לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2011, 23:51
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "אנשים שנוסעים ברכב = אנשים..."

בהחלט. עושר הוא מושג יחסי. אתה לא ממעמד הפועלים ואתה לא עני. אם כך, לפי החלוקה הדיכוטומית שעושים בתקשורת, אתה בטח עשיר. או לכל הפחות עשיר יחסית כי אתה מסוגל לממן רכב, ביטוח לרכב, טיפולים לרכב ודלק לרכב. למעשה, תרומה לאנשים כמוך וביטול מס בגובה 20 אג' לליטר תמורת קיצוץ רוחבי במשרדי הממשלה, היא בבחינת שחיתות מוסרית מחליאה. וזה לא רק אתה, זה גם אני ועוד 3 מיליון נהגים בארץ שבטח היו שמחים להורדת מס על הדלק, אבל כנראה שהתקשורת ההיסטרית פה שכחה להסביר להם על חשבון מה דברים כאלה באים.

אני לא מכיר את נוחי או את פרטי המקרה. אני מניח שזה ניסיון נואל נוסף לבצע איזו אנלוגיה "חברתית". בהתחשב בנטייה שלך לומר דברים חסרי טעם, אתעלם מהשורה האחרונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2011, 11:24
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "" אני לא מכיר....אני מניח..."..."

אגב, שים לב שלא הגבת לתוכן הממשי של ההודעה שלי, אלא להתייחסות שלי לרכילות העלובה שהבאת כאן, מבלי שום הוכחה.

ובאשר לרישא דבריך - בוודאי - לא הבאת שום הוכחה, ולו בדל של ראיה. בהודעות קודמות גם בוישת לא פעם כמי שפשוט כותב דברים שהם לא נכונים עובדתית. אז לא זו בלבד שחובת ההוכחה היא עליך, אלא שהיא רבה הרבה יותר.

סבר פלוצקר לא מעניין אותי. תקרא לי "ילד" כמה שאתה רוצה, אבל אני בטוח שההשכלה שלי נרחבת הרבה יותר משלך, כך שזה לא יותר מניסיון עלוב שלך לשוות לאגו הזערורי שלך מראה כלשהו. מה לעשות? לא כל אדם יכול להבין תהליכים כלכליים. יש כאלה שיכולים להבין ויש כאלה שנתלים בכתבות מגלובס ועיוות דברים של כל מיני עיתונאים, בעוד אחרים מסתכלים על הנתונים ומביאים קישורים לנתונים - כמו הנתונים של האתר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

אתה מוזמן לרכוש קצת השכלה או אפילו לא לרכוש אותה - בויקיפדיה היא מצויה בצורתה הנחותה אך החינמית. הייתי מציע לך לגלוש לשם קצת, אתה בהחלט זקוק לזה.
ישן 02-03-2011, 15:53
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "חסר ממי לקחת? האוצר מעלה שכר הדירה לניצולי השואה"

ברגע שקוראים את כל הכתבה...
ציטוט:
דוד הוסיף כי האוצר בוחן הנהגת תוכנית דיפרנציאלית, שתסייע לעולים לעמוד בתשלומים. נציגת משרד הקליטה הבהירה כי יחידים משלמים היום כ-146 שקל שכר דירה חודשי, וזוגות משלמים כ-219 שקל. שכר הדירה צפוי להתייקר עבור מרביתם בכ-70 שקלים

זה נשמע פחות נורא.
כבר כתבתי, שלדעתי היחס לאוכלוסיה המבוגרת במדינת ישראל צריך להיות מכובד ראוי ותומך ללא קשר לארץ המוצא של הקשיש. אני לא מכיר את ההכנסות של הקשישים הללו, יכול להיות שמדובר בצעד אכזרי ועדיף להעלות את המיסוי על מוצרי החשמל והאלקטרוניקה, בעצם כמעט בטוח. אבל כמו תמיד הנפנוף בארץ המוצא מיותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר