לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2011, 01:47
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
5 דקות למען גלעד שליט-כמה בעיות בנושא

א, בתי ספר שלקחו בזה חלק כפי שפורסם בהרצליה שבתי ספר חייבו תלמידים לקחת חלק באירועים למען גלעד שליט כנגד הדעה הפוליטית שלהם ואף קבלו עונשים על ידי בתי ספר. יותר מזה אני כאזרח המדינה נגד יוזמה כזאת של בתי ספר וצריך לסלק את אותם מורים ומנהלים בלי פיצוי שנתנו לזה יד מהמערכת,כי בתי הספר לא נתנו לתלמידים ברירה באמת בעניין.

ב, עצירה של התנועה ל 5 דקות - אנשים שלא רצו לקחת צריכים להגיש תביעה יצוגית נגד משפחת שליט על כמה מיליונים טובים על כל הליטר של דלק שמשפחת שליט גרמה לאותם נהגים הפסד לכיס הפרטי או של החברה פרטית או ציבורית.

השמאל בישראל הוכיח סופית שהוא לא בעד דמוקרטיה באמת ובעדה אם היא הולכת בדרך שלו, ולכן אין לו זכות לבקר יותר את הימין בישראל בשום מקרה.

ג, לא נכנס לנקודה כמה המאבק של משפחת שליט כבר מזמן עבר את גבול הטעם הטוב ופוגע בשיחרור שלו,כי החמאס רואה כל מה שהם או אנשי הפירסום שלהם עושים וכתוצאה מזה רוצה יותר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2011, 02:10
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "קיצוני משהו."

לתת עונש לתלמידים שנגד המאבק של משפחת שליט, על התנגדות לקחת בזה חלק זאת כפיה, ואתה יודע את זה היטב,ואם זאת הייתה כפיה דתית, התקשורת הייתה יוצאת נגד זה מיד. אין הבדל בין כפיה דתית לכפיה של משפחת שליט ויועצי התקשורת שלהם על אותם תלמידים שלא מסכימים איתם.

אותו דבר כלפי הנהגים ומשפחת שליט בדגש על יועצי התקשורת שלה שחייבים לתת פיצוי לכל אותם נהגים ולבקש סליחה מאותם תלמידים. אם אני הייתי נוסע היום בכביש והיו עושים את זה באותו זמן, הייתי משמיע מוזיקה הכי רועשת ונותן גז כמה שיותר להציק לכל הנהגים שעצרו מסביב מתוך עיקרון דמוקרטי ועין תחת עין מוצדקת בהחלט מצד מתנגדי העיסקה וה 5 דקות למען גלעד שליט.
זה עדיין לא יום השואה והגבורה עם כל הכבוד למשפחת שליט!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 16-03-2011 בשעה 02:19.
ישן 17-03-2011, 11:21
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "למזלי שמעתי על הארוע רק חצי..."

אני לא יודע אם היית ציני או לא לגבי התחושות שלך כלפי הבחור המצפצף, ואולי הוא לא היה הכי רגוע, אבל הצדק איתו! אנשים עומדים שם כמו סתומים, כאילו מדובר בצפירת יום הזיכרון, וזה פשוט עצוב.
עצוב שהם נגררים כמו כבשים בלי לחשוב, עצוב שבבית הספר באמת הכריחו אותנו להפסיק את הלימודים בהוראת המנהלת, ועצוב שהכתב מנסה להוציא את האיש הזוי, כשנכפתה עליו ה"מחאה". כל הגאונים שעצרו לחמש דקות לא חשבו כמה נזק הם בעצם גורמים לעסקת השחרור של גלעד, אבל זה איני ומגניבי ואני ערכי ואכפתי כי עצרתי את היום שלי למען גלעד ועשיתי לייק בפייסבוק..

ישן 18-03-2011, 15:06
  dj skyline dj skyline אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי pack leader שמתחילה ב "כל העניין של גלעד שליט מופרח מיסודו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pack leader
1) קראתי את התחקיר הצבאי על החטיפה ובלי להכנס לפרטים מיותרים יש לאותו צוות טנק אחריות עצומה לזה שחטפו/ הרגו אותם
2) אם כל הכבוד לרגשנות הפטאטית של השמאל שיחרור רוצחים לגדה = גל פיגועים .
3) גם אם אתה תומך בעיסקת שליט הפגנות ועמידה סתמית בצמתים לא מקדמת את שיחרורו באינץ'.
4) מי שבאמת רוצה להחזיר את גילעד צריך לחסום את מעבר קרני בהפגנות מסיביות יום יומית
כשה הפלסטיניים בעזה יהיו רעבים מספיק הם ישחררו את גילעד

מחכה שמישהו ירים את הכפפה

מדינת ישראל תירה במפגינים שיחסמו מעבר......כמו בארצות שכנות שלנו

ישן 18-03-2011, 19:01
צלמית המשתמש של yairbe5
  משתמש זכר yairbe5 yairbe5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.09
מכתב פתוח למשפחת שליט ומטה שליט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "5 דקות למען גלעד שליט-כמה בעיות בנושא"

משפחת שליט ומטה שליט אתם מנהלים את מאבקכם בצורה שפוגעת בגלעד ובכל ישראל
כל הפגנות התמיכה,ימי הזדהות לאומיים ומאהלי רק פוגעות בסיכויו של גלעד להשתחרר,הם הופכים להיות קלפי מיקוח בידי חמאס וזה מאריך את המשא ומתן ובסופו של דבר יגרום לכך שישוחררו יותר מחבלים כך שהמאבק הנוכחי עלול לפגוע בעתיד בכל מדינת ישראל ולגרום למותם של חפים מפשע.
מדובר בנושא כואב אבל אני לא חושב שיש מישהו במדינת ישראל גם בימין הקיצוני וגם בשמאל הקיצוני שלא היה רוצה לראות את גלעד שב למשפחתו אבל הפעולות של מטה שליט לא עוזר לכך בשום דרך.
הנה מצע קצר למטה שליט:במקום להפגין לציבור הישראלי שכבר תומך ב-100% במטרתכם תפגינו בחו"ל תפגינו בקמפוסים בארה"ב,תקימו מאהל מול בניין האו"ם,תפגינו מול השגרירות הפלסטינית,תפגינו מול השגרירות האיראנית זה סתם מה שקפץ לי בראש אבל זה יהיה הרבה יותר פרודוקטיבי ממה שאתם עושים כרגע,תגרמו לאומות העולם ללחוץ על הרשות הפלסטינית עם איום על התקציבים הם כבר ידאגו להפנות את הציבור הפלסטיני נגד חמאס בדיוק כמו שהם עושים היום נגד ישראל,גרמו לאו"ם ללחוץ על חמאס.
יש מאות דרכים שונות לנהל את המאבק שלכם רובן טובות מהדרכים שבהם אתם פועלים היום.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר