לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2005, 00:12
  Dima.K Dima.K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
מדעי היקום!!! כנסו! כל דבר כזה עוד לא שמעתם.

אני לא אנקוט בשם של המדע הזה.

האם חשבתם אי פעם מהי מטרתינו כאן? האם תהיתם ממה עשויה המחשבה, מהי מקורה?

האם תהיתם אי פעם למה אני?

עובדה שהכל מאותו הדבר, מאותו החומר, מאותו החלקיק הקטן והלא נודע לבן אדם.

האםד מורכב מתאים, מורכבים ממולקולות, מורכבות מאטומים, מורכבים מאלקטרונים ופרוטונים, מורכים ממה? וממה מורכב המה? וממה מורכב המה המה?

האם תהיתם אי פעם למה ואיך בעצם נברא האדם? הרי מערכת מסובכת שכזאת פשוט בלתי אפשרית שהטבע יבנה אותה ב"מקריות"... אותו הדבר לגבי כל חוקי הפיזיקה, כל הצמחים וכל החומרים המצוים בעולם.

האם שמתם לב שכל חלקיק דורש שלימות? בואו ניקח לדוגמא אטום, הוא יון (מצב שהאטום מעין משתגע חחח, כשחסר לו משהו או יש לו יותר מדי) גם כשהוא שלילי וגם כשהוא חיובי, האטום הוא דוגמא מצוינת למה שהאדם אמור להגיע אליו, שלימות. האטום עוזר גם לאטומים אחרים לקבל את השלימו ואם זאת עוזר לעצמו, אם 2 אטומים נפגשים, אחד שלילי נגיד בעל 4 פרוטונים ו3 אלקטרונים והשני חיובי עם 4 פרוטונים ו5 אלקטרונים הם שפוט מעבירים אותם מאחד לשני ונהיים ניטרליים, מושלמים!

האם תהיתם מה הוא ה'? מה הכח המדהים ששולט בכל? למה לו לברא יצורים נחותים כמונו, לתת לנו סבל שכזה? הרי הוא מושלם! אין זה מספק לו הנאה, תענוג בגרימת סבל לאחרים! אם הוא מושלם הוא רוצה רק טוב, לאחרים! לנו!!! אז למה להשתמש בסבל? הנה התשובה! הרי בתנ"ך מסופר שבהתחלה היה האדם שלם, נשמת האדם הייתה במצב שלימות. בוא נגיד כך. אתם עכשיו לוקחים פרוסת שוקולד, אוכלים אותה, אתם מקבלים תענוג? נכון? יפה, ואם אתם עובדים כל היום בלי הפסקה ואז לוקחים פרוסת שוקולד, אתם מקבלים תענוג פי 10 יותר גדול. והרי השם מושלם ורוצה לגרום טוב לאחרים, לתת תענוג לאחרים, הסבל נועד בעצם כדי להביא אותנו למצב שבו נגיע לרמה מספיק גבוהה, כל כך קרוב לבורא שבעצם נרגיש את התענוג הנפלא. אם נעמול בכדי להגיע אליו נקבל תענוג פי 10 גדול יותר מאשר היה בהתחלה כשהאדם לא ידע דבר אחר חוץ מתענוג (אדם אני מתכוון נשמת האדם).

עכשיו בואו נחזור למחשבה. כולם יודעים שמחשבה היא בעצם דפקים אלקטרוניים במערכת העצבית במוח, מעין סערת ברקים.

בואו נפענח זאת כך.

ממה נובע שינוי הסביבה? פעולה כלשהי, נגיד של בן אדם. ממה נובעת הפעולה? ממחשבה. ממה נובעת המחשבה שהיא בעצם הסערה שלנו? ..... אפילו למדענים ולרופאים הכי דגולים אין תשובה לכך, כולם אומרים שהמקור לא ידוע, תעלומה, וככל שניסו למצא פשוט נכנסו יותר מדי עמוק לתוך מחילת הארנב ופשוט אבדו שם, הם פשוט הפסיקו את המאמצים וחיים עם העובדה שזה לא ידוע.

אבל חשבתם אי פעם איך גלגול נשמות אפשרי? נכנסתם לדבר הזה ברצינות? חוץ מלחשוב על שנהשמה עוברת לגוף שנולד, מבחינה מדעית, חשבתם? כמובן שלא. אני אישית כבר שנים ניסיתי לגלות אם זה נכון ולתדהמתי גיליתי שזה אכן כך! כל מי שלמד את פעולות המוח ועבר קורסים רבים בנושא יבין איך זה אפשרי אם אני אתחיל להסביר עכשיו, אבל אם אני אתחיל להסביר זה יקח כ100 עמודים, אין לי כח לכתוב ספר.

האם חשבתם מהו המקור? בואו נחזור לשאלה שהמדענים לא הצליחו למצא תשובה. קיימים מספר יקומים (לפני מות אינטשטין הוא כתב על זה אבל חשב שבני האדם ינצלו את זה כמו פצצת האטום ולכן שרף, כמוסן שנשארו חלקים אלב לא הרבה). במוח שלנו קיים מעין "שער" אשר ממנו אנו שולטים על הגוף. אני יושב כעת, התודעה שלי שנמצאת מחוץ לשער שולחת אותות למוח שמפענח אותם, מחולל סערה פנימית ושולח לגוף כולו, הגוף עושה את הפעולה, מקבל נתונים ומחזיר למוח, המוח מפענח, מחולל סערה ומחזיר לתוך השער את כל המידע לתודעה.

התודעה היא בעצם ה"אני" שלי. האני האני!

אם יהיה ביקוש על המאמר אני אכתוב המשך! תהנו! מקווה שפתחתי את עינכם לעולם האמתי ועניתי על הרבה מהשאלות שלכם, לדוגמא: "למה יש פיגועים?"

ועוד פעם, לסבל יש מטרה, זה מעין דחיפה לדרך הנכונה, דרך להתקדמות לבורא.

למדע הזה קוראים מדע הקבלה.

למי שרוצה להרחיב את הידע שלו בנושא מוזמן לבקר באתר הרשמי

http://www.kabbalah.info/hebkab/index.php

ושתדעו שזאת לא דת אלא מדע!!! מדע שאינו סותר שום דת ושום מדע אחר אלא הפוך תומך בהם.

אגב יש סרט מדהים בנושא...

what the bleep do we know

הנה הטריילר

http://www.bleepspace.com/videos/trailers/WhatTheBleep320x240.wmv

והנה המלא

What.The.Bleep.Do.We.Know.2004.DVDRip.DivX5.avi

חזרה לפורום
ישן 19-05-2005, 22:36
  Dima.K Dima.K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
זה לא משנה באיזה זמן זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dima.K שמתחילה ב "מדעי היקום!!! כנסו! כל דבר כזה עוד לא שמעתם."

זה לא משנה באיזה זמן זה, אם זה קרה לפנ י2000 שנה או לפני מליון... ברוחניות לא קיים זמן. ובתשובה לשאלה הראשונה, הקבלה באה לספר לנו, ללמד אותנו את מדעי היקום, באה ללמד אותנו איך להגיע לשלימות.
אתה צודק גם בזאת, לא משנה איזה תהליך יהיה בסוף נהיה מושלמים אבל יש 2 בחירות... בחירה טבעית שהיא ברירת המחדל שכוללת בתוכה יסורים או הדרך של התענוג... את הדרך השניה... מתארת הקבלה... אתה תגיע לשלימות אם תרצה או לא, יש לך זכות בחירה אחת בלבד... מתי אתה רוצה להגיע לשלימות ואיך... באיטיות וביסורים או במהירות ובתענוג...

בואו תשאלו את עצמכם שאל פשוטה ביותר...
למה נבראתם? הרי אין זה צירוף מקרים, מכונה מדהימה בעלת אינטלגנציה, מכניזם שאי אפשר לתארו ועוד מורכב ממכניזנים קטנים שמתרבים ועוד יודעים איך לעשות איזון בין כל חלקי הגוף...

לי אישית זה לא נשמע כמו צריוף מקרים...
הנה דוגמא.
פרקו שעון עד לבורג האחרון והכניסו לתוך שקית... תתחילו לנער...
האם ישנה אפשרות שהשעון יווצר? שהמכונה תווצר? מה הסיכויים שהוא יבנה?
אז זהו שאין סיכוי... וזה רק שעון, שמופעל רק על כמה ברגים, לא לדבר על בן אדם שמורכב פי מספר שאי אפשר לתארו משעון....
ואיך הטבע יכול לדעת בעצם איך ליצור חיים, למה הוא שואף ליצור חיים? למה? כדי שבסוף כולם ימותו?
הרי זה נכון!
כל מה שנולד וחי בסוף מת ונעלם אז מה הטעם? להתרבות? ו... גם הצאצאים ימותו בסוף.....
תחשבו קצת לעומק... זה לא ענין של אמונה בכלל, זה ענין של הגיון.

נערך לאחרונה ע"י Dima.K בתאריך 19-05-2005 בשעה 22:38.
חזרה לפורום
ישן 09-02-2009, 11:53
  maguse maguse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
לדעתי אתה טועה לחלוטין בגישתך.
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "יש ידע, הנאה וסבל"

זה לא שאסור לרצות לחיות חיים טובים ומאושרים ועל הרצון הזה להשתית את החיים.
אדרבא, הרצון הזה הוא המהות של כל אדם.

אלא מה, שצריך לדעת שבשביל לחיות חיים מאושרים וטובים ולהנות באמת בחיים, בשביל זה יש דרך מסוימת שההולכים בה אכן יכולים לחיות חיים טובים, ויש דרך שההולכים בה חיים יהיו מרדף תמידי אחר הנאות דמיוניות.

זו הנקודה.

כמו שאדם למשל רוצה להנות אבל הוא יודע שאם הוא יאכל דברים לא בריאים הוא יזיק לעצמו, ולכן הוא נמנע מאכילתם. אז זה לא שהוא לא רוצה להנות ולכן הוא לא אוכל דברים שאינם בריאים, אלא הוא כן רוצה להנות אך הוא יודע שאם הוא יאכל מהם הוא יינזק.
כך לגבי החיים עצמם, אדם רוצה לחיות חיים טובים ולהנות ולהיות מאושר, אך עליו לדעת איך לחיות כדי להגיע לזאת.
כי יש דרך שמובילה את ההולכים בה לסבל יסורים וכליה, ויש דרך שמובילה את ההולכים בה לחיים טובים ומאושרים.
והדבר שווה בין במישור הפרטי של חיי כל אחד ואחד והן במישור הכללי של האנושות כולה.
חזרה לפורום
ישן 06-12-2008, 18:21
  inuboy inuboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dima.K שמתחילה ב "מדעי היקום!!! כנסו! כל דבר כזה עוד לא שמעתם."

היי יצא לי לקרוא את התיאוריה ביהדות, ובלי לזלזל או משהו כדומה אני ממש לא תומך במה שאתה אומר מכיוון שאתה משמיט פרט מאד חשוב ומייחס אליו עובדה-ממה ה' בנוי?-שהרי אתה אומר שכל דבר בעולם בנוי ממשהו אבל מתעלם לגמרי מהסוגייה של ממה ה' בנוי ובנוסף אתה אומר שכל דבר בעולם מנסה להגיע לשלמות ולוקח כמובן מאליו כי ה' כבר שלם דבר שנראה לי בתור צביעות שהרי למה ה' שהוא מושלם צריך בני אדם ובנוסף אני רוצה להעלות עוד סוגייה בפני עצמה:

מושלם-משמעותה של המילה שלמות היא דבר מסויים שכולל בתוכו הכל מכל כולל חסרונות אבל אם יש במשהו מסויים חיסרון משמעות הדבר שהוא אינו שלם ולכן הוא אינו מושלם ומכאן ניתן להסיק כי לא קיים דבר כזה מושלם אלא רק השאיפה לשלמות שלפי דעתי אם יש ה' אז השאיפה לשלמות נמצאת גם בו אך הוא עצמו אינו שלם מכיוון שלא קיים דבר כזה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר