לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2011, 14:50
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "לא מתבייש. פשוט יודע שיש..."

לא יודע, בשום מקום- וירטואלי או אמיתי, אני לא מסתיר את הזהות שלי ואם למישהו יש בעיה עם זה אז זה לא באמת מעניין אותי.

רציתי לרשום משהו בסגנון של אם האנשים האלה מתחברים אלייך ככה, גם אם תכתוב שאתה ישראלי זה לא ינכר אותם (ואם כן אז הם לא באמת אהבו אותך מלכתחילה) ואולי תוכל אפילו לשנות את דעתם של כמה אנשים שחושבים שכולנו מחזיקים במזווה סטוק של ילדים פלסטינים, אבל אז הבנתי שזה גיי בטירוף אז אני אמנע.

מצד שני אם משחק לך הקטע שחושבים שאתה ג'יימס בונד לך על זה, אולי תשיג סקס וירטואלי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2011, 22:17
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "זה פאקינג פורום באינטרנט,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ingsoc
ראבק, אם אין לך טיעונים נורמליים תמנע מהדמגוגיה הזאת.

סבבה, אתה מתקשה עם משפטים שלמים, אז ננסה את זה בעזרת לוגיקה ברמה של פסיכומטרי.

הטענה שלך הייתה:

אם "לא רוצה להצהיר שישראלי" אז "מתבייש בכך שהוא ישראלי"

אני הבאתי לך דוגמה, ששנינו מסכימים עם כך שהיא יכולה להתקיים (הקיצוניות שלה אינה רלוונטית פה) שאומרת:
"לא רוצה להצהיר שישראלי" ו-לא "מתבייש בכך שהוא ישראלי"

אפשר לראות די בקלות שקיימת סתירה בין שתי הקביעות, ובהינתן העובדה ששנינו מסכימים עם אפשרות קיומה של הטעמה השניה, כנראה שהטענה הראשונה שגויה.

עכשיו לעניין עצמו - מבחינת אנשים מסוימים, השמצות באינטרנט עשויות להיות נזק אישי מספיק בשביל להיות שיקול אם לחשוף על עצמם פרט מסוים או לא.

ישן 09-03-2011, 23:29
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אני מציע משהו כזה: רקע לבן,..."

תסתכל על דגלים אחרים, כמעט לא קיים רקע לבן דיפולטיבי שלא מייצג כלום (תקן אותי אם אני טועה אבל אצלנו אין לו משמעות וגם בהצעה שלך אין משמעות לרקע)

עד כמה שאני זוכר משיעורי תנך
היה את דוד (ואני משער שאז הגיע מגן דוד)
הבן שלו שלמה בנה את בית המקדש הראשון שנהרס
בנו את בית המקדש השני שנכבש עם היוונים (או הרומאים?) ורק בשחרור שלו וכל הקטע של "נס" חנוכה המנורה הפכה לקטע

עד כמה 12 השבטים משפעים על חיים שלך? אתה מדבר עם מישהו ואומר "הוא משבט של ברברים"?
אני משער (ומקווה) שזה לא המצב

ישן 10-03-2011, 12:45
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "לספר להם שאני ישראלי ??"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
אז מה אתם אומרים? לספר או לא לספר?

נרשמתי לפני כמה שנים לפורום מוסלמי - צ"צ"ני. לא רק שלא החבאתי את זהותי הלאומית, אלא שגם התווכחתי לא פעם על נושאים פוליטיים. אתה רוצה להיות שקרן - מושתל CIA? תמשיך לשתוק. אם אין לך גאווה לאומית, אל תספר מאיפה אתה. אצלי השיקולים פשוטים:
לא ירביצו לי על זה, ואם מישהו ישנא אותי בגלל היותי ישראלי, אין לי בעיה להתעלם ממנו או לשפוך עליו הרבה זבל. מכאן שאני תמיד רושם איפה אני גר.

ישן 10-03-2011, 23:22
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "לספר להם שאני ישראלי ??"

בואו נהיה רציניים.
הנושא הוא באמת חשוב.
אני באופן אישי, כן הייתי מפרסם שאני ישראלי. ולא רק אלא מצרף דגלון ישראלי המתנפנף לו ברוח.

אבל יש לשים לב למספר דברים:
א. יהיו תגובות חריפות, לא אוהדות, ואפילו "מסריחות". אבל אתה חייב לשמור על רמה נאותה, ולא לתת להם להוריד אותך לרמה שלהם.
ב. האם אתה משוכנע שיש לך את כל התשובות לשאלות הקשות שיעלו נגדך? זכור, המנעות מתשובה היא בדיוק כמו תשובה לא מספקת (ואני אומר לך את זה בתור חבר בצוות התגובות של משטרת ישראל).
ג. יש סיכוי טוב שיעלו נגדך גם אנשים עם נטייות ניאו-נאצייות. תתכונן גם לזה, ושמור על הרמה הגבוהה שלך ואל תגרר לפרובוקצייות. נסה תמיד לחשוב מה תהיה התגובה על התגובה שלך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-03-2011, 22:04
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "ומה הוא יעשה אם פתאום יבוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי infected aviad
ומה הוא יעשה אם פתאום יבוא אליו ערבי מטומטם שמאמין לשקרים של עצמו?
קצת קשה מול אנשים כאלה...

נכון. קשה. הסברה זה לא קל.
העקרון הוא לנסות רק פעם אחת ולא יותר, לשכנע.
לא הצלחת. (כמעט בטוח שלא תצליח-במיוחד עם אנשים פאנטיים), לנסות להסיט את השיחה לכיוון שלך נוח.

בפירוש לא להגרר אחרי פרובוקצייות.

הכלל המנחה בזמן וויכוח "אל תתוכח עם טיפש, העומד מהצד עלול לא לשים לב להבדלים שבין שניכם"

אם יש לך מסר-ברור וחד משמעי-אמור אותו, לא חשוב מה הייתה השאלה הפרובקטיוית, היה אתה המוביל ולא המובל.

שיטה טובה היא להציג את היריב בצורה מגוכחת ולא אמינה. תפוס נקודה אחת - בדברי היריב - שמוכיחה חוסר אמינות. ופתח אותה ונפח אותה לטובתך. ברגע שיריבך נתפס כ"לא אמין" ניצחת.
לא חשוב מה הוא יגיד, הוא כבר לא אמין.

תורת הוויכוח היא בעצם אומנות שמצריכה המון תרגול. עשה "תרגילי ביית" התאמן מול חברים, קרובי משפחה ועוד.

המפתח להצלחה בוויכוח היא לבוא מוכן, כאשר החומר הרלוונטי נהיר לך ומובן. האסון הכי גדול, שעלול לקרות בזמן וויכוח (מילולי או בהתכתבות) הוא להתחיל לאלתר ולגמגם.

זכור, בזמן וויכוח אי אפשר להגיד "פוס" מתחילים מחדש.

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 11-03-2011 בשעה 22:11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:05

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר