לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2011, 08:35
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Semi220 שמתחילה ב "אחד לאחד מה שראיתי זה לא היה..."

כשעשיתי חיפוש למוצר הזה ראיתי אותו באתר של toys are us, אבל בלי מחיר, אז אני לא בטוח שהוא קיים במלאי ולא רק במערכת שלהם.

אתה גדלת על megadrive (שמוכר בארה"ב בשם Genisis כי SEGA לא הצליחו להשיג את השם mega drive שם שהיה תפוס על ידי מוצר אחר) כמו הרבה ילדים בארץ, כי באותה תקופה היתה לSega הרבה יותר נוכחות בישראל מאשר לNintendo.
גם לפני כן לNintendo היתה נוכחות כל כך קטנה בישראל, ובעיקר מכרו בישראל את החיקוי הסיני של ה famicon/Nintendo שקיבל את הכינוי "מגה-סון", וכולם חשבו שנינטנדו ומגה-סון זאת אותה חברה.

באותה תקופה, שתי המתחרות העיקריות בעולם של הקונסולות (דור ה 16bit) היו של SEGA Mega Drive וSuper Nintendo. לכל אחת מהן היו משחקים ייחודיים שלה, והיו גם לא מעט משחקים שיצאו על שתי הקונסולות - וברוב הגדול של המקרים, הם היו מוצלחים יותר על ה Super Nintendo.
המשחקים שציינת (cool spot, Goldenaxe, shinobi) לא יעבדו על ה Super Nintendo כי היה מדובר בקלטות אחרות, אבל street fighter למשל נראה הרבה יותר טוב על הנינטנדו.

הסיבה לכך היא שלנינטנדו היו יכולות גראפיות טובות יותר (ומי ששיחק StarFox בפעם הראשונה היה המום מהתלת מימד), ויכולות Sound טובות פי כמה. זאת גם היתה קונסולה חדשה יותר, שיצאה שנתיים אחרי הmega drive.

לדעתי, גם ספריית המשחקים של ה Nuper Nintendo היתה טובה יותר. טובה הרבה יותר אפילו.
אני הייתי רוצה לקנות Super Nintendo רק בשביל לשחק שוב קצת Turtles In Time...

בשלבים מאוחרים יותר, Sega ניסתה לשדרג את הקונסולה עם כל מני תוספות כמו ה X32 שהיה מתחבר מעל הקונסולה והיה אמור לתת לה ביצועים משופרים, או החיבור של ה CD שאיפשר להריץ משחקים מתוך CD (הבעיה שכמעט כולם היו גרועים) - והטכנולוגיה פשוט לא היתה בשלה מספיק.

אגב, אתה לא צריך לקנות Mega Drive כדי להנות שוב מהמשחקים. בשנים האחרונות יצאו לא מעט Game Collection של SEGA מאותה תקופה. אני לא מדבר על משחקים לאמולטור, אלא ממש חבילות עם משחקים כמו streets of rage, Sonic וכל אלה.
אם אני לא טועה, אז אתה יכול לקנות אותם דרך Steam במחיר נמוך מאד.
לי יש Strees Of Rage 2 על הWii, ואני מניח שמשחקים קלאסים כאלה יצאו גם על הקונסולות האחרות.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 11-02-2011 בשעה 08:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר