכי כיף לראות באנ בי איי, סטיב נאש שמעיף כדורים לסטודומאייר ולמריון שמסיימים התקפות ב3-4 שניות, פיניקס תבוא נחושה גם היא לפלייאוף.
התחזית: 4-1 לפיניקס.
סן אנטוניו - דנבר: דנבר בהחלט קבוצה בעלייה, קבוצה נורא יציבה ללא כוכב בולט, לא מקבלת את מה שהיא צריכה מכרמלו אנתוני שהיה אמור להוביל אותה, מנגד סן אנטוניו - המועמדת הכי גדולה לזכות באליפות, קבוצה שכאשר כולם בריאים יכולה ביום נתון לדרוס כל אחת, לא קבוצה שמסתבכת בסיבובים הראשונים בפלייאוף, דנבר אולי תגנוב ניצחון אחד אבל כנראה שגם זה לא.
התחזית: 4-0 סוויפ לסן אנטוניו.
סיאטל - סקרמנטו: לדעתי הסדרה הצמודה ביותר, סיאטל בפתיחת עונה נפלאה ובהמשך קצת פחות טובה קבוצה מאוד מוכשרת עם כוכבים כמו ריי אלן ורשארד לואיס שיכולים לקלוע ביחד בערב נתון 70 נקודות, מנגד סקרמנטו עם מייק מילר ופג'ה סטוייאקוביץ כספקים הראשיים, לאחר שסקרמנטו בעצם זרקה את וובר היא לא אותה קבוצה, אין לה איום ממשי בתוך הצבע, מה שכן יש לה זה את הניסיון במעמדי פלייאוף דבר שלדעתי יעביר אותה שלב.
התחזית: 4-3 לסקרמנטו.
דאלאס יוסטון: דאלאס אולי הקבוצה היציבה ביותר באנ בי איי ב3-4 שנים האחרונות היא קבוצה ממושמעת מאוד, עד שנה שעברה קבוצה התקפית מאוד אבל מאז שאייברי ג'ונסון לקח פיקוד כמאמן הקבוצה גם שומרת. הנשק העיקרי של דאלאס הוא דירק נוביצקי ועוד כמה כוכבים שכבר עבר זמנם כמו ג'רי סטקהאוס מייקל פינלי וג'ייסון טרי, איתם דאלאס מצליחה לתפוס את המקום הרביעי במערב, מולה מתייצבת יוסטון קבוצה של 2 שחקנים מצויינים ותו לא רוב השחקנים שם לא מנוסים במעמדי פלייאוף אבל 2 הכוכבים שלה הם 2 שחקנים שאני מאמין שכן יוכלו לסחוב אותה לחצי גמר המערב.
התחזית: 4-3 ליוסטון.

חזרה לפורום
ישן 22-04-2005, 18:52
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
התחזית שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Globetrotter שמתחילה ב "תחזיות לפלייאוף"

אני לא אכתוב הרבה כמוך אבל אני אגיד מי אני חושב שתנצח ובכמה מישחקים.
מזרח.
מיאמי - ניו ג'רזי נטס , מיאמי נהנת מיתרון בייתיות לכל אורך הפליאוף במזרח. אני חושב שייגמר 4-2 למיאמי. יהיה למיאמי קשה מאוד.
דטרוייט פיסטונס-פילדלפיה סיקסרס, אני מאמין שגם פע ייגמר 4-2 ,לדטרוייט. אבל פה זה ייקרה הרבה יותר בקלות, דטרוייט האלופה היוצאת. אייברסון יעשה כמייטב יחולתו, אבל לבד יהיה לו קשה.
בוסטון סלטיקס- אינדיינה פיססרס, כאן כבר הרבה יותר קשה להמר,4-1 לסלטיקס. אינדיאנה מאוד חזקה, בסגל מלא, אבל ג'רמיין אוניל פצוע, וארטס, וטינסלי. נראה לי שבגלל כל הבעיות בוסטון ופול פירס יעלו, בסגל מלא אינדיאנה קוראת אותם.
שיקאגו בולס-וושינגטון ויזארס, האמת שלא חשבתי שהבולס והויזארס יגיעו לפליאוף, כשיש את הקבלירס, במיוחד לא למקומות 4-5. אני לא ממש עוקב אחרי שני הקבוצות הללו, אני מהמר על 4-3 לבולס.
מערב.
פיניקס סאנס- ממפיס גריזליס. פיניקס עם יתרון בייתיות לכל אורך הפליאוף, גם בגמר. אני מאמין שהסאנס יקראו אותם 4-1.
סאן-אנטוניו ספרס- דנבר נוגטס. קשה לא להמר על הספרס, ואני לא בטוח שיש מי שלא יהמר עליהם, אבל אני הולך על 4-3 לספרס, יהיה קשה מאוד לספרס.
סיאטל סוניקס- סקרמנטו קינגס. בשנים האחרונות השקיעו הרבה כספים הסקרמנטו, סיאטל מאוד מאוד חזקים, עם אנטוניו דניאלס, ראשאד לואיס והגדול מכולם ריי אלן. אני הוךן על 4-1 לסיאטל.
דאלאס מבריקס- יוסטון רוקטס. זה ההימור הכי קשה, לדעתי, בכל הפליאוף. דאלאס עם פינלי ונוביצקי נגד טי מכ( טרייסי מכגריידי) ויאו מינג. אני הולך על יוסטון 4-3. לדעתי טי מכ הוא השחקן הכי טוב ב נ ב א.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר