לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2011, 18:56
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "זו האמת, ואפשר גם להוסיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
זו האמת, ואפשר גם להוסיף עליה; להתנשק סתם כך באמצע היום במשך דקות ארוכות (האמת: "היא לא מפסיקה לקשקש כבר שעה אז עדיף להדביק לה אחת ארוכה כדי שיהיה לי שקט לאיזה 15 שניות"), להתעורר בבוקר עדיין כפיות (האמת: "אחרי שלא נתתי לה אור ירוק לקנות את השמלת ערב שראינו בקניון, זו שעולה 1,700 ש"ח, עדיף לי לתפוס אותה כל הלילה בשביל שלא תקום ותיקח ממני את כרטיס האשראי בזמן שאשן"), לראות אותה ולחשוב שוב פתאום כמה שהיא יפה (האמת: "בלילה, כשהאור מעומעם מספיק ואני מביט בה בעיניים חצי סגורות אחרי שהורדתי 3 בירות אני חושב שוב פתאום כמה שהיא יפה"). ולא, אני לא חש שאני בסרט הוליוודי. חשוב שילדודס ידעו שיש עוד משהו מלבד חכמת חיים של צ'נדלר..(האמת: אני, צ'נדלר, נפגעתי )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2011, 12:10

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "להתקלח ביחד."

נכון!

יש דבר מסוים שאני אוהב לעשות לבחורות אבל מוכן לעשות אותו רק במקלחת כי רק אז אני מרגיש שהאזור נקי מספיק. עדיין לא יצא לי לעשות את זה בזוגיות הזו ככה שיש למה לצפות

אחרי עריכה:

אני רואה שlinuxsboot חלק אתכם את הרעיון שאני גיי. שלושה דברים:

1. נו, באמת... יש מישהו שקרא אשכול וחצי שלי ועדיין לא הפנים את זה שאילו הייתי גיי כבר מזמן הייתי פותח על זה אשכול? מישהו פה קרא לי בעבר "זונת צומי" ואין כמו לצאת מהארון בשביל לקבל רייטינג מפלצתי

2. למרות מה שהוא כתב אני סבור שכן יש לו משהו נגד גייז וזה מוציא אותו כזה קטן:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

3. יש לי חברה טובה לסבית שגרה בעיר עם קהילה הומו-לסבית גדולה (לא. לא ת"א). היא עושה מסיבות בדירת הגג שלה לחברי הקהילה וזה לא יאמן כמות ההתחלפויות של הפרטנרים המיניים שהולכים שמה אצל שני המינים. הלוואי שהייתי גיי !!!!! (למרות שעכשיו אני מסופק לחלוטין מהאחת והיחידה שלי )

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 18-03-2011 בשעה 13:09.
ישן 18-03-2011, 12:31

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אתה לא מרגיש לפעמים שאתה משתף..."

לא הגבתי לך ישירות איזה מיליון שנה כי אני מחרים אותך מאז תקרית התרנגולת אבל אני אענה על זה.

לא. אני לא מרגיש שאני משתף יותר מידי. אני כן מרגיש שאני אחד הבודדים שמביא דברים אמיתיים וכנים לפרש. אם כולם יביאו מתכונים של אורז אז אף אחד פה לא יפיק שום דבר מנסיון החיים של פורמיסטים אחרים (חוץ מאיך לעשות את זה שפתיתי האורז לא יידבקו אחד לשני - תמיד יוצא לי דבוק!).

מלבד 2 תמונות שהעלתי לפה (כאלו שלא באמת יעזרו לכם לזהות אותי בעולם האמיתי) אתם לא יודעים מי אני (למעט מישהי אחת שכן ואני אודה לה על המשך הדיסקרטיות. חיבוק חזק!) ותודות לאנונימיות הזו אני מרגיש מספיק בטוח בשביל להיות כנה לגבי דברים יומיומיים שהרבה מאיתנו חווים אבל לא מדברים על זה.

ואת עדיין chicken

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:28

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר