לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2011, 20:30
  boynett boynett אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.07
קובץ php בתוך iframe עם javascript

קודם כל סליחה על הכותרת הלא מובנת.
ככה יש לי קובץ php שאתרים אחרים שותלים אותו באתר שלהם בתור iframe
הבעיה התחילה שרציתי לדעת ולמצוא את כל האתרים ששמו את הiframe באתר שלהם ואז נודע לי שiframe אם הוא נמצא על שרת אחרת לא יכול לתקשר עם הדף שהוא נמצא בו כל עוד הם לא על אותו שרת.
אז הפתרון הטוב והיחיד שמצאתי שראיתי שגם אחרים משתמשים בו הוא פשוט להשתמש בגאוה סקריפט ולתת לאתרים שרוצים לשתול את הiframe שלי באתר שלהם פשוט קוד גאוה ובקוד גאוה עצמו אני עושה iframe וככה יש לי אפשרות לשאוב את הכתובת של האתר שהiframe נמצא בו.

עכשיו הבעיה מתחילה שמי שקצת מבין יוכל פשוט לקרוא את הקוד גאוה להעתיק ממנו את הiframe.
וכאן אני צריך את עזרתכם
הדרך הכי טובה ויעליה לבדוק בקובץ php עצמו שהוא הגיע מתוך הקובץ גאוה כלומר לקשר ביניהם, שני הקבצים יושבים על השרת שלי.
מקווה שהייית מספיק ברור.
תודה

המחשה של קוד פשוט בשביל שיהיה יותר מובן
זה הקוד של הקובץ גאוה סקריפט (זה דוגמא שרשמתי עכשיו לצורך ההדגמה אז אין צורך לבדוק אם היא עובדת או לא)
קוד:
document.write("<iframe style='border:none;' frameborder='0' scrolling='no' marginheight='0' marginwidth='0' src='http://www.site.net/track.php?id=8&key=1ff1de7f4295f?url="+ document.location +"' width='140' height='50'></iframe>");

וזה הקוד שאני מבקש מהם לשים באתר שלהם

קוד:
<script type="text/javascript"><!-- id = "מידע כלשהו שאין לי בעיה שהם ישנו אותו" //--> </script> <script type="text/javascript" src="mysite.com/dogma.js"></script>

עכשיו כל מי שקצת מבין יכול לשאוב מהגאוה סקריפט את הקוד של הiframe ולשים אותו מבלי שתיהיה לי את האפשרות לדעת.

נערך לאחרונה ע"י boynett בתאריך 07-02-2011 בשעה 20:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2011, 20:54

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי KingYes שמתחילה ב "אם הבנתי נכון, אתה רוצה לבדוק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KingYes
אם הבנתי נכון, אתה רוצה לבדוק האם הם באמת שתלו את ה-IFRAME באתר שלהם.
לשם כך, הייתי משתמש במשתנה $_SERVER בקטע של ה-REF..

לא מדוייק אני רוצה לבדוק אם הם שתלו את הקובץ גאוה סקריפט בשרת שלהם

אני רוצה לבדוק דרך הקובץ php שהוא פועל לבדוק אם הוא שתול דרך קובץ גאוה סקריפט אז שיעשה מה שצריך ואם הם שתלו אותו ידנית עם iframe על ידי זה שהעתיקו את הקוד מהקבוץ גאוה שלא יפעל

כל מה שאני צריך זה כאילו שהקובץ גאוה יגיד לphp "אני קיים" רק שהדרך היחידה שמצאתי זה לשלוח את זה דרך הכתובת php שיראה ככה: dogma.net/sd.php?java=yes
הבעיה שהם יכולים ידנית לרשום yes ואז אני שוב באותה בעיה

נערך לאחרונה ע"י boynett בתאריך 07-02-2011 בשעה 20:56.
ישן 07-02-2011, 21:39
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי boynett שמתחילה ב "קובץ php בתוך iframe עם javascript"

למה גאוה, במה בדיוק יש להתגאות? אתה כנראה מתכוון לג'אבה (או: ג'אווה).

מס' אפשרויות:
1. תכיל בדף קוד JS שיבדוק האם דף זה הינו החלון העליון, או האם החלון העליון הוא גם חלון באותו אתר (תשווה את document.location ל-top.location).
באם זהו חלון של אתר אחר, תנקוט בפעולה כלשהי כגון הקפצת התראה/ות, שינוי תוכן הדף להודעה כלשהי, החלפת החלון העליון לאתרך, אי טעינת תוכן הדף.
2. תכניס בדף תכנים שיציינו בבירור את אתרך. סמל, קישור, שם. תקשר את התוכן לאתרך.
3. תנסה לחשוב מה באמת הבעיה בזה שמשתמשים בדף זה באתרים אחרים. אלו סודות יקרים ויחודיים נגנבים מאתרך?! אם באמת תנסה לחשוב, כנראה תגיע למסקנה שזה אפילו לא שווה בזבוז זמן, וזה פשוט לא מפריע לך.
לחילופין, תלמד לנצל את זה, אולי כדי להגביר את תנועת הגולשים לאתרך.
ישן 07-02-2011, 21:50

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "למה גאוה, במה בדיוק יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל K
למה גאוה, במה בדיוק יש להתגאות? אתה כנראה מתכוון לג'אבה (או: ג'אווה).

מס' אפשרויות:
1. תכיל בדף קוד JS שיבדוק האם דף זה הינו החלון העליון, או האם החלון העליון הוא גם חלון באותו אתר (תשווה את document.location ל-top.location).
באם זהו חלון של אתר אחר, תנקוט בפעולה כלשהי כגון הקפצת התראה/ות, שינוי תוכן הדף להודעה כלשהי, החלפת החלון העליון לאתרך, אי טעינת תוכן הדף.
2. תכניס בדף תכנים שיציינו בבירור את אתרך. סמל, קישור, שם. תקשר את התוכן לאתרך.
3. תנסה לחשוב מה באמת הבעיה בזה שמשתמשים בדף זה באתרים אחרים. אלו סודות יקרים ויחודיים נגנבים מאתרך?! אם באמת תנסה לחשוב, כנראה תגיע למסקנה שזה אפילו לא שווה בזבוז זמן, וזה פשוט לא מפריע לך.
לחילופין, תלמד לנצל את זה, אולי כדי להגביר את תנועת הגולשים לאתרך.

כנראה לא הסברתי טוב.
אני לא מפחד מאנשים שיגנבו את האתר שלי או משהו
אני יתן דוגמא אתר סטטיסטיקות
תחשבו שנרשמתם לשרות סטטסטיקות והוא ביקש ממכם לשתול קוד באתר.
עכשיו מי שירצה לרמות יוכל לשתול את הקוד באתר אחר.
אז בניתי משהו שלוקח את הכתובת של האתר שהקוד שלי נמצא בו ושולח לי
פתרתיי את זה על ידי זה שבמקום לתת לאתרים קוד iframe נתתי להם קוד ג'אווה סקריפט ובחלק מהקוד ג'אווה הוא שם iframe לקובץ php ששם מתבצעים כל החישובים ובנוסף הוא שם לוגו של האתר שלי.
הבעיה שמי שיסתכל בקוד ג'אווה יוכל דרכו לשלוף את הקוד iframe לשתול אותו באיזה אתר שאני לא מודע לקיומו ולרענן את העמוד מיליון פעם בלי שתיהיה לי אפשרות לדעת. לכן אני חייב שהקובץ php כל פעם שהוא רץ לבדוק שהוא אכן הגיע מהקובץ ג'אווה
מקווה שאני יותר ברור
ישן 07-02-2011, 22:05

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "לא עולה לי כרגע פתרון וודאי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל K
לא עולה לי כרגע פתרון וודאי, אך נסה לשמור את כל המידע הרלוונטי: כתובת אתר, כתובת הדף, תאריך ושעה, כתובת ip ועוד.
לאחמ"כ תוכל לנתח מידע זה ולהיות חכם יותר, אולי תראה איך אפשר באמצעות השוואות ועוגיות (חשוב גם על הצורך לוודא שמירת עוגיות בדפדפן), לזהות נסיונות שיבוש ידניים, להבדיל מגלישה לגטימית.

הפתרון שחשבתי עליו הוא להעביר את כל החישובים והעידכון בסיס נתונים לקובץ ג'אווה(אם זה אפשרי) אבל אז הקוד יהיה חשוף לכולם
פתרון אחר שחשבתי הוא לעדכן את המונה לצורך הדוגמא דרך הקובץ גאווה אבל כל שאר החישובים יעשו בphp ככה שלא תיהיה סיבה לשתול רק את הקובץ php באתר
אבל אני בטוח שזה לא הפתרון הטוב ביותר כי בהתסכלות על הקבצים של המתחרים אין כל זכר לזה(מה שחשוף לי כמובן- הקובץ ג'אווה שלהם).
ישן 08-02-2011, 01:21
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי boynett שמתחילה ב "[QUOTE=Eran]מאיפה הגעת לזה..."

אם זה על אותו שרת אתה פשוט יודע את הכתובת...
אבל אם זה שרתים שונים, לא הבנתי, מה הם חוסמים כביכול?

לדעתי הקוד שעשית מיותר בגלל הסיבה שציינת.
אני לא יודע מה זה ה KEY אבל מראש אפשר לעשות רשימת משתמשים ו USERID ייחודי ולצרף אותו לכתובת במקום ה URL
ככה אתה יודע כמה צפיות מגיעות מהכיוון שלו
ואם תבדוק בצד שלך את ה REFERER אז גם כנראה תעלה על מי ש"גנב" לך את הדף הזה שאתה מציג

רק אני לא יודע אם אפשר לעשות נגד זה משהו

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 08-02-2011, 01:57

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Eran שמתחילה ב "אם זה על אותו שרת אתה פשוט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eran
אם זה על אותו שרת אתה פשוט יודע את הכתובת...
אבל אם זה שרתים שונים, לא הבנתי, מה הם חוסמים כביכול?

לדוגמא תיצור לך קובץ php ותשים אותו בתור iframe באתר פרש, אין לך כל דרך להשיג את הכתובת של פרש דרך הphp מקווה שזה יותר ברור לכן חייב להשתמש בג'אווה או כל דרך אחרת
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eran
לדעתי הקוד שעשית מיותר בגלל הסיבה שציינת.
אני לא יודע מה זה ה KEY אבל מראש אפשר לעשות רשימת משתמשים ו USERID ייחודי ולצרף אותו לכתובת במקום ה URL
ככה אתה יודע כמה צפיות מגיעות מהכיוון שלו
ואם תבדוק בצד שלך את ה REFERER אז גם כנראה תעלה על מי ש"גנב" לך את הדף הזה שאתה מציג

רק אני לא יודע אם אפשר לעשות נגד זה משהו

כמה צפיות הגיעו מכל אחד אין לי בעיה לדעת אבל הבעיה היא אחרת
לדעת מאיזה עמוד הגיע כל צפיה(הבעיה היא שלדוגמא אני משלם להם שקל על כל צפייה)
ואז נורא קל ופשוט לשתול את הקוד בעמודים שאני לא ידע על קיומם וככה לזייף וכן ידנית אולי אם אני יסתכל על המאגר נתונים יהיה אפשר לראות שמשהו לא תקין מתרחש אבל אני רוצה למנוע את זה מלקרות בכל מקרה אני לא ייקח סיכונים.
הפתרון אמור להיות פשוט בתכלס לגרום לקוד php לרוץ מקובץ js ואם הוא הופעל ממקום אחר אז למנוע ממנו לרוץ.
ישן 08-02-2011, 03:55

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Eran שמתחילה ב "באותה מידה שאתה מריץ את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eran
באותה מידה שאתה מריץ את הסקריפט מקובץ חיצוני של js כך גם אתה יכול לתת להם את הקוד באופן ישיר. זה שהוא נוצר ב "PHP" באתר שלך לא תורם יותר מדי.

אין דרך למנוע זאת.

בגוגל אד-וורדס חלק מהפרסומות שלו עובדות לפי קליקים אבל התמחור שלהם נע באזור ה0.01$ לקליק..
ושם נספר IP פר יום

קליקים זה קרוב אבל קצת שונה, בהרבה יותר קשר לזייף קליקים מאשר צפיות
הסתכלתי הרבה על
http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js
קצת קשה להבין אותו(יש דרך תוכנה או משהו להפוך את זה לקוד נורמלי?)
אבל הם הלכו על אותה דרך שבחרתי פשוט שהם אוספים הרבה יותר נתונים ממני
בכל מקרה השאלה מה יש בקובץ php שלהם שאותו אי אפשר לראות.

בכל מקרה מעניין אם תיאורטית ניתן לקחת את הקוד שלהם לערוך אותו ולזייף קליקים בלי שתיהיה להם אפשרות לעלות על זה
להעתיק את הקוד שלהם להריץ אותו משרת אצלי לשנות את הנתון של הכתובת אתר לynet לדוגמא
להמציא כתובות איפי ולבדוק אם זה עובד(אין סיבה שלא?).
ישן 09-02-2011, 02:12

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי boynett שמתחילה ב "קובץ php בתוך iframe עם javascript"

קצת שינתי כיוון, התחלתי להסתכל קצת על איך שגוגל אנליטיק עובד
ובעצם מהסתכלות על הקובץ js שהם נותנים לך לשים באתר הוא עובד על אותו עיקרון
השליחת מידע שלו נראית משהו כזה(מצאתי את זה אחרי שעות של חיפושים בגוגל
בסוף הגעתי לאתר הזה:
http://webcache.googleusercontent.c...ww.google.co.il
שהגיע למידע הזה דווקא מגוגל עצמם:
http://code.google.com/apis/analyti...leshooting.html
ועם הסתכלות שוב אחרי המידע הזה בקובץ js שלהם הכל נראה קצת הגיוני יותר איפהשהו בבאלגן
של הקוד הזה)
קוד:
http://www.google-analytics.com/__utm.gif?utmwv=4&utmn=769876874&utmhn=example.com&utmcs=ISO-8859-1&utmsr=1280x1024&utmsc=32-bit&utmul=en-us&utmje=1&utmfl=9.0%20%20r115&utmcn=1&utmdt=GATC012%20setting%20variables&utmhid=2059107202&utmr=0&utmp=/auto/GATC012.html?utm_source=www.gatc012.org&utm_campaign=campaign+gatc012&utm_term=keywords+gatc012&utm_content=content+gatc012&utm_medium=medium+gatc012&utmac=UA-30138-1&utmcc=__utma%3D97315849.1774621898.1207701397.1207 701397.1207701397.1%3B...

הנקודה כאן היא כזאת:
אם הם באמת עובדים ככה מה הבעיה בעצם לערוך את מה שהם שולחים לשרת(על ידי זה שניתן לו כתובת של הדף שהוא נמצא בו למרות שנתמיע את הקוד בדף אחר) וככה בעצם נרמה את הסטטיסטיקה שלהם ואת גוגל אדסנס שעובד באותה שיטה?
התשובה היא שהם יעלו על זה מהר מאוד ויחסמו לי את המשתמש.
השאלה איך הם יעלו על זה(תזרקו על מה שעולה לכם בראש) תעזור לי לפתור את הדילמה שלי

היתרון שלהם עלי הוא שיש להם את הגוגל בוט כמובן שאוסף מידע(למרות שאני יכול גם לייצר בוט שיסרוק את האתרים שחברים אצלי אם זה יעזור איכשהו..)
ישן 09-02-2011, 03:08

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי boynett שמתחילה ב "קצת שינתי כיוון, התחלתי..."

אזהרה:חברה אם אתם נכנסים לקישורים אל תלחצו על הלינקים שזה לא יגרום להם לחסום תחשבון שזה מקושר אליו(למרות ששינתי את id עדיין ליתר ביטחון אז רוב הסיכויים שלא תראו כלום אם תיכנסו ללינקים)
דרך אגב הקוד של אדסנד הוא(כאשר "www.websitethatthepirsometwhaton.net " זה הכתובת של הדף שהפרסומת נמצאת בו
קוד:
http://googleads.g.doubleclick.net/pagead/ads?client=ca-pub-8309527101138571&output=html&h=60&slotname=6314161175&w=468&lmt=1297215591&ea=0&flash=10.0.45&url=www.websitethatthepirsometwhaton.net&dt=1297215631507&shv=r20101117&jsv=r20110202&saldr=1&correlator=1297215631533&frm=0&adk=913114800&ga_vid=689264510.1297215632&ga_sid=1297215632&ga_hid=836550994&ga_fc=0&u_tz=120&u_his=1&u_java=1&u_h=768&u_w=1366&u_ah=738&u_aw=1366&u_cd=24&u_nplug=21&u_nmime=113&biw=-1&bih=-1&eid=30143103&fu=0&ifi=1&dtd=6

והקוד שברגע שאתה לוחץ על פרסומת:
קוד:
http://googleads.g.doubleclick.net/aclk?sa=l&ai=Bktq7zvJRTbT9D5Kg8APp-MSjC7XJlc0B5baxzxPAjbcBoK71ARABGAEgvMDnDCgCOABQy66 fyv3_____AWD5qvSDnBCgAbu00f4DsgEOd3d3Lmdvb2dsZS5uZ XS6AQk0Njh4NjBfYXPIAQHaARZodHRwOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5 uZXQvgAIBqQK4AjwNhViSPqgDAcgDF-gDGegDVPUDAAAAxA&num=1&sig=AGiWqtz46lFS8PaOTYjOvZkNUk4Fi898nw&client=ca-pub-8369555101128375&adurl=http://www.livecity.co.il/campNew.asp%3Fc_id%3D2484&nm=13

מישהו יכול להגיד לי באיזה קידוד/הצפנה הם משתמשים ואם ניתן להפוך את זה חזרה לטקסט או שזה חד צדדי.

ורק לידע ככלי גוגל קנו את דאבלקליק לפני כמה שנים למי שתהה בקשר הכתובת
ישן 10-02-2011, 14:45

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי bugmenotDoodle שמתחילה ב "קראתי את כל הנושא כמה פעמים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bugmenotDoodle
קראתי את כל הנושא כמה פעמים ועדיין לא הצלחתי להבין בדיוק מה אתה רוצה להכין.
אתה רוצה לוודא שהאתר שהקוד JS נמצא בו לא מרמה והקוד באמת שייך לאתר הזה?

אם כן, תיצור HASH ייחודי לכל אתר ואותו תשלח באמצעות הJS.
(אגב זה לא חייב להיות בIFRAME, אתה יכול להשתמש בXMLHttpRequest (בדומה לAJAX רק שאתה לא צריך להחזיר בחזרה כלום..).

נניח הכתובת שאליה תשלח את המידע תיראה כך:
yoursite.com/info.php?id=1&hash=.....

בקובץ PHP תעשה התאמה בין הID לHASH (משמע אם הID לא תואם את הHASH שנשלח לא יבוצע כלום).

הבעיה שלי שכל המידע בין האתר ששם את הקוד שלי אלי עובר בדרך הזאת:
MYsite.com/s.php?id=1&url=www.ISsite.com&bla=a
עכשיו אתה מבין את ה"פירצה"
כלומר הוא יכול לשים קובץ html על הדסקטופ לשים בו איפרים לקוד לשנות הurl לכתובת שהוא רוצה
ולא תיהיה לי דרך לדעת שהוא הפעיל משם את הקובץ.
ואתה יכול לפרט יותר בקשר לhash? לא הבנתי איך זה אמור לעבוד, תודה רבה

נערך לאחרונה ע"י boynett בתאריך 10-02-2011 בשעה 14:49.
ישן 11-02-2011, 03:49

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי boynett שמתחילה ב "[QUOTE=bugmenotDoodle]קראתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי boynett
ציטוט:
במקור נכתב על ידי bugmenotDoodle
קראתי את כל הנושא כמה פעמים ועדיין לא הצלחתי להבין בדיוק מה אתה רוצה להכין.
אתה רוצה לוודא שהאתר שהקוד JS נמצא בו לא מרמה והקוד באמת שייך לאתר הזה?

אם כן, תיצור HASH ייחודי לכל אתר ואותו תשלח באמצעות הJS.
(אגב זה לא חייב להיות בIFRAME, אתה יכול להשתמש בXMLHttpRequest (בדומה לAJAX רק שאתה לא צריך להחזיר בחזרה כלום..).

נניח הכתובת שאליה תשלח את המידע תיראה כך:
yoursite.com/info.php?id=1&hash=.....

בקובץ PHP תעשה התאמה בין הID לHASH (משמע אם הID לא תואם את הHASH שנשלח לא יבוצע כלום).

הבעיה שלי שכל המידע בין האתר ששם את הקוד שלי אלי עובר בדרך הזאת:
MYsite.com/s.php?id=1&url=www.ISsite.com&bla=a
עכשיו אתה מבין את ה"פירצה"
כלומר הוא יכול לשים קובץ html על הדסקטופ לשים בו איפרים לקוד לשנות הurl לכתובת שהוא רוצה
ולא תיהיה לי דרך לדעת שהוא הפעיל משם את הקובץ.
ואתה יכול לפרט יותר בקשר לhash? לא הבנתי איך זה אמור לעבוד, תודה רבה

היה לי רעיון בקשר למה שאמרת צריך את דעתכם
לבנות סקריפט שכל דקה מעדכן את הקובץ js עם hash חדש ובאותו זמן לעדכן את המסד נתונים
ברגע שאני יראה צפייה אחת אפילו מאתר שhash שלו לא תואם לאותו זמן
משמע הוא מרמה?
למרות שזה גם פריץ כי אז אפשר לבנות סקריפט שלוקח את הhash מהקובץ js

הסבר זה יראה משהו כזה:
קובץ java(כל כמה דקות זה יתעדכן כמובן לערך אחר)אם יש שגיאה בקוד לא להתייחס זה רק בשביל ההסבר
קוד:
var hash="a2h3l3;2;k5" document.write("<iframe src='http://www.mysite.com/trk.php?id=1&hash=a2h3l3;2;k5&url="+window.location+"'></iframe>");

עכשיו מי שיהיה מספיק דפוק ויעתיק את האיפרים וישים אותו בלי הקובץ java הוא יעתיק את הhash הישן וככה אני יעלה עליו(זה מריח כמו פתרון גרוע.)
מה דעתכם יש דרך יותר פשוטה?

נערך לאחרונה ע"י boynett בתאריך 11-02-2011 בשעה 04:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:01

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר