לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2011, 00:17
  rpz79 rpz79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.06
טלוויזיה עזרה , תשתית של הוט

שלום לחברי הפורום,
רציתי לשאול ואשמח מאוד אם מישהו שמבין טוב בזה יענה לי

שכרתי דירת חדר וחצי משותפת (במבנה ישן בן 4 קומות) ומצאתי בה את התשתית של הוט מחוברת.
הבאתי מקלט טלוויזיה ישן חיברתי לשקע והטלוויזיה קלטה רק ערוצים 1,2 הופ ועוד איזה ערוץ שירות.
אני מניח ששמו LPF על הקו. עברתי על הכבל וגיליתי שהוא עובר דרך הגג חוזר וחוזר לאיזה תיבה (כנראה תקשורת כנראה של הוט) בגובה 6 מטר בערך, ככה שהורדת ה-LPF הזה מהכבל כרגע אינה רלוונטית עבורי.

ישלי אצל ההורים ממיר דיגטלי נוסף של הוט שעובד ותקין (עם הכרטיס בפנים) בבית ההורים, הבאתי אותו לדירה חיברתי לתקע (חיבור עקיף שכן הכבל שיוצא מהקיר הוא כבל שבקצהו יש שקע אנאלוגי שאפשר לדחוף ישר להיפרבנד של הטלוויזיה ולממיר יש תקע שצריך כבל קואקס חשוף אז השתמשתי בכבל נוסף) וכצפוי גם הממיר לא קיבל אות תקין - לא הצליח להתכייל אוטומטית על השעה (אני מניח שזה סימן לאות תקין). ניסיתי את הממיר גם בדירה שאחי שוכר שם אין LPF על הקו וכן רואים "שידורים אנאלוגיים" והממיר גם שם לא קיבל אות תקין.

נשאלות השאלות:
  1. האם בכלל פרוצדורה כזו של חיבור הממיר על תשתית של הוט שמנותקת מבחינת החברה אבל לא מנותקת דה-פקטו היא אפשרית ? אם כן כיצד ניתן להביא את התשתית לעוצמות הנדרשות ? איזה ציוד צריך חוץ מהממיר+הכרטיס הדיגטלי כמובן ?
  2. האם הסרת ה-LPF מהקו היא הכרחית או שהממירים הדיגיטלים עובדים גם איתם ? אני יודע שהמודמים של הוט כן כי זה מה שהטכנאים עושים כשהם מתקינים אינטרנט שמים LPF בכדי שהלקוח לא ישתמש בזה לצפייה "אנאלוגית" בטלוויזיה.
זה נושא שמסקרן אותי כבר כמה זמן ואשמח לקבל תשובות "איכותיות" בנושא
תודה רבה מראש לכל מי שיודע ויכול לעזור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר