לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2011, 21:46
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
שאלה אז מה הסיפור של אלו שלא מתקשרים?

בחיי שאני לא מבינה. חודשיים דיברנו בכיף, השיחות זרמו, הייתה כימיה, והיה ברור שזה הדדי.
נפגשנו במוצ"ש לדייט ראשון, היה ממש כיף, צחקנו, הרגשתי שיש פוטנציאל להמשך, ובהחלט הרגשתי שזה כך גם מצידו (כי אחרי הכל, נו באמת: עד כמה כבר אפשר להעמיד פנים?).
אז למה הוא לא מתקשר? מה הבעיה?
הרי ברור היטב שהוא ככל הנראה איננו מעוניין, ושאם הוא היה מעוניין, הוא היה מתקשר אפילו אם הוא עסוק, ועובד במשרה מלאה ועובד גם על הסימנריונית שלו תוך כדי. אין מצב שאי אפשר למצוא זמן לשיחה של שתי דקות כדי לומר: "מצטער, לא מתאים לי". למה זה כל כך קשה? למה להשאיר אותי באוויר?
האם לא עלה בדעתו שזה שהוא משאיר אותי תלויה באוויר עלול לפגוע בי יותר מאשר דחייה ישירה?
אני כבר ילדה גדולה, אני יכולה להתמודד עם דחייה, אבל עם מישהו שפשוט לא מתקשר ולא אומר כלום אחרי הדייט ואחרי חודשיים היכרות, well, זה סתם אידיוטי וקטנוני.
לי, למשל, אין בעיה להתקשר לבחור ולומר לו שאינני מעוניינת בו. מה הבעיה? למה זה צריך להיות קשה? אני לא משחקת משחקים, לא מעמידה פנים. אומרת את מה שיש לי על הלב בלי חוכמות ושמה את כל הקלפים על השולחן.
לכן אני ממש לא מבינה מה לכל הרוחות הבעיה של אלו שלא מתקשרים, ורוצה לדעת אחת ותמיד מה הסיפור.
זהו, הייתי חייבת לשפוך, להוציא קצת, זה קצת עוזר אפילו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2011, 14:00
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אז מה הסיפור של אלו שלא מתקשרים?"

תודה לכולם על התגובות, ועדכון:
לאחר שהבחור ההוא קרא את ההודעה שלי בפורום אחר, הוא הואיל בטובו *האדיר* לשלוח לי הודעת SMS
ובה הוא טען שהוא "היה מבולבל מכמה דברים ושרוי בדיכאון יום ההולדת שלו, ושהוא תכנן להתקשר אלי
אבל היה מרוכז ברחמים עצמיים"...פחחחחח!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo269.gif]
, אז התקשרתי רק כדי להשאיר לו הודעה קולית
(כי הוא, באופן "מפתיע מאין כמוהו" לא ענה) שבה אמרתי שמן ההגינות מצידו היה להתקשר, וזה לא
קשור אם הוא היה בדיכאון או וואטאבר. אגב, מאוחר יותר ראיתי שהוא גם שלח לי מייל באותו נוסח:
"הייתי מרוכז בעצמי, ולא התכוונתי לפגוע בך בלה בלה בלה". על המייל הזה עניתי שכל ההתנצלויות
וההצטדקויות שלו אינן מקובלות עלי, ושקשה לי לגלות אמפתיה, וחתמתי במילה אחת: ביי.
זהו, הוא הסטוריה, אני לא נולדתי אתמול. אני ממשיכה הלאה, איפשהו, מתישהו (מקווה שלא
ב"אוטופיהלנד"-להלהלנד בלבד) אולי קיים בחור הגון עם ביצים שיאמר את האמת, לא יספר סיפורים
ולא ימציא תירוצים מהתחת.
אני לא צריכה בחורים מתוסבכים.
ישן 15-02-2011, 16:09
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "תודה לכולם על התגובות,..."

החלטה שלך מן הסתם, אבל לדעתי את קצת מגזימה.
לא יודעת מי קבע חוקים מטומטמים כמו מספר הימים שאפשר להתקשר אחרי דייט, או זה שגבר צריך להתקשר או אנערף.
זה כולה דייט ראשון, אני מניחה שאת לא הדבר היחיד שמתרוצץ אצלו בראש (גם אם הוא כן בקטע שלך). לא יודעת מי הוא, ומה המצב בו הוא נתון. אבל כן, להתקשר אחרי דייט זה משהו שיכול בקלות לברוח מהראש. (חוץ מזה תתפלאי, אבל לרוב הגברים אין מושג במחויבויות קטנות כאלה) זה לא אומר שהוא משחק איתך משחקים. אם הלך טוב לדעתך, היית תופסת יוזמה ומתקשרת בעצמך.
ולי אישית לא יצא לפגוש גברים (או אנשים באופן כללי) שהם לא מתוסבכים באיזשהו מקום. מה שכן, אני במקומך לא הייתי פוסלת בכזאת קלות גבר, שלפי מה שאת מספרת, ממש נהנת איתו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר