לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2011, 15:21
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אשכול מזל טוב לאשלי ששב לארץ אבותינו לפקולטה החדשה שבעיר הקודש צפת!

זה קצת מוזר להגיד מזל טוב לבן אדם שהולך לגור בצפת חמש שנים, לעבור אח"כ הגרלה בשוק העבדים שתקבע היכן ישרת כגלדיאטור לעניני חוקן כפפה, אנמנזות לשיכור המקיא, לווי אחרי שבת מתישה של סכיזופרן עם אנוריזמה לאנגיו ברמב"ם כמובן שיש לו שחפת והוא הולך להשתעל עליך שעתיים באמבולנס. לאחר תום שנת הגלדיאטוריות זוכה למשך 5 שנים נוספות למעמד וסאל נטול שבתות וחגים שעושה כמו טבחים שבוע שבוע [שבוע של 6 ימי עבודה ו2 תורנויות ושבוע של 7 ימי עבודה עם 3 תורנויות], חוטף מים קרים על הראש בשלב א', מתפלל שלאף בוחן לא תהיה מיגרנה בשלב ב' ואז כשסוף שוף תהיה כירורג בכיר וטראומטולוג מדופלם במרכז הטראומה ע"ש 'פרש' בקתדרת אשלי - יתברר לך שבשביל לפרנס את המשפחה שהקמת עם הגב' אשלי החביבה [סגנית אחראית בפנימית ג', שיבוץ קבוע בשעות הערב בימים א' וד'] אתה צריך לפנות 3 אחה"צ כדי לעקור ציפורניים חודרניות בסניף קופ"ח הסמוך..

ובכל זאת:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2011, 15:36
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אשכול מזל טוב לאשלי ששב לארץ אבותינו לפקולטה החדשה שבעיר הקודש צפת!"

חותם על כל מילה עכשיו.
חוץ מזה שהמעומדת הטבעית כרגע למשרת גברת אשלי משלבת בין שירה להייטק.
ואני ארצה למצוא מושב של סתם אנשים באיזור צפת, (מושב שהסדנאות היחידות שאפשר למצוא בו, הם סדנא של נגר ומסגר. שום דבר רוחני מדי)
לעבוד בתור פארזיטיק בסניף מד"א המקומי עד לסיום הלימודים. ובהמשך לפגוש את החברים מהעבודה ממד"א במיון, אחרי שאני אתקדם או אתדרדר רק שלב אחד בשרשרת המזון הרפואית.

אה, ותשאל את שונרא, בשביל ציפורן חודרנית אני כבר מוכשר. ומי צריך סקאלפל, בשלו טיפלתי עם לדרמן.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 09-02-2011 בשעה 15:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר