לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2011, 16:14
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "הממשלה דחתה את ההצבעה על המלצות הוועדה להגבלת שכר הבכירים"

התשובה פשוטה. קוראים לזה הון -שלטון, שיטת השקשוקה והמטבוחה.
תהית פעם מה עושים כל מיני לוביסטים בכנסת, ומה השפעתם האמיתית? הנה לך התשובה.
כשהעלו את הבלו על הדלק, מי קיבל פטור? נוחי דנקנר. ולזה הספיקה שיחת טלפון לאיש ש"ס חבר ועדת הכספים.

לא רק זאת אלא שחבר כנסת העוזב את משרתו ופעל בתקופת כהונתו עבור אנשים מסויימים בעלי הון, מחכה לו משרה ומשכורת שמנה בצידה, אז למה לו להגביל את שכר הבכירים אם בעתיד הוא יהיה בכיר או יעבוד עבורם?
למשל, ח"כ והשר לשעבר משה שחל אחרי שנים רבות בכנסת, חזר לעבודתו כעו"ד. את מי הוא מיצג היום אם לא את ...משפחת עופר. (וכדי שלא אתבע תביעת דיבה על ידו, אציין שלא ידוע לי שפעל עבור משפחת עופר בהיותו בתפקיד בכנסת)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2011, 22:06
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתה חושב שלהגביל שכר ללא..."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4033089,00.html

העולם הולך לכיוון הפיקוח והגבלת השכר, וזה בסדר שנהיה פורצי דרך.
אגב, אני מודה שזה לא אידאלי. אבל העסק מושחת מידי.
חקיקה מהסוג הזה דורשת יצירתיות שאני מקווה שהם ידעו להפגין.

אני בעד שהנהלה בכירה שבמשך חמש שנים תראה שיפור משמעותי בביצועי העסק תהנה מבונוסים מרשימים. אך אני חושב שלתעשייה יש מחויבות לעובדים, וחברות שמצד אחד מתעקשות על המינימום ומתייעלות בכל מקום חוץ מבשכר ההנהלה, שהמון פעמים לא מביאה תוצאות יוצאות דופן, צריכות להיות מפוקחות. חברות שהן לא יצרניות אלא נותנות שירותים ונהנות מספק קרטל, דוגמת חברות הסלולר. המספקות שכר יוצא דופן להנהלה הבכירה צריכות לעבור רגולציה. הן בתעריף השירות והן בשכר. (התעריף גבוה מרובו הגדול של מדינות המערב).

אז חקיקה כזאת בהחלט דורשת המון יצירתיות. כי אם לגיל שוויד משתלם לשלם למשהו מליון דולר בחודש, אז אני סומך עליו ועל האחים עופר פחות. וצריך למצוא את הדרך להבדיל בין תעשיה לנותני שירותים. בין כאלו שהתעשיה שלהם היא כתוצאה ממשאב של המדינה לבין כאלו שהיצור שלהם הוא תוצר של הכשרון שלהם.
אבל נראה לי שהלובי שלהם חזק מהלובי שלנו, כך שזה לא ממש משנה.

ישן 02-03-2011, 22:27
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "..."

אני לא ראיתי שהעולם הולך לקראת מגמה כזו. בנוסף, קריאה בעיון מראה שגם המתנגדים לא חשבו לתת שכר מוגבל, אלא להגביל רק את שכר הבסיס ללא האופציות (שהן, אגב, מרבית השכר הכולל, לעיתים פי כמה וכמה).

ולמה אתה חושב שהאחים עופר לא יודעים לעשות עסקים? אם הם חושבים ששווה להם לתת למנכ"ל שלהם הרבה כסף כי הוא טוב, זאת לא זכותם?

אני מבין מה שאתה אומר על אחזקת הציבור, אבל איפה הגבול? האם חברה שמוחזקת 85% על ידי אדם אחד והציבור עוד 15% תקבל תקרת שכר כמו חברה שמוחזקת 20% על ידי אדם אחד והשאר בציבור?

פיתרון הולם הוא לחזק את המוסדיים, שאמורים להגן על עמיתיהם שכספם הוא זה שמוחזק שם, לחזק את האסיפה הכללית, ובאופן כללי ללכת לכיוון של שקיפות ובקרה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:20

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר