לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2011, 18:46
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול נאחס אמצע שבועי-ספיישל יום ולנטיין המשוקץ"

אני קצת חולה מאז אתמול בבוקר - נזלת, קצת חום, צמרמורות של קור, צרידות וכל הגאז' הזה (אבל היי, אבל זה ממש לא הפריע לי
לעשות בחינה היום אחה"צ ואפילו לצאת ממנה עם הרגשה טובה - מבחינת החומר, לא מבחינה ההרגשה הפיזית כמובן).
ביום חמישי - עוד מבחן. מקווה שההרגשה תשתפר כדי שאוכל ללמוד מחר ומחרתיים כמו שצריך כדי להצליח בה...
ואגב ולנטיינס ומה שקשור לזה...אתמול והיום לא שמעתי כלום מדני (הבחור שיצאתי איתו במוצ"ש), וזה לא מבשר טובות בכלל.
אני, בכל אופן, לא מתקשרת.
פעם הייתי לוקחת יותר קשה, אבל היום?: חפיף, הכי בקטנה, כבר לא אכפת לי, הפכתי לאדישה ופיתחתי עור של פיל ביחס לכל עניין
הדייטינג, אבל עם זאת, תמיד זה צובט קצת בלב. לא נורא, מחר נקנה עוד אבוקדו.
אז כאמור:
1. אני מקוררת
2. אין דני
אז אם עושים 1+1, נראה לי שזה כבר עונה לכם על השאלה האם אני יוצאת הערב לרגל הוולנטיינס, הא?
(מוזר, משום מה כשאני כותבת על זה, זה מכאיב קצת יותר במקום לשפר את ההרגשה)
שיהיה לכולם ערב נעים, אני הולכת לשתות מרק עוף חם עכשיו.

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 14-02-2011 בשעה 19:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2011, 01:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בדיוק דיברתי על זה היום עם זו שיצאתי איתה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול נאחס אמצע שבועי-ספיישל יום ולנטיין המשוקץ"

בארץ כל דבר הוא "סיבה למסיבה" ואין בכך כל דבר רע. נכון שהרשתות מקדמות את היום הזה מסיבות צרכניות. אז מה? נכון שמקורו של היום בסנט ולנטיין. אבל אף אחד לא מתייחס אליו בכלל. גם בחג האהבה שלנו - ט"ו באב אף אחד לא נהג באמת לצאת לבילוים. עוד דבר - בניגוד לכל מיני תורות מוסר שמקודמות על ידי גורמים הרסניים (לדעתי) צרכנות היא לא דבר רע. צרכנות היא מה שמחזיק את העולם המערבי במצב טוב בהרבה מזה שהיה להורינו אפילו אלה שהתמזל מזלם להתגורר בורסיה ההיא של העולם המערבי (ולהם היה יותר טוב מהוריהם) חשוב למדינת ישראל שעם ישראל יצרוך כמה שיותר. מובן שאובססיביות היא דבר מזיק.

זה כמו לחגוג את סילבסטר. כשמישהו חוגג בארץ את החג עם אשוח וצלב גדול וכו' - אז אני לא אהיה שם, אבל בתור סתם סיבה למסיבה של פתיחת שנה אזרחית אין בו שום רע.

נ.ב. - שילמנו מחיר סביר לחלוטין על מנות טעימות בגודל משביע במסעדה נחמדה ואפילו קיבלנו מבצע על קוקטייל שנמכר במקום. לא עשקו אותנו בכלל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-02-2011, 12:02
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ההצתננות הכי קשה שזכורה לי

איפה, איפה היו המחלות האלה כשהתחננתי להיות חולה ולא ללכת לבית ספר?

בשלב מסויים נכנעתי והפכתי אדיש - לא לקחתי יותר את כל הסמים האלה שאמורים להקל עליך (אקמולים, סירופים נגד שיעול ושאר הדברים שבסדרות CSI משמשים לרצח בשלבים, או הרדמת ילדים שנחטפו) וישנתי איזה 18/24 במשך שלושה ימים. אין מה לדבר על להרגיש טעם: שזה טוב כי אין צורך בקפה, בשר אדום, מתוקים ושאר הכולערות שבלי טעם אין טעם לאכול. אין גם בעיה להחליף חיתולים שאני ממילא לא מריח. גם כן ראיתי השבוע את כל הפרקים השבועיים של כל סדרות הפשע-קומדיה של יס (בניחוש חוקר, פשע מן העבר, העוקץ, קאסל, הנטליסט, שקר לי, חוק וסדר על בנותיה ועוד כמה ששכחתי) והגעתי למסקנה הגאונית ש 99% מהטלביזיה האמריקאית זה כמו יציקות הגבס האלה שעושים בג'ימבורי לילדים ונותנים להם לצבוע ומההורים מגלחים 30 ש"ח בשביל זה.... אותו בולשיט זול, רק כל פעם עם קשקושים שונים מלמעלה.

ישן 21-02-2011, 17:37
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10

אבל ברור שלמרות כל מה שכתבתי עכשיו באשכול האושר, לא הכל מושלם:
נכנסתי עכשיו לאתר של "המרכז הארצי לבחינות ולהערכה" על מנת לבדוק את הציון של מבחן אמי"ר באנגלית שעשיתי בדיוק לפני שבועיים,
בציפייה שהיום כבר יהיה ציון, ומה אני רואה?:

ציטוט:
תאריך הבחינה : 07/02/2011, ציוני הבחינה : התחזית לפרסום הציונים היא: 10 במרץ 2011
כלומר עוד שבועיים וחצי, לא פחות! :/

:/ איזה מעצבן זה! הבטיחו שיהיו ציונים תוך שבועיים באינטרנט ואחרי 3 שבועות בדואר

איזה קקות :/

מישהו יודע למה צריך לקחת להם חודש ו-3 ימים לפרסם ציונים? מה נסגר? זה פשוט המון זמן יחסית לכל דבר שאני מכירה! :/

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 21-02-2011 בשעה 17:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:47

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר