לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2011, 18:27
  משתמש זכר Lord-Garr Lord-Garr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.11
שלח הודעה דרך MSN אל Lord-Garr Facebook profile
לוח ציור אלקטרוני - עזרה!

היי,
אני חדש בפורום הזה (לפני דקה נרשמתי) ואני צריך קצת עזרה.

אני מחפש לוח ציור אלקטרוני, בשביל ציור במחשב כמובן, לפי מה שהבנתי מחברים וממקורות שונים באינטרנט, עדיף ללכת על WACOM, גודל A5 (או A4 בהמשך הדרך), וכמה שיותר טוב כמובן.
למיטב הבנתי יש כמה דגמים, לפי דרגות לחץ, אפשרות ציור עם האצבעות וכל מיני, אני אישית נורא נורא רוצה את הלוח ציור שמאפשר ציור ישר על המשטח, כלומר, שאני לא אצייר על משטח ואז אצטרך להרים את העיניים למסך כדי לראות מה יצא (למרות שאולי עדיף להתחיל בזה), כמובן שאם זה צורך השקעה נוספת של כסף ויותר מדי גבוהה בשביל מישהו שזה יהיה הנסיון הראשון שלו במשטחים כאלה, אז אולי עדיף לוותר על הרעיון הזה עכשיו.

ובשביל שאני לא אקבל תשובות כמו שראיתי שאנשים כבר קיבלו .. ככה:
אני מצייר מגיל צעיר, כרגע אני לומד במכינה (סטודיו 6B למי שמכיר) ובתקווה להמשיך לבצלאל או חולון לא משנה מה ללימודי אנימציה, איור.. מה שאני אחשוב שאני רוצה באותו רגע.. אבל הכיוון הוא כזה.

אז אם מישהו יכול לעזור לי אני אשמח.

לסיכום...
לוח ציור אלקטרוני, A5, חברת 'וואקום'... תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2011, 18:16
  משתמש זכר Lord-Garr Lord-Garr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.11
שלח הודעה דרך MSN אל Lord-Garr Facebook profile
תודה רבה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Eli_lub שמתחילה ב "אני לא מזמן התענינתי בלוח הזה"

קודם כל תודה רבה על התגובה, ראיתי שאיזה 100 אנשים צפו במה שכתבתי ואף אחד לא טרח להגיב אפילו, אז תודה על המאמץ והבדיקה שהשקעת

ראיתי את הסירטון ביקורת, באמת חתיכת מכשיר, נראה אדיר, הבנתי שהגודל שהוא מדגים שם זה A5 לפי המדידות שלו.. ובדיוק כזה אני מחפש, אפילו אם יש משהו פחות מתוחכם מזה, אני לא חייב להתחיל עם כל האפשרויות חודים המטורפים האלה... ולוח שאין עליו תצוגת כפתורים במסכי LCD קטנים..
בגלל שבארץ הבנתי (לפי הקישור שהוספת ) אחד כזה בגודל A4 עולה 3,093 ש"ח ... לפי חישוב גס (לפי היגיון) אם אני רוצה לקנות כזה בגודל A5, בלי הגאג'טים הנוספים.. זה בטוח ירד לסביבות ה-1500 - 2000 שקל .. וזה מבחינתי השקעה שאני יכול לתת...

עריכה:
מצאתי *נערך - אין לתת לינקים של אתרים בעלי רווח אישי*, אני יודע שזה מכשיר ברמה נמוכה יותר... הגודל שלו הוא A5 למיטב הבנתי.. מה אתה אומר... שווה ללכת עליו? (המחיר שלו הוא 1,505 שקל ד"א)

אני אמשיך לחפש עוד דברים, ותודה רבה שוב על העזרה.

הבנתי שרק בא.ד.ס מחשבים מוכרים את הלוחות האלה?
כי בדקתי היום בבאג ואפילו המנהל שם אמר לי שעדיף לחפש במקום אחר...

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 08-02-2011 בשעה 19:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר