לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2011, 19:54
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "23 אגורות לא זה היה גומר לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
23 אגורות לא זה היה גומר לי את השכר החודשי... ממש לא הורידו את המחיר.

עכשיו מצפון והאחרים יבואו ויגידו שהם הצליחו עם חסימות הכבישים הרגילות שלהם שמציקות רק לעם הפשוט,להוריד את מחיר הדלק,למרות שהדלק עדיין יקר והיה צריך לרדת ל 3-4 ש"ח, לפי מחיר הנפט בעולם ומי צוחק אחרון? נכון נערי האוצר,שר האוצר ונתניהו.

אתה טוען שחסימות הכבישים שכלל לא התקיימו עד כה במחאה הנוכחית לא הצליחו ? הצלחת לבלבל אותי.

אבל נניח לזה. אם אתה חושב שמחיר הדלק עדיין יקר והורדת 23 אג' זו בדיחה עצובה, אתה מוזמן להפגנת ענק המתוכננת ביום שלישי 19:00 ברחבת מוזיאון ת"א.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2011, 21:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]23 אגורות..."

א, מי שדאג להחזיר את המחיר לקודם זה לא אתם עם יצירת פקקי ענק בכבישים שנערי האוצר,שר האוצר ונתניהו לא נוסעים בהם בכלל בכל מקרה אלא ש"ס וישראל ביתנו.
ב, מחיר הדלק בישראל הוא בין הגבוהים בעולם גם לפני ה 23 אגורות הקטנות האלה ולכן כל הטיעון שלך,מצפון והשלישי הוא חסר בסיס,כי מחיר הדלק היה גם לפני זה יקר יחסית למחיר הנפט בעולם,אבל תמשיך לומר שעשיתם משהו מועיל פרט לפקקי הענק לשאר העם.
ג, ראש הממשלה לא מגיע מעיר לעיר ברכב אלא במסוק צבאי שלוקח אותו מעיר לעיר ומחכה לו שם הרכב עם מעגל אבטחה מוכן, ככה ששוב אתם עשיתם שטויות בחסות המשטרה רק לעם הרגיל במקום לח"כ עצמם,לראש הממשלה ולנערי האוצר,אבל תמשיכו לחשוב שאתם תורמים משהו,כאשר אתם עושים רק מהומות בלי צדק לשאר העם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 13-02-2011 בשעה 21:41.
ישן 14-02-2011, 04:58
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "א, מי שדאג להחזיר את המחיר..."

אני מתחיל להבין את חוסר ההבנה שלך לינוקס לגבי משמעות של הפגנה, שביתה, עיצומים וכו'.
אתה מצפה שאני אעלה 30 משאיות שיכתרו את הבית של ראש הממשלה שלא יוכל לצאת מהבית וככה אפריע למהלך חייו.
אתה אומר למה אתה חוסם לי את הכביש, תחסום לשטייניץ.
אז דע לך שכאשר עושים שביתה ברשות שדות התעופה, ראש הממשלה יכול לטוס לאן שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה, וגם מישהו יסחוב לי את המזוודה, אתה לעומת זאת תהיה תקוע בשלג ברומא, או בארץ ללא טיסה, ותקלל.
ושביתות ועיצומים ברשות שדות התעופה בדרך כלל עוזרים להזיז דברים.
אז עם או בלי קשר לתמיכה שלך במהות המאבק הזה או האחר, אנא ממך, אל תפגין בורות חברתית בכך שאתה מנסה להסיט את המאבק שלא יפגע בעם (כביכול או לא כביכול).
ברגע שאני אמנע ממך לאכול, ואתה תהיה רעב, מוכה, חבול, בגשם, וכמוך יהיו עוד אלפים או עשרות אלפים, זה אפקטיבי עשרות מונים יותר מאשר לצקת בטון סביב קריית הממשלה, לחתוך להם את החשמל, להשפריץ עליהם מים, ולהשמיע להם מוזיקה מחרישת אוזניים בלי הפסקה.
המאבק אמור לשבש את החיים של המדינה, לא של מקבלי ההחלטות.
מאחר ומקבלי ההחלטות אמורים לדאוג שהחיים יזרמו וכאשר הם תקועים (החיים) יש בעיות, ממש לא כאשר החיים הפרטיים של מקבלי ההחלטות תקועים.
מקווה שעזרתי והבהרתי לך כמה טפשי נשמעות הטענות שלך לשלוח את פילון מצפון והשלישי לעשות את ההפגנה המעצבנת שלהם בקרית הממשלה. באותה מידה יכולת לשלוח אותנו להפגין במצפה רמון או קפריסין, אפקטיבי (או יותר נכון דפקטיבי) באותה מידה.
אז להבא נא להשתמש בטיעונים איכותיים ורציניים, אחרת כל מה שעולה מההודעות שלך זה:
אוי אוי אוי , הם חסמו לי את הכביש ולא הספקתי להגיע לראות האח הגדול.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 14-02-2011, 17:21
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הפגנות עושים בירושלים ולא..."

אל תדאג לינוקס אני לא אעשה את זה יותר מהפעם הזו אבל אתה מעתיק מדביק ולא קורא, או שמא לא מסוגל להבין מה שאתה קורא ???

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אני מתחיל להבין את חוסר ההבנה שלך לינוקס לגבי משמעות של הפגנה, שביתה, עיצומים וכו'.
אתה מצפה שאני אעלה 30 משאיות שיכתרו את הבית של ראש הממשלה שלא יוכל לצאת מהבית וככה אפריע למהלך חייו.
אתה אומר למה אתה חוסם לי את הכביש, תחסום לשטייניץ.
אז דע לך שכאשר עושים שביתה ברשות שדות התעופה, ראש הממשלה יכול לטוס לאן שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה, וגם מישהו יסחוב לי את המזוודה, אתה לעומת זאת תהיה תקוע בשלג ברומא, או בארץ ללא טיסה, ותקלל.
ושביתות ועיצומים ברשות שדות התעופה בדרך כלל עוזרים להזיז דברים.
אז עם או בלי קשר לתמיכה שלך במהות המאבק הזה או האחר, אנא ממך, אל תפגין בורות חברתית בכך שאתה מנסה להסיט את המאבק שלא יפגע בעם (כביכול או לא כביכול).
ברגע שאני אמנע ממך לאכול, ואתה תהיה רעב, מוכה, חבול, בגשם, וכמוך יהיו עוד אלפים או עשרות אלפים, זה אפקטיבי עשרות מונים יותר מאשר לצקת בטון סביב קריית הממשלה, לחתוך להם את החשמל, להשפריץ עליהם מים, ולהשמיע להם מוזיקה מחרישת אוזניים בלי הפסקה.
המאבק אמור לשבש את החיים של המדינה, לא של מקבלי ההחלטות.
מאחר ומקבלי ההחלטות אמורים לדאוג שהחיים יזרמו וכאשר הם תקועים (החיים) יש בעיות, ממש לא כאשר החיים הפרטיים של מקבלי ההחלטות תקועים.
מקווה שעזרתי והבהרתי לך כמה טפשי נשמעות הטענות שלך לשלוח את פילון מצפון והשלישי לעשות את ההפגנה המעצבנת שלהם בקרית הממשלה. באותה מידה יכולת לשלוח אותנו להפגין במצפה רמון או קפריסין, אפקטיבי (או יותר נכון דפקטיבי) באותה מידה.
אז להבא נא להשתמש בטיעונים איכותיים ורציניים, אחרת כל מה שעולה מההודעות שלך זה:
אוי אוי אוי , הם חסמו לי את הכביש ולא הספקתי להגיע לראות האח הגדול.

john reese

ישן 14-02-2011, 20:09
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אל תדאג לינוקס אני לא אעשה את..."

זוכר את הדיון על המהגרים הלא חוקיים מאפריקה? אמרת בו שאתה מצפון תל אביב.
עכשיו תחשוב ככה פעילי ימין חוסמים לך את היציאות והכניסות מצפון תל אביב בהפגנה חוקית או לא, מה תעשה?
אני אתן את התשובה במקומך...
אתה תהיה מלא כעס,מדוע הם חוסמים לך את הכביש או נוסעים בו לאט לאט בכוונה,כאשר לא תוכל להגיע לעבודה בשקט או לחזור הביתה בשקט.
זה בדיוק מה שאתה והחברים שלך עושים לכל העם,אבל לא לח"כ ולנתניהו!

עכשיו אתה מבין עד כמה הפעולות שלכם תורמות לתמיכה בכם באופן שלילי?

לשאלה של Pilon, כן לקרוב משפחה שלי,שעובד עם הרכב בכל הארץ בגלל השטויות שלכם!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 14-02-2011 בשעה 20:11.
ישן 14-02-2011, 20:24
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "זוכר את הדיון על המהגרים הלא..."

יא לינוקס
אני גם גר ליד כיכר רבין
אתה יודע כמה פעמים חסמו לי את הרחובות ולא יכולתי להגיע לחברים או לתוכניות שלי מעבר לכיכר ?
לקחו את כל החניות והפקיעו אותם לטובת מחסומים ושוטרים ובלגן
אתה יודע מה עשיתי ?
אתה יודע מה עשיתי ?
כלום !!! כלום לינוקס, לא עשיתי כלום
גם לא כשגרתי בקינג גורג והיתה תקופה של כל שבת תהלוכה מהבימה או אל הבימה וחסמו את הרחובות
והעבירו ספרי תורה והפגינו השמאלנים, והפגינו הימניים (לא בטוח בזה) והפגינו ועשו רעש וחסמו את הרחוב. עמדו לי שוטרים בחדר המדרגות לינוקס.
ועשו הפגנות ורעש ובלגן
ולא עשיתי כלום לינוקס
אתה יודע מה, לפעמים השתתפתי בהפגנה/תהלוכה אם רציתי

john reese

ישן 15-02-2011, 05:06
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "זה לא משנה איפה זה היה ואם זה..."

תשמע גבר, אני מנסה לכבד אותך ולענות לדברים שלך ולפתח פה דיון
אבל אתה לא עונה לעניין, אתה לא מסוגל להתייחס לדברים שאתה קורא ואתה יורה כל הזמן את אותם הדברים
אני מנסה לא להתנשא אבל אתה בכח נעמד מתחתי כך שההתנשאות נוצרת מעצמה

כתבת מה אני הייתי עושה וספרתי לך בדיוק מה עשיתי - איפה התגובה שלך ? ההודעה בטעות ?
כתבת שהמאבקים פוגעים במטרות שלהם, ואמרתי לך שאין דרך אחרת, והדגמתי, ואתה חוזר על עצמך כמו תקליט שבור, עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם
עכשיו, אני יכול להתעלם ממך, כמו שאני מתעלם מכל מיני קירות שאני עובר לידם ולא דרכם, אבל משום מה אני לא עושה את זה, כי אתה לא מתעלם ממני, ואתה מעורר סביבי מחלוקת שלא מתאימה לי עם הטוקבקים שלך.
אלא אם תגיד לי שאתה לא באמת קורא את התגובות שלי והתגובות שלך הם סוג של סימפטום טורטי שאתה לא כל כך שולט בו, ואז אתנצל ואעזוב אותך לנפשך.
אבל אם אתה אדם בוגר, ומעונין לשוחח איתי כמו בין בוגרים, אתה מחויב לרמה מינימלית של התייחסות למה שאני כותב, ולא רק לירות את מה שיש לך בראש בלי שום קשר.

לגבי הפקקים, אני נוסע המון, אולי יותר מהקרוב משפחה הזה שלך.
פקקים יש בגלל תאונות או בגלל עומסים קבועים ומשתנים.
לא היו חסימות כבישים שאני נתקלתי בהן מה עוד שקשורות למחירי הדלק.
אולי מישהו נתקע בלי דלק וכסף לתדלק ויצר פקק תנועה ? חשבת על זה ?

john reese

ישן 14-02-2011, 21:30
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני מתחיל להבין את חוסר ההבנה..."

ציטוט:

תתבגר, צ'ה גווארה נראה יפה על חולצות אבל רוב הסיכויים שבארץ שלנו הגישה "הלוחמנית" שלך לא תעבוד. אם תעשה את דברים ברוח מה שכתבת אנשים לא יצאו להפגין נגד מחירי הדלק אלא יצאו להפגין נגדך. אני לא יודע אם אתה באמת קשור למאבק הזה, או שאתה מייצג רק את עצמך, אבל אני חושב שהגישה המתנשאת שלך רק תגרום לאנשים להירתע מלהשתתף במאבק או אפילו לצאת נגדו.

ישן 14-02-2011, 22:03
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "[QUOTE]ברגע שאני אמנע ממך..."

אתה צודק, אני לא באמת מתכוון להרעבה ועינויים, רק ניסיתי להסביר בצורה שלא משתמעת לשתי פנים לאדון לינוקס שנתקע על השורה, לכו תפגינו בקרית הממשלה.
אבל תתעודד הוא לא הבין שום דבר ממה שכתבתי, ז"א ממש לא משנה אם כתבתי או לא, זה לא הגיע לשום מקום הדברים האלה.
אבל, אם כבר, אנשים בארץ לא יצאו להפגין על כלום, ואתה וחבריך פה די הוכחתם את זה.
גם אל תפריעו לנו בבקשה וגם אל תקבעו לנו מה חשוב בחיים ועל מה צריך להפגין או לא.
זה לא יעזור לך להציג אותי ואת פילון כמשוגעים ולקרוא לנו לרדת מהגג.
תקשיב קצת לרדיו, תקרא עיתונים, ניתוחים וכו' שמושמעים לאחרונה.
תבין כמה קשה מצבנו כישראלים שלא מעניין אותם שום דבר חוץ מהתחת של עצמם והמקום שהם מניחים אותו

john reese

ישן 14-02-2011, 22:13
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ואולי, רק אולי, זה לא באמת..."

אנחנו לא באמת הולכים לפתוח את זה מחדש נכון ?
ואין שום זעם "שלי".במצבי הנוכחי כרגע אני אפילו לא משלם על הדלק שאני משתמש ואני משתמש כי אני עושה כ3500 קילומטר בחודש אבל שילמתי בעבר ואשלם בעתיד הרבה מאד כסף מיותר והמודעות שלי גבוהה לצערי קצת יותר מהמעורבות שלי

אתה באמת חושב שהכל זה בכאילו ?
שעופר עיני מריח בחירות כמו כולם והולך על מפלגת העם המחודשת, מפלגת העבודה ?
ייתכן, אבל המאבק נשאר צודק, פשוט האנשים פה פרייאראים ואפשר להשתמש בהם ולזרוק אותם, כמו נייר טואלט.
ואתה אשם בזה.
וגם אני לפעמים שאני לא מספיק פעיל.
אבל לפחות אני לא אנטי פעיל כמו רבים פה ורבים בחוץ.
אני לא מתכוון לחזור על כל הדוגמאות שהעליתי בעבר.
על כמה רע פה וטוב שם, כי זה לא מה שטענתי, טענתי לאורך כל הדרך שאפשר לשפר כמעט כל דבר בישראל, ולא עושים כי העם דפוק. תכניס לראש שדפוק.
אין פה תחבורה ציבורית כמו שצריך כי אנשים נגררים לעבודה ברגל בגשם ב3 אוטובוסים ולא שובתים.
אין פה עידוד לדו גלגלי כי אנשים גם עושים תאונות בכוונה ומרוקנים את חברות הביטוח, וגם אין תמיכה מצד העם במאבק הכל כך צודק על הנמכת מחירי הביטוח לדו גלגלי.
שתבין שאם כל הדו גלגליים יעברו למכוניות, אתה עדיין תהיה בדרך הביתה היום, או מחפש חנייה, עם הרכב החסכוני שלך., ועם הדירה במיקום לא יקר שלך.
אני מנסה לגוון ולהביא כל פעם דוגמאות חדשות וכיוונים חדשים, אבל אני משעמם את עצמי.
כי אני מרגיש שלא ממש אכפת לך.
אתה יהיר, ולא מספיק מנוסה.
בחיים, בעסקים, באני לא יודע מה.
עצם זה שטענת שלנהגי מונית הדלק הוא הוצאה מוכרת, אז מה הבכי על התייקרותו מעיד שאולי אתה ממש מבין את הדברים שאתה מדבר עליהם, כמו לא באמת יקר פה, לא באמת מפריע וכו'
יקר מפריע אבל אין עם מי לעבוד, רק לפני בחירות, לגלגל, לנגב ולזרוק אחרי השימוש.
עם טואלט אנחנו.

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 14-02-2011 בשעה 22:16.
ישן 14-02-2011, 22:30
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אנחנו לא באמת הולכים לפתוח את..."

אל תיתן לי להתחיל לדבר על עופר עיני, אוקי? תמצא לך אילן אחר להיתלות בו, כזה שלא רקוב מבפנים.

ברור שאפשר לשפר כל דבר בישראל. אפשר לשפר כל דבר בכל מדינה בכל תחום. מה הקשר? אתה רוצה מדינה מושלמת? זה לא יקרה.

אולי אין פה תחבורה ציבורית כמו שצריך כי אנשים עדיין קונים רכבים למרות שקשה להם? אולי זה כי יש להם אגו מסריח שלא נותן להם להתנהל בתחב"צ? אולי כי אנשים נכנסים למינוס העיקר שיהיה להם רכב עם ניילונים על המושב? ואם נרחיב את זה- אולי הביטוח לקטנוענים גבוה בגלל המטומטמים שנוסעים על המדרכה, ומזגזגים בין טורי מכוניות ללא התחשבות באף אחד, חוצים מעברי חציה ואורות אדומים ללא הכרה? אולי הם הורסים לכל השאר? אולי כי הם נפגעים כל כך הרבה הביטוח עולה? אתה יודע, הביטוח אמור לעלות למי שמסתכן יותר, כן?

אתה קורא לי יהיר? למה, כי אני לא חושב כמוך? כי אני חושב שאתה בכיין קוטר וגוזמאי?
מה הבעיה שלך עם הטענה לגבי נהגי המוניות? הדלק שלהם אכן הוצאה מוכרת, אז הפגיעה פחות נוראית ממה שהם מציירים. שלא לדבר על זה שאם באמת הם היו נפגעים היית רואה יותר מכמה עשרות מפגינים בהפגנה שאורגנה גם על ידי נהגי המוניות. או שככה לפחות אמרו בתקשורת.

"[font='David','sans-serif']יש לציין כי במסגרת הרפורמה להעלאת הבלו על הסולר, מקבלים נהגים מקצועיים (כמו נהגי משאיות, מורי נהיגה ומוניות) החזר חלקי בגין תשלום הבלו (הישבון), עד לתקרת צריכה שנתית אשר נקבעה לכל אחד מהשימושים".[/font]
[font='David','sans-serif'][/font]
[font='David','sans-serif']http://www.google.co.il/search?hl=i...%95%D7%9C%D7%A8[/font]
[font='David','sans-serif'][/font]
הלינק הראשון, קובץ וורד.

אגב, אתה נשמע ממש כאילו אתה אומר שאתה רוצה להחליף את העם. אני נשבע לך שזה מוכר לי...

ישן 14-02-2011, 22:34
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה צודק, אני לא באמת מתכוון..."

אני לא מבין איך הצלחת לפספס את הפואנטה שלי למרות שכתבתי אותה לא פעם במהלך הדיונים/ויכוחים שלנו, אני לא נגד הפגנות אני נגד סוג מאד מסויים של הפגנות. כמו שכבר כתבתי לך כשיהיה משהו שחשוב לי להפגין נגדו אני בהחלט אעשה את זה, מה לעשות שמה שחשוב בשבילך לא חשוב בשבילי ולהפך? כמו שאתה מבקש ממני "אל תפריעו לנו בבקשה וגם אל תקבעו לנו מה חשוב בחיים ועל מה צריך להפגין או לא", אני מבקש ממך את אותו הדבר. אל תכניס אותי למאבק שלך בכוח (וזה לא משנה כרגע אם אתה חושב שאתה עוזר גם לי במאבק הזה), אל תפריע לי לנהל את החיים שלי ואל תקבע בשבילי על מה אני צריך להפגין ועל מה לא. אף אחד פה הוא לא ילד קטן ולדעתי הגישה המתנשאת שלך כאילו רק אתה צודק וכאילו את המאבק אפשר לנהל רק בדרך שלך לא ממש עוזרת ולא מעוררת שום אהדה למטרה שלך. אני באופן אישי לא חושב שאתה ופילון משוגעים, אני כן חושב שהדרך שבה אתם מנסים לנהל את המאבק הזה, לפחות פה בפורום, מייצגת את מה שנקרא הישראלי המכוער. רק אתם צודקים, רק הדרך שלכם היא הנכונה, אתם יודעים מה טוב בשביל כולם וכו' וכו' וכו'

ישן 15-02-2011, 04:49
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא מבין איך הצלחת לפספס..."

הישראלי המכוער ??
אני בשוק, כי אתה הישראלי המכוער
אתה ואלה שלא רק שלא מפרגנים, אלא מאיימים להוציא לום מהבגאז' ולפזר אותנו מהכביש בכח
ואתה ואלה, שבגללם הפכו את הישראלי לנייר טואלט שאפשר לנגב איתו את התחת, ולקרוע אותו.
במחיר בתנאים וכו'
אין בישראל תחרות אמיתית וחייבים לחוקק חוקים שלא בכל מדינה יש אותם, אתה מודע לזה ?
בישראל יש חוקים על איזו מידה של חולצה אתה מקבל כאשר אתה מחזיר חולצה לחנות, כאשר במדינות אחרות זו התנהגות נורמטיבית שלא זקוקה לרגולציה. זה כי הישראלי הוא מכוער גם כמוכר ובעיקר כקונה.

עכשיו, לגבי ההתעלמות שלי, אתה זה שעיוור לדברים ולמהות של מה אני מנסה להעביר.
אתה אומר שאני מפריע לך במאבק שלי ואני מנסה פעם אחרי פעם לשאול כיצד ניתן לבצע מאבק סטרילי ?
ואל תשלח אותי לחברי הכנסת. תן רעיונות ועצות למאבק שיוציא אנשים מהבתים.
אני מציג את דרכי המחאה האלימות והאפקטיביות שהצליחו להזיז דברים, כמו ההסתדרות והשבתת שדות התעופה, שירותי המדינה וכו', רק ככה הם הצליחו להשיג דברים והם הצליחו ולא מעט דברים.
לאזרח מה נותר לעשות ? אזרחים לא מאורגנים יכולים לשכב על הכביש בשדה התעופה ? לא
מקסימום לשכב על הכביש באיילון.
מחאה שרוצה לשבש את החיים בשביל להיות אפקטיבית חייבת לשבש את החיים.
לעמוד עם בריסטולים ברחבת המוזיאון זה לא מספיק, צריכים לצאת ולחסום את הכביש שליד. יום אחרי יום אחרי יום, ורק אז מישהו יטרח לקרוא מה כתוב בבריסטולים.
את זה אתה לא מבין פעם אחרי פעם, אני מבקש שתתן לי דרכי פעולה, מפורטות ולא איזה ראש פרק. תן דוגמה לכיצד ניתן לממש מאבק צודק ולעלות לכותרות באותו יום, ולא אחרי שראשון השובתים מרעב מת באמת מרעב.

john reese

ישן 15-02-2011, 07:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "האם ההפגנות שקראו להקמת ועדת..."

טוב, עזוב
אתה צודק
הדלק בישראל זול
משאיר עודף לשלם על רכבים חדשים ומתוחכמים (הרי השוק רווי דגמים מענינים כי אנחנו צרכן מתוחכם)
אחרי שנתדלק באוטו החדש את הדלק הזול נצא לאכול במסעדה ונשתה בירה
"אני רוצה חצי גולדסטאר" תגיד ותקבל 400 CC כי אנחנו צרכן שיודע לעמוד על שלו ולא אוהב שדופקים אותו
משם תעשה קניות במכולת ותקנה גבינות ולחמים במחירים מופקעים, כי ככה אתה אוהב את האוכל שלך, יקר
תכנס לבית שאתה משלם עליו גרושים, כי השכירות פה על הכיפק
עזוב אותי בשקט, גם ככה עוד מעט לא יהיה דלק בעולם, עוד מעט מהפיכת בפקיסטן ונשק אטומי יתעופף לכל עבר
אני מעדיף למות בזול ואתה מעדיף למות ביוקר, מה שבטוח שלמות זה למות ואין דרך חזרה

אתה בהחלט צודק שאם אפשר היה להחליף או לפחות לעשות ריסט לעם הזה היה פה יותר טוב, וזה לא מצפון ההזוי מהפורום אומר את זה, זה ידוע לכל.

ולגבי ההוצאה המוכרת, כאשר ההכנסה קטנה וההוצאה גדלה, ההוצאה המוכרת משאירה לך יותר מפחות, אבל עדיין מפחות, כלומר אתה בכל מקרה מרוויח פחות, לכן לנופף בהוצאה המוכרת זה חוסר הבנה מובהק בניהול עסק. מה עוד שההכנסה תלויה בממשלה שיושבת על התעריפים ואין לך אפשרות להעלות מחיר בשביל להרוויח יותר על פחות עבודה.

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 15-02-2011 בשעה 07:06.
ישן 15-02-2011, 11:04
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בשום מקום לא אמרתי שהמאבק..."

ז"א שאתה בטח התנגדת לכל המאבקים של ההסתדרות ותתנגד לכל המאבקים שלהם
מאחר והם תמיד מכבים שלטרים ופוגעים בחפים מפשע כביכול, לא מקבלי ההחלטות

אבל הם משיגים דברים ותוספות יוקר שעזרו גם לך ולחבריך ולמשפלתך

אני מבקש ממך בפעם המיליון לקבל מספר אופציות להפגנה שתוכל להראות לשלטון שהם נקעה נפשו ושיצא משהו כמו הורדת מחיר, הבטחת אי עליית מחיר עתידית, שבירת קרטלים וכו'
כיצד ניתן לדעתך לעורר מחאה שכזו ?
תעבוד על נושא האופנוענים ותעריפי הביטוח היקרים שלך
או אם אתה שונא אותם אז תעבוד על קרטל המים, שעלו ב 30%, וממנים יועצי תקשורת, יועצים ליועצים, דוברים ודוברות עם משרדים רכבים ומשכורות שמנות, לכל עיר, ולא לכל איגוד ערים.
תגיד איך אפשר לכופף את המדינה בלי להשבית את המשק כמו שרוצים בוחבוט עיני ושות
(לא שאני חושב שהמחירים ירדו ב 30 אחוז אחרי ההפגנה)

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:19

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר