לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2011, 22:14
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
מפגינים נגד המופע: גברים מקדימה - נשים ביציע

מחאה כנגד הופעה בהפרדה מלאה בין נשים לגברים, בהיכל התרבות הערב. "מדובר בהדרת נשים בוטה בעיר הכי פלורליסטית בישראל", טענו המוחים. מארגני המופע, בתגובה: "אנו חיים במדינה דמוקרטית, וזה היכל התרבות של כולם.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4036925,00.html

תאמת, גם אני סבור שאולי זה לא מתאים שנשים יישבו ביציע והגברים מקדימה בכוונה אבל עדיין אני רואה צביעות מסויימת בהפגנות של תנועת ישראל חופשית. אם אומרים שתל אביב היא העיר הכי פלורליסטית בישראל אז למה בעצם הם מפגינים נגד אירוע שמגיע אליו ציבור שכנראה ההפרדה הזאתי נחוצה לו ואף אחד לא כפה עליהם ללכת להופעה הזאת והנשים כנראה הסכימו מרצונן לשבת ביציע. אני לא מאמין שהגיע קהל שלם שנאמר לו :"יש הפרדה " ואז התגובה הייתה: "טוב נו , ניכנס גם ככה". זהו נסיון קיקיוני של אירגונים להפריד בין מדינת ישראל לבין יהדות. האירוע מראש נועד לציבור הדתי ולכן זוהי זכותם לארגן את האירוע בדרך שהם רוצים , למי שזה לא היה נוח , לא היה מגיע.

אני מאמין שאם היה בהיכל התרבות ערב תרבות אסלאם של ערביי יפו והיו עושים הפרדה בין גברים לנשים, הפגנה כזו לא הייתה מתקיימת , כי הרי לא פוגעים בערכי הדת המוסלמית חס וחלילה ואסור להתערב בכך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:18

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר