לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2011, 16:38
צלמית המשתמש של wolf
  משתמש זכר wolf wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל wolf שלח הודעה דרך MSN אל wolf
מחשב נייח עושה בעיות מאוד מוזרות

יש לי מחשב נייח משנת 2006, מאז החורף האחרון לפני שנה הוא התחיל לעשות לי בעיות מאוד מוזרות שנורא קשה לתאר אותם

יש לי הרגשה שאם יותר מידי קר, המחשב יכול פתאום לקפוא ולהתקע, ואחרי קצת זמן שניהיה חם אז המחשב מחזיק הרבה יותר זמן, ככה זה היה חוזר על עצמו מידי שבוע שבועיים בחורף

לפני שבועיים הוצאתי אותו לניקוי אבק סיימתי עליו בקבוק אויר דחוס נתתי לו 5 דקות מנוחה ואז חיברתי אותו, בהתחלה עשה לי רעשים מאודדד מוזרים עם צלילים מהירים של תקיעות כאלו, כיביתי והדלקתי ואז שלב ה POST נתקע במסך, אבל שמעתי את הוינדוס עולה עם הצלילי עליה והכל, כיביתי והדלקתי שוב ואז פתאום הכל התחיל לעבור רגיל... מאז שבועיים הוא עבד טוב

היום (יום חורפי וקר) שוב המחשב קפא, כיביתי והדלקתי, ואז פתאום המסך לא הראה כלום, הוצאתי את הכבל VGA וחשמל מהמחשב חיברתי, לא עזר, פתחתי את המארז הוצאתי והכנסתי זכרונות, ואז המסך התחיל להראות אבל שוב נתקע בשלב ה POST והוינדוס המשיך לעלות לפי הצלילים ששמעתי ברמקולים, כיביתי שוב את המחשב הדלקתי ועכשיו שוב המסך לא מראה כלום.
מה שבטוח שהבעיות האלו פשוט יעלמו מחר - בדוק מנסיון כבר של הרבה פעמים. הבעיה נעלמת וחוזרת...

אני דיי בטוח שהמסך תקין, של Dell™ 2007WFP
יש לי הרגשה זה משהוא בחשמל זרם מתחים וכאלו, משהוא לא זורם טוב, או שזה פשוט כבר בלאי או משהוא לא יודע אין לי מושג

מה אתם אומרים? כל עזרה תתקבל בשמחה
תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר