לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2011, 10:33
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossi o שמתחילה ב "החלטתי לקנות את הD90, איזה עדשות מומלץ למתחילים?"

ראשית. ברכות על הבחירה המוצלחת.
שאלה? למה ב-EBAY?

לשאלתך. הכל תלוי בנושאים שאתה מתכוון לצלם,
אם אתה שואף לכיוון המקרו, עדיף עדשות מקרו ומאד רצוי גם "רינגלייט"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אם אתה שואף לכיוון צילומי פורטרט, אתה צריך עדשות בין 55 מ"מ עד 105 מ"מ בהעדפה ל-70 מ"מ.

אם אתה מתכוון לפעול בתחום הצילומי ספורט (כדורגל, כדורסל), עדיף לחפש בכיוןן 200 עד 400 מ"מ

אם אתה נוטה לצילומים מקצועיים בתחום מסויים כגון צילומי עתונות = 55 מ"מ עד 105 מ"מ,

אל תשכח שהמצלמה היא "לב של מערכת" שאליה מתלווים חצובות, פלשים, מערכות תאורה ועוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2011, 18:04
  משתמש זכר yossi o yossi o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.09
קודם כל תודה על התשובה הענינית
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

למה איביי? כי אני גר בניו יורק ודיי אוהב לקנות שם, בפרט שהמחירים יחסית לעיר (B&H) זולים משמעותית, ושים לב שמה שאני מתענייו זו סחורה חדשה לא משומשת.

בקשר לצילום עצמו, אני עד עכשיו הוצאתי תמונות מדהימות של נופים עם הביתית שלי (SD750) אבל זו מצלמה מקצועית ראשונה שאני מתעתד לקנות ואין לי בכלל נסיון בצילום רפלקס פשוט סוג של תחביב שמושך אותי לכן התענינתי בקיטים האלו שמכילים כמה סוגים של עדשות ועוד תוספות לצלם מתחיל (משהו מיותר שם?,
לדעתך, האם זו קניה כדאית או שעדיף לקנות במפוצל מצלמה ועדשה בודדת?
וסט כזה עד כמה זמן יהיה שמיש לצלם מתחיל עד שירצה להשתדרג?
אם יש רעיונות לחברות אחרות או סוגים שונים נשמח לשמוע
תודה
ישן 27-02-2011, 18:17
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yossi o שמתחילה ב "קודם כל תודה על התשובה הענינית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yossi o
למה איביי? כי אני גר בניו יורק .....

אז למה אתה לא מספר לנו את זה?

כמו שכתבתי לך. המצלמה היא "לב של המערכת" כלומר. מחר אתה רוצה להשתדרג. אתה מחליף רק את הבודי או את אותו אביזר שאתה בוחר. וכל השאר מתאים.
לגבי עדשות מומלצות. אני תמיד בעד העדשות האורגינלייות של יצרן המצלמה. הן תוכננו ביחד, הן יוצרו באותו רשיון, והם "חיים" יופי ביחד.
לצילום כללי. הייתי בוחר שתי עדשות זום שיכסו את הטווח בין 28 מ"מ עד 200 מ"מ ועוד עדשה אחת בזום 35 מ"מ עד 70 מ"מ עם אפשרות מקרו, ואתה מכוסה מכל הכיוונים.
לא לשכוח לרכוש פילטר UV לכל עדשה. כדי לשמור על העדשה מפני סריטות.

לגבי תיק נשיאה, בזמנו חברת ניקון הוציאה סדרה של תיקי נשיאה כאשר בתיק נמצאים חיבורי "ביונט" כך שעדשה יושבת בתוך הביונט ולא מנחת לה סתם בתיק, תנסה להתארגן עם כזה תיק, הוא מאד מוצלח.

ישן 28-02-2011, 03:46
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossi o שמתחילה ב "החלטתי לקנות את הD90, איזה עדשות מומלץ למתחילים?"

די קשה לי להבין מה הולך שם (ואני דווקא רוכשת נאמנה באיביי, אבל לא של מצלמות ועדשות...), אבל בכל מקרה אני ממליצה לך לקנות מצלמה ועדשות בנפרד. הקיטים האלה אף פעם לא מבטיחים, בטח לא קיט שמכיל 100 עדשות ש-99% מהן אתה לא צריך.
קנה D90 וקנה בנפרד עדשת קיט אחת כהתחלה. בהמשך תחליט מה חסר לך (מאקרו? טלה <עדשה למרחק, למשל לציפורים>? אולטרה-ווייד <עדשה רחבה, למשל לנופים>?) ותקנה עדשות נוספות, פלאש או מה שתרצה.

אני בזמנו קניתי כקיט ראשון את ה-D70s של ניקון עם עדשת הקיט שלה 18-70 צמצם 3.5-4.5. זו עדשה נהדרת בתור עדשה ראשונה. האופטיקה שלה טובה, היא מתפקסת במהירות מדהימה (בזמנו היא לא הדהימה אותי, אבל כשעברתי לעדשות אחרות תמיד התעצבנתי על מהירות הפיקוס...) והיא לא יקרה.
כיום היא נחשבת עדשה ישנה, לא יודעת אם היא עוד נמכרת, אבל אולי כן. יצאו לה מחליפות שהן פחות-או-יותר זהות לה מבחינת אופטיקה, אבל יש להן יותר זום (18-105, 18-135, 18-200). לחלקן (ל-18-200 ואולי לעוד) יש מייצב (מאפשר לצלם במהירויות נמוכות יותר בלי שהרעידות שלך יגרמו לטשטוש).

לטמרון יש עדשה בסיסית שנקרא 17-50 2.8. היתרון שלה על פני הניקון 18-70 הוא בצמצם (2.8 לעומת 3.5-4.5), אבל מנגד אתה מפסיד אורך מוקד. מבחינת אופטיקה ומחיר אני לא יודעת להשוות לך אותן, בדוק ברשת אם אתה רוצה. בכל מקרה לטמרון יש אופטיקה טובה מאוד ביחס למחיר שלה (כעדשה בסיסית). יש אפילו צלמי אירועים שמשתמשים בה.

אתה יכול לבדוק בזאפ מחירים, אפילו שזה לא רלוונטי לך כדייר ניו-יורק, אותי זה תמיד מפקס על טווחי מחירים. מצד שני, אולי יהיה לך נוח יותר לבדוק ב-B&H.

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר