לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2011, 11:58
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "כשל מוסרי? ממתי קפיטליזם זה..."

כמו שאתה בעצמך אומר - יש דרכים לגיטימיות לפתור בעיות כאלו (מסוג הקושי להרשם לקורס שאתה רוצה):
עצומות, שביתות, מחאות מול הסגל, ואפילו לעבור מוסד כביטוי למחאה, לא חסרות דרכים, ותאמין לי: אם הסטודנטים יקימו זעקה- בעיותיהם יזכו לטיפול נאות. אך בשום פנים ואופן אין מקום לסחר חליפין קומבינטורי כזה בין סטודנטים בין כתלי האקדמיה, שאמורה להיות גוף מכובד ונקי מדברים כאלו, ויותר מכך: דין סחר כזה צריך להיות כדין העתקה במבחן או העתקת עבודה: וועדת משמעת - ואם צריך - סילוק. פשוט נמאס לי לראות איך הישראלי המכוער הגיע גם אל תוך שערי האקדמיה והביא עמו הורדה ברמה והתנהגות ישראלית קומבינטורית טיפוסית, אני רואה את זה הרבה, לצערי. :/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2011, 00:05
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
שטויות במיץ עגבניות..
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "יכול להיות"

אם ההבל בין לסיים את התואר ללא לסיים, זה קורס יחיד שאין אליו מקום(ואין קורס אחר שאפשר לקחת במקום), בוודאות ירשמו אותך! אולי אחרי מספר צעקות, אבל ללא ספק ייפתרו את הבעיה.
כתבה דמגוגית! יש פשוט קורסים יותר נחשבים\קלים\מעיניינים- וכאן כמובן כל הקודם זוכה.

מצב שאנשים מארכים תואר כי אין מקומות הוא פיקציה!
תמיד קודם כל ההרשמה לקורסים בעייתים כאלה היא עבור האנשים שעכשיו עומדים לסיים תואר, ורק אחר-כך נפתחת ההרשמה על בסיס מקום פנוי!

ציטוט:
"שהמערכת המנהלית אינה רושמת סטודנט לקורס על סמך ויתור של סטודנט אחר על מקומו.

זה כמובן שטויות- כי ההרשמה היא אכן על בסיס פנוי- אבל לפני כן כאמור ההרשמה לא פתוחה לכלום(בקורסים בעייתים), אלה קודם כל לאלו שצרכים לסיים תואר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר