לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2011, 07:59
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
האיראנים שמשייטים בים התיכון יכולים לכל היותר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "מחשבה שעברה בראשי : הערבים..."

לעשות מופע של שחיה צורנית אל מול חופי לטקיה. אלה שתי ספינות שנוכחותן היא לצרכי תעמולה ולא מאיימות מבחינה צבאית.

אני חושב שאם למדנו משהו מהחודשיים האחרונים - וזה בהנחה שלא למדנו את זה בשישים השנה האחרונות - זה שקו המחשבה הערבי אינו סדיר, אינו צפוי והגורם היחיד בו שהוא כן צפוי זו העובדה שיערבו אלימות בכך. אני לא יודע אם למי שירה אתמול את הגראדים יש תוכניות לגבי תפישת כותרות, הבערת השטח או שסתם כואבת לו שן בינה כלואה: אני יודע שבמבט על, מנותק מחישובי היום/מחר, הערבים יורים כי זה מה שהם יודעים לעשות וזו השפה שהם מדברים... זה כמו כלב המחמד, שלא משנה כמה הוא נאמן ומאולף, כל פרק זמן, לא משנה מה הנסיבות, הוא פתאום ישחרר איזו מתקפת זעם עם נשיכה. או לחילופין חתול הבית המפוטם בכל זאת לא יוותר על ההזדמנות לחסל את הקנרית שבכלוב. אינסטינקטים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר