לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום התנדבות! :) אתם מוזמנים לשתף חוויות, מידע על פעילויות וארגוני התנדבות וכמובן לשאול שאלות! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > התנדבות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2011, 19:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "בואו נכיר אחד את השני ..."

שם: לא חשוב

עוסק ב: אירועים, כנסים ועוד כל מיני נספחים...

מתנדב ב: עד לפני חמש דקות הייתי מתנדב שנים במשמר האזרחי, כולל בכיתות כוננות וכל מיני מיזמים זמניים יותר או פחות. בגלגול האחרון הייתי רק "קלאסי". למה "חמש דקות"? נפרט באשכול השאלות, כי זה עוד לא סגור...
כמו כן עוסק בהתנדבות בהיבטים שונים של תחום חינוך, הסברה/העברת הדרכות ממוקדות לזרים/דיפלומטים בעיקר בנושאים היסטוריים בהם יש לי מומחיות. מקפיד לעולם לא לדרוש תשלום כלשהו, מה שלדעתי תורם לאיכות העבודה, לפחות בתחום הסברה. במקומות בהם אני מתבקש, ויש לי היידע, אני גם תורם בצורת ייעוץ לנושאים שונים הקשורים למורשת, הנצחה ודברים דומים, על בסיס העקרון של "אם אף אחד לא גוזר קופון, אני בטוח לא". בעבר התנדבתי בהרבה חפירות ארכאולוגיות לאורך עונות שלמות, כולל לא מעט מקרים בהם זה עלה לי לא מעט כסף... התנדבתי גם בתחומים ממוקדים הרבה יותר, גם אם לאורך זמן קצר יותר, כמו מרכזי סיוע.

בהחלט מאמין שאיפושהו עשור קדימה, בערך, אגיע לנקודה בה אנסה לתת מעצמי למען עניין ממוקד, בהתאם לכישורים והמומחיות שלי. בימים אלה אני עמוס עד מעל הראש בגידול משפחה לא קטנה ובאמת שאין לי זמן לנשום...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר