לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2011, 11:01
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
למה הגישה הפסימיסטית?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני די בטוח שהספר של בן דרור ימיני, רינו צרור ושלמה ניצן"

מקומו הטבעי של קדאפי הוא בארץ ישראל - כך מישהו יוכל להתייחס למעשי הטבח שעשה.
עודה שגולדסטון אפילו לא מתכוון לחקור את מה שמתחולל בלוב.

אני בטוח שאם יגיע ארצה מועצת הביטחון תתעורר כולל מדינות ערב ותמנה את גולדסטון היהודי לחקור את מעשיו של "כלב יהודי" , כי אין מקום טוב יותר על פני כדור הארץ בו ניתן להתייחס ל"מעשי טבח" יותר מישראל, בה "טובחים השכם והערב" באוכלוסייה "תמימה וחפה מפשע"

אבל העיקר שלכסף היהודי אין ריח.

אגב, אינני מתפלא שדווקא עיתון פולני בחר לפרסם את הידיעה. כידוע לפולנים רספקט גדול מאד ליהודים ולכסף היהודי. הם מאמינים כי בכל מקום שרוח יהודי תשרה בו, הוא יצליח. מי שמכיר את פולין רואה שבכל בתי העסק, חנויות מפוארות, מסעדות ועוד, יש תמונה של יהודי מזוקן סופר כסף או שוקל זהב.
לכן המסקנה הברורה ביותר - אם קדאפי עשה הון - הוא חייב להיות יהודי.

נערך לאחרונה ע"י פלמינג בתאריך 23-02-2011 בשעה 11:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2011, 17:22
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "גולדסטון זה שם יהודי(אשכנזי),..."

מה זה משנה, אשכנזי או ספרדי, הוא "אונזערע".
ואגב, מרבית "יהודי אשכנז" הם בעצם צאצאיהם של יהודים שגורשו בעת גרוש ספרד (1492), כך שאין מונופול לאף אחד ואם קדאפי יחליט להגיע לארץ, למרות שהכורדים בצפון עיראק הציעו לו כבר מקלט, אז נקבל אותו "על פי חוק השבות", גם משום שהוא כבר נימול ויוכל להוכיח בקלות את דבר יהדותו מבלי שהיהדות הליטאית תעמוד בדרכו.
המר"ן עובדיה יעניק לו הכשר.
חשבת כמה מוסדות דת הוא יכול להקים בארץ ולתחזק, לא נצטרך יותר עמותות (אמת וסרק), לא נצטרך יותר מפעלי שנור ולא נצטרך יותר מפריעים בצמתים עם מיטב ספרות הקודש.
הגביר יגיע, הכיס יפתח ובא לציון גואל.
אני בכלל הייתי מציע למשרד הקליטה/החוץ/הרווחה/ישראל ביתנו להכין את השטיח האדום לשוטה, כי משנכנס אדר מרבים בשמחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר