לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2011, 11:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מי שיצליח להמציא פטנט שיאפשר לבחורה הטובה (להלן "הצרכן")
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "Netek: להתנתק מהספקית בלחיצת כפתור"

להגיד ל Stalker שלה (להלן "הספקית") "לא הולך ביננו - בוא נפרד כידידים", ובלי שהאחרון יתחיל לשים לה תזכורות מפחידות ומטרידות ליד הדלת כל בוקר, מבחינתי ראוי לפרס נובל לרפואה (על תרומתו לבריאות הצרכן והפחתת החשיפה לקרינה מיננת בסך של עשרות דקות החודש), לפיסיקה (על פתירת המשוואה העתיקה הידועה כ"פרדוקס הוט-נטוויז'ן") וכמובן פרס נובל לשלום (מספר הקורבנות ה"שקטים" של בני אדם שחטפו קריזה בגלל סלקום/הוט/קווי זהב/בזק הוא עצום). יחד עם ההתחממות הגלובאלית, ירידת מפלס הכנרת, הבעיה האיראנית והפולשים האפריקאים, בעיית ההתנתקות משירות - היא אחת מהבעיות החמורות ביותר שעומדות על סדר היום. אני לא אתפלא אם העליה המבהילה במספר הישראלים החולים בסרטן התחילה במקביל להמצאת "מוקדי השירות" שבהם צריך לבלות 4 דקות של האזנה לג'ינגלים, הקשת פרטים מזהים שלעולם לא נקלטים, ומעבר תפריטים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2011, 20:08
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא ממש, כי היות והארגון הזה..."

איך אמר הרב? זה כשר אבל מסריח.
אני דווקא מסתכל על זה אחרת.
דווקא בגלל שאין לארגון מטרות רווח הייתי מצפה מהם להזדהות.
לא רק שזה היה מגדיל את אמינות הטענות ומציגן, אלא גם היה נותן תוקף וסמכות לדברים. רוצה לומר שאם היו מזדהים, היו משפיעים על ציבור רחב יותר.

ברמה האישית אומר שאם מדובר במועצה הנ"ל (בהנחה, שנכון לרגע כתיבת שורות אלו: הם לא הזדהו) הרי שתגובתם זו יוצרת אצלי רק אנטי.
התחזות לאדם מהשורה מצד כל ארגון, בין אם למטרות רווח ובין אם לא, היא פסולה בעיני, וכאמור, נראית לי גם כטעות אסטרטגית שכן צעד שכזה מושיב את הטהורים הללו באותו ספסל של טובקיסטים בתשלום ומגיבים מטעם.

נערך לאחרונה ע"י Shai בתאריך 24-02-2011 בשעה 20:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר