לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2011, 13:22
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אני לא מסכים איתך, לפחות לא כרגע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מצרים ביטלה הלכה למעשה את הסכם השלום."

תיגבור הכוחות בסיני נעשה בידיעתה ובאישורה של ישראל, בין השאר על מנת לנסות ולשמור על אינטרסים משותפים לשתי המדינות.
עצירת הזרמת הגז נעצרה כתוצאה מפגיעה בצינור לירדן ומחשש לפגיעה גם בצינור המוביל את הגז לישראל. רק אחר כך הוחלט לחקור את תהליך קבלת ההחלטות שהוביל לחתימה על הסכם מכירת הגז לישראל.
כזכור לך, הועלו שם טענות לשחיתות, לכספים שהועברו מתחת לשולחן, ולעמלות שמנות שגזרו כל מיני מקורבים של.
כמו כן, לפני מספר ימים קראתי ידיעה, לא זוכר היכן, שנציג מטעם הממשלה (לא זוכר מי) נסע/עתיד לנסוע למצרים על מנת לעמוד על ולאמוד את הנזקים שנגרמו לאינטרסים הישראליים השונים, להיפגש עם נציגים בשלטון המצרי ולדון בדרכים לצמצומם של הנזקים.

על זה שמצב ההסכמים רגיש ושביר מאוד אני מסכים. על ההכרזה כאילו הסכם השלום בשטח מבוטל למעשה אני לא, לפחות לא כרגע (אולי בהמשך).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2011, 21:27
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני "אתרגם" את מה שכתבת על מנת להביע את דעתי.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אני לא מסכים איתך, לפחות לא כרגע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
תיגבור הכוחות בסיני נעשה בידיעתה ובאישורה של ישראל, בין השאר על מנת לנסות ולשמור על אינטרסים משותפים לשתי המדינות.

כלומר, הצבא המצרי ניצל את המהומות כמנוף על מנת להפוך את הסכם השלום לפארסה.

עצירת הזרמת הגז נעצרה כתוצאה מפגיעה בצינור לירדן ומחשש לפגיעה גם בצינור המוביל את הגז לישראל. רק אחר כך הוחלט לחקור את תהליך קבלת ההחלטות שהוביל לחתימה על הסכם מכירת הגז לישראל.

כלומר, החל מהיום השני אין מדובר בעצירה על מנת לבדוק את המצב ולוודא זרימת גז תקינה אלא בתקיעת אצבע בעינה של ישראל. כרגע, אין שום סיבה לעצור את ההזרמה

כזכור לך, הועלו שם טענות לשחיתות, לכספים שהועברו מתחת לשולחן, ולעמלות שמנות שגזרו כל מיני מקורבים של.

הם משתמשים בזכותם הלגיטימית לחקור מה שבא להם על מנת לעצור את ההזרמה ולפגוע בישראל

כמו כן, לפני מספר ימים קראתי ידיעה, לא זוכר היכן, שנציג מטעם הממשלה (לא זוכר מי) נסע/עתיד לנסוע למצרים על מנת לעמוד על ולאמוד את הנזקים שנגרמו לאינטרסים הישראליים השונים, להיפגש עם נציגים בשלטון המצרי ולדון בדרכים לצמצומם של הנזקים.

עוד פקיד ישראלי נוסע על מנת להתחנן למצרים שלא יפוצצו אותנו. כרגיל, ההתרפסות בפני מצרים לא מביאה תוצאות

על זה שמצב ההסכמים רגיש ושביר מאוד אני מסכים. על ההכרזה כאילו הסכם השלום בשטח מבוטל למעשה אני לא, לפחות לא כרגע (אולי בהמשך).

טוב. כנראה שצריך לחכות עוד חודש בלי גז ועם צבא מצרי בסיני על מנת שתשתכנע. חוץ מלהצהיר על ביטול הסכם השלום, המצרים כבר עשו הכל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-03-2011, 21:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לטווח הבינוני אני מסכים איתך. כרגע זה עוד לא נכון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מצרים ביטלה הלכה למעשה את הסכם השלום."

הצבא המצרי, שעל מידת שליטתו לטווח הבינוני קשה לדעת, דווקא מקפיד מאוד לא לעשות צעדים שיבטאו
ביטול של הסכם השלום. הכנסת הצבא לסיני הייתה במספרים קטנים עד זניחים - ובאישור שלנו. יש לנו אינטרס
מובהק ביציבות בסיני אל מול פני יצירת איום של הג'האד העולמי.

לגבי מה שיקרה בעתיד? אני פאסימי. ההסכם עימם הוא אות מתה לטווח הבינוני והארוך, ויהיה צורך לבנות
מולם מערכת הרתעה שתגרום להבין שהמשמעות הישירה של כניסה לסיני, היא השמדת הצבא המצרי בעודו
מחכה למעבר בגשרי התעלה ובמינהרת אחמד חמדי - ופגיעה קטלנית בתשתיות בעומק מצרים, ברמה של
"אין חשמל בקאהיר בקיץ הקרוב"...
אם לא תושג הרתעה שכזו - יהיה צבא מצרי על גבול הנגב, וכלכלת ישראל תישחק לאבק (אין לנו דרך להחזיק
צבא מילואים מגוייס לפרקי זמן ארוכים) - גם בלי שתיירה ירייה אחת בידי המצרים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר