לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2011, 15:59
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
יומן בנייה B-17 BLOOD N' GUTS'

שלום חברים.
עוד לא הסתיים פרוייקט השרף וכבר אני מסתכל לפרויקט הבא.
מטוס/מפציץ ממלחמת העולם השניה B-17 אמריקאי.
כפי שכבר כתבתי בפתיל של "מה הצלחתי להגניב הבייתה " אז קיימים אצלי בארון 3 דגמי B-17 כאשר את הראשון אני הולך לבנות עכשיו.
לפי מה שידוע לי כל מפציצי ה B-17 האמריקאים במלחמת העולם השניה קיבלו שמות לפי מיטב הדמיון האמריקאי הפורה כאשר הדוגמא המפורסמת ביותר היה המפציץ שנשא את השם "ממפיס בל". (אחד הדגמים הקיימים אצלי וייבנה בהמשך).
המטוס אשר אני מתחיל ביומן בניה הנ"ל נקרא BLOOD N' GUTS' (בתרגום חופשי "דם ואומץ" ?)
הדגם עצמו תוצרת הסגאווה בקנ"מ 1/72 (עדיין גדול ומרשים מספיק...).
הדגם מכיל סה"כ 3 עצי חלקים + עץ חלקים שקופים + דף המדבקות.
בנוסף יצורפו לדגם קיט של חברת איירס עם מנועים יותר מפורטים וקני תותחים יותר מפורטים. (הוזמנו קיטים דומים לכל 3 הדגמים שאצלי).
המטוס הנ"ל יצבע בסופו של תהליך בצבע אלומיניום בשונה מסכמת ההסוואה הרגילה שהייתה נהוגה באותם ימים של הירוק עם החום.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עדכונים בקרוב.
הארות / הערות יתקבלו בברכה.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2011, 10:46
צלמית המשתמש של zamir-bo

התחלת עבודה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "יומן בנייה B-17 BLOOD N' GUTS'"

היי.
ראשית עלי להדגיש כי מדובר בדגם קל מאד לבניה , מיעוט החלקים מבטיח עבודה שתהיה יחסית מהירה.
התאמת חלקים פשוט מושלמת. אפילו יחסית להסגאווה שנחשבת ליצרנית דגמים טובה התאמת החקים המושלמת הפתיעה אותי לטובה.
לדוגמא כאשר הרכבתי את 2 החצאים של הכנפיים הופתעתי היום בבוקר כאשר כמעט ולא היתה לי עבודת שיוף. פשוט התאמה מושלמת.

אז ראשית התחלתי לעבוד על תא הטייסים הנמצא בחלקו העליון של המטוס ומלפניו טיפה למטה צמוד לחרטום נמצא (ככל הנראה...) תא התותחן הקדמי וכסא הקשר.
סה"כ הפירוט הינו ממש אפסי ואין יותר מדי עבודה.
היום ריססתי בצבע ירוק פנים את כל החלקים הדורשים את הצבע הנ"ל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עד כאן להיום.
הארות והערות יתקבלו בברכה.

ישן 18-02-2011, 10:22
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "יומן בנייה B-17 BLOOD N' GUTS'"

בוקר טוב.
אז כפי שציינתי יותר מדי עבודה אין.
הושלם למעשה כל מכלול הקוקפיט והתא קשר / תותחן הקדמי, הודבק למקומו בחצי גוף ימין לפי ההוראות.
בנוסף התחלתי להדביק חלק מהחלונות דופן של המטוס (כל החלונות הקטנים שמהם לא יוצא איזה "קנה" החוצה) החלונות הנוספים והמשך העבודה כבר יאלצו לחכות לאמצע השבוע עד שאני יקבל את הקיטים שהזמנתי דרך רז גרש (מנועים וקני מקלעים של חברת קוויקבוסט)
עד אז אני די מושבת כרגע.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כפי שניתן לראות , פירוט יתר על המידה פשוט לא קיים פה.
ועוד מילה לגבי הפירוט... גם עם היה פירוט יותר ממה שיש לא היה ניתן לראות את זה. אולי בקנ"מ יותר גדול היה שווה להתאמץ וגם אני בספק.

הארות והערות יתקבלו בברכה.
שבת שלום.

ישן 12-03-2011, 15:23
צלמית המשתמש של zamir-bo

תודה.

היי חברים.
ראשית תודה על הפרגונים.
וידוי עצמי... דווקא הדגם הנ"ל יחסית אני אישית לא מרוצה ממנו באופן מלא , עשיתי כמה פאקים שם בעיקר בעניין המיסוכים השונים שלא חסר וגם בנושא הדבקת קני המקלעים למקומם. ב - 2 הדגמים שנותרו לי אני יפיק את הלקחים ונתקן את הדרוש תיקון מבחינתי.

יורה הלכלוך של הגזוזים בוצע בעזרת הסט איפור של טמייה.
אם אתה זוכר יש אצלי קופסאות של טמייה שנראות ממש כמו סט איפור אפילו עם המברשת למריחת האיפור. בכל קופסא כזו נמצאים 3 גוונים של צביעה. במקרה הזה השתמשתי בגוון OIL STANE , אתה מגרד טיפה חומר עם המברשת המצורפת ופשוט מורח את החומר איפה שבא לך וזה מה שיוצא. עם אתה מכיר את הפיגמנטים שגרשלה הביא של פרומודולר זה פחות או יותר על אותו עיקרון רק שהפיגמנטים נראים כמו חול והסט איפור הוא ממש כמו סט איפור.
חיימון לגבי הלכלוך... אז באמת לא יודע מה קרה לי אבל באמת אין לכלוך רק הסימני פיח מהאגזוזט.
די התבאסתי מהדגם גם בגלל החוסר פירוט שלו וגם מהמיסוכים שעצבנו אותי אז רק רציתי לסיים כמה שיותר מהר ולא התעמקתי בנושא הלכלוך.

אשריקו ... לצערי ולצערה של אשתי אני כנראה אוכל יותר מדי...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר