לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2011, 18:56
  תומר1997 תומר1997 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.11
קטעים שלום לכולם

שלום לכולם

אני הצטרתי לפורום לפני שבוע וכתבתי שאלה לגבי הארנב שלי ולא קיבלתי תשובה.
חשבתי לפתוח אשכול חדש ולנסח את שאלותי בצורה קצת יותר מובנת.
בקיצור, יש לי ארנב לבקן בן שנה בערך שחי בכלוב בגודל של 1.50\2.30 מטר. הכלוב הוא בעל גג משופע שעשוי מדיקט ומעליו לוחות פח. אני רוצה להוסיף בעלי חיים לכלוב, אני קיבלתי תשובה בפורום שאני יכול לשלב בכלוב שרקנים, ארנבים מגזעים אחרים ושלוים. רציתי גם לשאול אם אני יכול לשלב עוד בעלי כנף בכלוב חוץ משלוים. אני חשבתי גם לבנות בכלוב בריכה קטנה ממסגרת של עץ שממולאת ביריעת פי.וי.סי חסינת מים, בשביל זה אני צריך בעלי כנף שאוהבים לשחות ולהשתחשך במים. חשוב להזכיר שהכלוב נמצא בגינה ותנאי הטמפ' יכולים להיות קצת קיצוניים . זה הכול על הכלוב.
בנוסף אני מאוד אוהב בעלי חיים, אני מחזיק בארנב לבקן בשם שייקה, חתולה בשם לולה שמצאתי ברחוב כאשר הייתה גורה נטושה, כלב חמוד ביותר בשם רוק (לברדור מעורב על גולדן רטריבר). אשמח להיות חלק מהפורום ולקבל תשובה.

תודה, תומר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2011, 16:45
  תומר1997 תומר1997 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.11
בעלי היים שהייתי רוצה לצרף לככוב
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "היי תומר, אולי תפרט איזה בע"ח..."

אני הייתי רוצה לצרף שרקנים, ארנבים מגזעים אחרים, שפנים, תוכונים, ציפורי אהבה, שלוים, ואילי בהמשך תוכי גדול. בגדול אלה הם בעלי החיים שהייתי רוצה לצרף. אשמח לדעת אם יש סוגים של בעלי כנף שאוהבים מאוד לשחות במים ובעלי יכולת תעופה. רציתי גם לדעת איזה מצע אני ייצטרך לשים. אני חשבתי על קש כי הוא הכי זול ונוח,האם זה טוב, האם יש אפשרות יותר טובה, קלה לניקוי וזמינה בהתחשב לזה שאני גר בעיר וזו קצת בעיה בשבילי להשיג קש (אם יש משהו שגר בירושלים ומוכר קש אשמח לדעת). אולי חשוב להזכיר גם שאני לא יגדל את החיות למטרות רווח, אך ריבוי החיות (שייתבצע בדרך טבעית ללא שום התעללות)
צריך לכסות על חלק מההוצאות.

תודה מראש, תומר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר