לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2011, 13:08
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "[QUOTE=קרן-אור]אותי אישית..."

א. רכבים בלתי-מאוישים מהירים אבל לא זריזים: בגלל השלדה הקשיחה, קשה להם להסתובב או לבלום במקום כמו צ'יטה. אם מישהו ינסה לתפוס אותך תוך נסיעה בבאגי או באופונוע- יש יותר סיכוי שהוא יעשה תאונה או ידרוס אותך ולא יתפוס אותך, בהשוואה לכלב או לרובו-צ'יטה (או שתתחמק ממנו ע"י קפיצה מעבר לגדר, כניסה לביניין, הסתתרות מאחורי קבוצת אזרחים וכו').
ב. איך הוא יתפוס מישהו: או שהוא יקפוץ עליו ויפיל אותו לאדמה, או שיהיה לו משהו במקום הראש. הרי בוסטון דיינמיקס מפתחים מערכות תנועה, לא חיישנים; הרובו-צ'יטה תיראה כמו ביגדוג או האנדרואיד שלהם- ללא ראש. לכך כיוונתי כשאמרתי שזו לא מערכת אוטונומית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2011, 10:36
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "א. רכבים בלתי-מאוישים מהירים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
א. רכבים בלתי-מאוישים מהירים אבל לא זריזים: בגלל השלדה הקשיחה, קשה להם להסתובב או לבלום במקום כמו צ'יטה. אם מישהו ינסה לתפוס אותך תוך נסיעה בבאגי או באופונוע- יש יותר סיכוי שהוא יעשה תאונה או ידרוס אותך ולא יתפוס אותך, בהשוואה לכלב או לרובו-צ'יטה (או שתתחמק ממנו ע"י קפיצה מעבר לגדר, כניסה לביניין, הסתתרות מאחורי קבוצת אזרחים וכו').

הגיוני. מצד שני, אני לא מאמין שהצ'יטה הורובוטית הזאת תהיה זריזה וקלה כמו החיה.

ציטוט:
ב. איך הוא יתפוס מישהו: או שהוא יקפוץ עליו ויפיל אותו לאדמה, או שיהיה לו משהו במקום הראש. הרי בוסטון דיינמיקס מפתחים מערכות תנועה, לא חיישנים; הרובו-צ'יטה תיראה כמו ביגדוג או האנדרואיד שלהם- ללא ראש. לכך כיוונתי כשאמרתי שזו לא מערכת אוטונומית.

אולי עדיף לפתח איזשהו נשק לא קטלני שיעצור אנשים על פלטפורמה אופנית או מוטסת? אולי שוקר על בסיס לייצר או חצים מרדימים, למשל.

האמת אני גם לא מבין את הצורך של תפישת החיילים. ואחרי שקראתי את הידיעה המקורית ראיתי שאין גם כוונה לעשות שימוש כזה. ה"צ'יטה" תשמש כניראה לאיסוף מודיעין ונשיאת ציוד, אם הפיתוח יהיה מוצלח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר