לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2011, 02:42
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
לגבי רף הקבלה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "תברר קודם עם עצמך טוב טוב כמה..."

אם אחליט בסופו של דבר שזה התחום שאני מעוניין בו, אלך עליו עד הסוף עם כל הקשיים שיעמדו לי בדרך. יש לי פסיכומטרי בקיץ הקרוב, וכבר עכשיו אתחיל לשבת על המילים וללמוד.
אני גם מתכנן להשלים מתמתיקה ל4-5 יחידות. אם הצלחתי להוציא ציוני בגרות של 100 ו90 בשלוש יחידות בדחיסת חומר אינטנסיבית של חודשיים שלפני זה לא ידעתי שום כלום, אני בהחלט מאמין בעצמי.
נשפר מה שצריך ונשלים מה שצריך אני יודע שזה נראה מילים באויר כרגע, אבל אני כולה 21 , ויש לי את הזמן, הרצון והיכולת השכלית. רק צריך קצת עוד כסף לשיפור הציונים ויהייה בסדר.

זה הזמן לתקן את השגיאות שעשיתי שהייתי תלמיד ביה"ס. לצערי דברים שאני רואה היום בראייה בוגרת ומפוכחת, לא ראיתי אז..
ממוצע בגרויות כולל של 75 . אני מתכוון להרים אותו ל90 לפחות.
מצד שני אם באמת אצליח בפסיכומטרי, אולי לא יהייה בכך צורך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2011, 19:24
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
תשובה מבוגרת תואר ראשון ברוקחות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חושב ללמוד רוקחות מה דעתכם?"

נתחיל מזה, שכבר לא מדובר בכסף כ"כ טוב.
מבחינת עבודה- אם אתה גר בצפון, אז היא פשוט לא קיימת. אם אתה במרכז סביר להניח שתמצא די מהר עבודה לפחות בקהילה.
לגבי התקדמות- הכל תלוי בך האם להיות תקוע במקום אחד או להתקדם, בין אם זה אומר לעשות תארים מתקדמים שמקנים אופציה להשתלבות בתעשיה (כן אני יודעת שעם תואר ראשון זה גם אפשרי, אבל מה לעשות עדיף שני) ובין אם זה אומר לעשות כל מיני קורסים והשתלמויות שיאפשרו התקדמות במקצוע.

לגבי רף הציונים לקבלה- כי הציונים די גבוהים, אבל זה הגיוני כי יש הצפה של רוקחים כיום שמגיעים מחו"ל (בעיקר מירדן) אז צריכה להיות מסננת (רק חבל שהיא קיימת דווקא יותר אצלנו).

לגבי הלימודים עצמם- אני אישית ממש נהניתי מהלימודים עצמם כי אני מתחברת לתחום הכימיה מצד אחד ומצד שני לתחום הקליניקה. חשוב לי לציין שלמדו איתי אנשים שלא התחברו לאחד מהם או לשניהם ועדיין הצליחו.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר