לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2011, 17:28
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
צה"ל מתנתק מהוט ו-yes ורוכש 10,000 ממירי DTT; הערכות: חיסכון של עשרות מיליוני שקלים

צה"ל יוצא במכרז לחיבור כל יחידותיו לשירות עידן+ ■ ההיגיון הכלכלי מאחורי המהלך: כל אחד מהממירים צפוי לעלות לצה"ל כ-200 שקל בלבד לממיר בעלות חד-פעמית - במקום כ-1,900 שקל בשנה ■ דובר צה"ל: "המכרז נמצא בימים אלה בשלבי סגירה סופיים" 21/03/2011, 17:00

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.globes.co.il/serve/images/convert_author.gif]
לי-אור אברבך

צה"ל יוצא במכרז לחיבור כל יחידותיו לשירות עידן+: הטלוויזיה הדיגיטלית. ל"גלובס" נודע כי בימים אלה אגף התקשוב יוצא למכרז לבחירת ספק לממירי טלוויזיה דיגיטלית שיחליפו את החיבור לכבלים וללוויין ביחידות צה"ל השונות.

על-פי ההערכה, מדובר בחיסכון של עשרות מיליוני שקלים, לאור העובדה שככל הנראה מדובר על כ-10 אלף ממירים שירכשו בסופו של דבר.

בימים אלה פנה אגף התקשוב ליחידות צה"ל השונות, אשר מבקשות להעביר את השידורים המיועדים לחייליהן לשידור דיגיטלי אשר אינו תלוי בהוט או ב-yes. נושא שידורי הטלוויזיה מנוהל מתקציב כל יחידה, והיא זו שבוחרת איזה סוג של שידורים היא מבקשת בבסיסה.

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000631790

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2011, 17:46
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
אוי אבוי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "צה"ל מתנתק מהוט ו-yes ורוכש 10,000 ממירי DTT; הערכות: חיסכון של עשרות מיליוני שקלים"

גילוי נאות: הכותב עובד באחת החברות הנ"ל.

מהיכרות טובה מאוד עם התחום, אני כבר רואה את הברדק שיחגוג... הסיבה לכך פשוטה: שתי החברות מספקות שירות טכני מלא עבור השירות שהן מספקות. כשממיר נשרף או צלחת עפה, זה נגמר בשליחת טכנאי - לרוב מדובר בטכנאים יחסית קבועים שגם גרים באיזור הבסיס, שהוציאו אישור כניסה מסודר והחיילים (או לפחות רס"ר/מפקד מחנה) מכירים אותם.

ברגע שיירכשו ממירי DTT, הם לא יכללו כל שירות שהוא (אלא אם צה"ל יחתום מבעוד מועד חוזה מסודר מול חברה/ות שירות). זה אומר שברגע שתקרה תקלה, החיילים יצטרכו להסתדר לבד או שהרס"ר יזמין טכנאי פרטי (כיום אין חברת שירות מסודרת למוצר הזה). ומכאן ועד "הסתדרויות" כאלה ואחרות המרחק קצר...

ישן 23-03-2011, 02:04
  DeddyZ DeddyZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "אוי אבוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
גילוי נאות: הכותב עובד באחת החברות הנ"ל.

מהיכרות טובה מאוד עם התחום, אני כבר רואה את הברדק שיחגוג... הסיבה לכך פשוטה: שתי החברות מספקות שירות טכני מלא עבור השירות שהן מספקות. כשממיר נשרף או צלחת עפה, זה נגמר בשליחת טכנאי - לרוב מדובר בטכנאים יחסית קבועים שגם גרים באיזור הבסיס, שהוציאו אישור כניסה מסודר והחיילים (או לפחות רס"ר/מפקד מחנה) מכירים אותם.

ברגע שיירכשו ממירי DTT, הם לא יכללו כל שירות שהוא (אלא אם צה"ל יחתום מבעוד מועד חוזה מסודר מול חברה/ות שירות). זה אומר שברגע שתקרה תקלה, החיילים יצטרכו להסתדר לבד או שהרס"ר יזמין טכנאי פרטי (כיום אין חברת שירות מסודרת למוצר הזה). ומכאן ועד "הסתדרויות" כאלה ואחרות המרחק קצר...

צהל הולך לגלות משהו מאוד מפתיע כשהוא יתנתק מיס - רוב הממירים של צהל לא ממש נמצאים איפה שהם אמורים להיות ממירים וצלחות נגנבים בכל העברת קו בכמויות..

ואני לא יודע איפה אתה עובד ובאיזה בסיסים הלכת לסדר, אבל אצלנו כל העברת קו היינו עושים את כל ההתקנות של הממירים לבד, כל אחד מאלתר איזה מוט דגל עם צלחת עליו ושני חיילים צועקים אחד לשני "ימינה ימינה - לא! שמאלה!" המתקדמים בינהם אפילו משתמשים באיזה 624

ודרך אגב, דרך טובה להסתדר עם הרסר זה להתקין לו את הצלחת יס, אחרי זה תקבל ממנו כל מה שאתה רוצה
ישן 21-03-2011, 17:50
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "צה"ל מתנתק מהוט ו-yes ורוכש 10,000 ממירי DTT; הערכות: חיסכון של עשרות מיליוני שקלים"

בחישוב זריז יוצא שצה"ל משלם כ-160ש"ח לחודש על כל ממיר. אמנם זה יחסית זול, אבל כבר שמעתי על אנשים שרצו להתנתק וקיבלו מחירים לא גבוהים בהרבה על חבילות בסיס. הייתי מצפה ש-
א. ארגון שרוכש 10,000 נקודות חיבור יצליח להתמקח ולהשיג מחיר זול יותר.
ב. הכבלים והלווין יהיו קצת פחות טמעים כשמדובר בחיילי צה"ל.

בכל מקרה, הייתי רוצה לשמוע את השיחה הבאה -
מוקדנית: שירות שלום, מדברת זיבה, מצטערת שהמתנת חצי שעה על הקו.
לקוח: שלום. אני רוצה להתנתק.
מוקדנית: אין בעיה, אני אקח את הפרטים שלך ונציג שימור לקוחות יחזור אליך.
לקוח: לא, אני לא רוצה שימור לקוחות, אני רוצה ניתוק לקוחות.
מוקדנית: חבל, יש לנו המון מבצעים נהדרים שכדאי שתשמע עליהם.
לקוח: תשמעי, חבל על השיחה, יש לי פורום מטכ"ל עוד חצי שעה והרל"ש שלי יושב לי על הראש. אבקש לנתק אותי. מה הפרוצדורה, לשלוח פקס לאן שהוא?
מוקדנית: אני לא מוסמכת לנתק, תן לי את השם והכתובת בבקשה ויחזרו אליך.
לקוח: פפפפפפפ... אוקיי - השם זה עמי שפרן, שין פה ריש נון, והכתובת זה בכל הארץ.
מוקדנית: שניה, אני בודקת.. שניה... משהו פה מוזר לי... רגע.... [התנשפויות] שניה.... [היפרוונטילציה] אני קוראת למנהלת משמרת.... [קול של ראש של נציגת שירות לקוחות שאיבדה את הכרתה פוגע בשולחן].
לקוח: אוף. פעם שלישית שזה קורה לי היום.
ישן 26-03-2011, 18:05
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
כרגיל, ברווז עיתונאי מיותר

מאחר והעניין היה נראה לי קצת תלוש מהמציאות בדקתי אותו עד הסוף - ומדובר בסופו של דבר בעוד סוג של ברווז מחמד עיתונאי. מסתבר שלפני יותר מחצי שני האגודה למען החייל החליטה להפסיק את התשלום עבור שכירות הממירים בבסיסי צה"ל, ומרגע שאל"ח יצאו מהתמונה כל יחידה קיבלה את הסמכות להחליט אם היא רוצה לשלם את השכירות על חשבונה או לסגור את המנוי. ולמען ההבנה: מנוי יכול להכיל בין ממיר בודד לכמה עשרות.

כנראה השורה התחתונה של הכתבה היא שצה"ל יתן ליחידות המעוניינות בכך אופציה לצפיה בעלות נמוכה - נכון לרגע אין בתכנון איסור על החזקת מנוי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר