לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2011, 11:12
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
לא
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כי כנראה בתקציב המל"ג קשה למכללות האחרות לגייס סגל איכותי"

כי כדי ללמוד משפטים במקומות האלה (נתניה, שערי משפט, קרית אונו, המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן, מכללת כרמל, ולא זוכר אם יש עוד מקום ששכחתי) אתה לא צריך יותר מפנקס צ'קים ותעודת זהות, והיא אפילו לא חייבת להיות בצבע כחול.

סטודנטים מסיימים שם תואר במשפטים עם ממוצע 97 ואחר כך מגיעים להמתחויות ולא מבינים מהחיים שלהם, נכשלים בבחינות לשכה, ואחרי שהם עוברים אותן, הם הופכים לסוג של בדיחה בבתי משפט כשהם לא יודעים להופיע ולטעון אבל תובעים על כל שטות אפשרית.

במכללות האלה ישנם קורסים שהמבחנים בהם הם אמריקאיים, ואני מדבר על קורסים "כבדים" - משפט ציבורי, דיני עונשין, דיני חוזים.
יש איתי מישהו במילואים שלומד בנתניה, הוא קיבל 100 במשפט ציבורי ו-99 בדיני עונשין כששני המבחנים היו אמריקאיים. כאן המקום לציין שהבן אדם חצי טמבל (וזה עוד החצי הטוב שלו).
כל בוגר אוניברסיטה יגיד לך שלקבל את הציונים האלה בקורסים האלה זה דבר שפשוט לא יתכן.

בנוסף, במכללות אין תיקנון/נירמול של הציונים, כך שתאורטית כולם יכולים לסיים תואר עם ממוצע 90+ (וזה מה שקורה בדרך כלל), בעוד שאצלי בפקולטה הציון הממוצע בכל קורס חייב לנוע בטווח שבין 77 ל-81.

ישנם לא מעט מקומות שאפילו לא טורחים לקרוא מסמכי קורות חיים שמגיעים אליהם מסטודנטים שלמדו/לומדים במוסדות הנ"ל, ומסמכי קורות החיים שלהם מופנים היישר לסל המחזור/פח הזבל/גריסה.
אני מדבר על משרדי עורכי דין, על מוסדות ציבוריים, וגם על לא מעט שופטים.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 14-02-2011 בשעה 11:26. סיבה: תוספת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2011, 11:22
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
שני החברים הכי טובים שלי עשו את זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "שער פתוח במכללה למנהל -האם כדאי?"

מדובר למעשה בפריסת השנה הראשונה על פני שנתיים, כשלאחר השנה הראשונה מבין השתיים נבחן מצבך ומוחלט אם לאפשר לך להמשיך לחלק השני ולשאר התואר.

אותם שני חברים עשו את זה בהפרש של שנה, אחד מסיים את ההתמחות שלו בעוד שבועיים, השני מתחיל התמחות בעוד שבועיים.
שניהם סיימו את התואר בציונים טובים (הראשון היה מצטיין דיקן, השני בממוצע מעל 80) ומצאו התמחויות במשרדים די טובים בתל אביב.

כפי שכתבתי בתגובותיי הקודמות: לבעלי תואר במשפטים מהמכללה למינהל אין במה להתבייש מול בוגרים מהבינתחומי ומאוניברסיטאות.
אגב, גם המרצים במכללה למינהל הם משכמם ומעלה ומוכרים מאוד בתחומם (למשל פרופ' סוזי נבות, פרופ' יורם רבין).

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 14-02-2011 בשעה 11:33. סיבה: תוספת
ישן 26-05-2013, 15:10
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי tehila1 שמתחילה ב "היי, הייתי היום בראיון של שער פתוח.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tehila1
קודם כל מעניין אותי ממש לדעת אם זו רק אני שאין לה תעודות הצטיינות וקורסים מפוארים?
אני בת 22 סה"כ, השתחררתי מהצבא מתפקיד הדרכתי ופיקודי.. יש תעודת בגרות אבל עדיין הרגשתי ממש לא טוב כשיצאתי מהראיון למרות שהיא הייתה מאוד נחמדה וזה היה נראה כאילו היא די מרוצה ..
שנית, קצת פחות קשור, האם באמת אי אפשר לעבוד במהלך השנה הראשונה?

זה אפשרי , כמו שהסבירו לך קחי בחשבון שאת צריכה לעמוד בממוצע ציונים של 75.
מדובר על שלושה ימי לימוד + קורס באנגלית (שבדר"כ יצא על יום שאת לא לומדת).

עשית פסיכו? הציון שהם דורשים באתר הוא 600 + 85 , בפועל בפסיכו אפשר להתקבל עם ציון יותר נמוך
ישן 15-11-2014, 21:43
  shlomi10c shlomi10c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.14
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "תודה רומק, אתה בחור טוב עם לב..."

היי טיימון.
אני מעוניין ללמוד שם (בגדול שקלתי ללמוד במרכז האקדמאי למשפט ועסקים בר״ג, אבל הבנתי שהשם ואיכות הלימודים במכללה למנהל טובים יותר)
הבגרויות שלי הם 86, אצטרך להתקבל דרך תוכנית שער פתוח ולעבור את ראיון הקבלה.

האם תוכל לתת לי כמה טיפים לקראת הראיון?
ומכיוון שאתה תכף מסיים את הלימודים. האם באופן כללי אתה ממליץ על לימודים משפטים במכללה למנהל? יש דברים שאצטרך להכין מראש (אתחיל את הלימודים באוקטובר 15. כך שיש לי שנה לחסוך, אך אם יש משהו שכדאי לי להתכונן אליו מראש אשמח לדעת)

המייל שלי הוא shlomi10c@gmail.com

מאוד אודה לך אם תוכל לייעץ לי. אני מאוד מבולבל בקשר לבחירת הלימודים והמכללה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר