לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2011, 00:39
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

אני עורכת את כל התמונות שלי שאני מעבירה לתצוגה. אני סבורה שהידע שלי בפוטושופ נרחב ביותר, ואני האחרונה לדבר בגנותה של התוכנה. אם צילום מועלה לפה ללא עריכה - אני בהחלט אמליץ לצלם לערוך את התמונה קלות כדי "להוציא את הגוונים" ולהקפיץ את התמונה. בעיני להגיש תמונה בלי עריכה בפוטושופ זה כמו להגיש צלחת ירקות מהשוק בלי לשטוף אותם לפני כן (ותודה לקובי הראתי על המשל השימושי).
אבל הפורום הזה מתמקד בצילום, ולכן מתקבלות פה לתצוגה רק עבודות שהדגש בהן הוא על הצילום. פוטומונטאז'ים, עיבודי גוונים שהופכים את התמונה לעבודה גרפית יפה שאינה צילום - אלה לא מתקבלים פה.
העריכה פה לא מוגזמת מאוד וגם לא הוסתרה ע"י פותח האשכול, ולכן אני לא נועלת את השרשור, אבל חשוב לי להבהיר את עמדת הפורום בנושא.
אתה (אשר) הצגת את העניין כאילו יש שתי גישות בנושא. האמת היא שיש אינסוף, כשאתה ציינת את הקצה שאוסר על שימוש בתוכנת עריכה, ואת אחד מהדעות מהאמצע. לא הצגת את הקצה השני שדוגל במניפולציות פוטושופ ללא גבול, קצה אותו אנחנו לא מקבלים פה בפורום.

בכל מקרה, שתהיה לכולנו גלישה מהנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר