לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2011, 23:57
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
שאלה איך מתגברים על העלבון, משקמים את האגו וממשיכים הלאה?

מה אני אגיד לכם, ימים לא קלים עוברים על כוחותינו. בליל חמישי האחרון בחור אחד פגע בי רגשית מאוד מאוד, בואו נסכם בזה שאני באתי
אליו לדירה עם מתנת יום הולדת שקניתי לו והוא פשוט נפנף אותי בצורה גועלית שאין לתאר, קרוב לוודאי במטרה לנפנף אותי מחייו לנצח
(את המתנה הוא לא קיבל בסוף, כמובן. המתנה היחידה שהגיעה ומגיעה לו זה יריקה בפרצוף ובעיטה באשכים).
תגידו, אז איך אני מתגברת על העלבון הזה שכואב ומציק נורא, על הכעס, על הזעם, על התסכול, על הטינה ועל רגשי הנקם? איך לשכוח
מהבחור הלוזר המחורבן הזה? איך למחוק אותו מהתודעה שלי? איך לא להכנס יותר לפייסבוק שלו? איך לא להכנס יותר לבלוג שלו?

על העלבון ועל מצב הרוח הקודר נוסף גם משבר בדימוי העצמי, גם בגלל הבחור המנוול, אך גם בגלל זה:
באיזה פורום היכרויות שאני סוג של כותבת בו, כמה מהבנות פירסמו תמונות שלהן מפורים, ומה אני אגיד לכן: אחת יותר יפהפיה מהשנייה,
ממש דוגמניות אחת אחת, ופתאום היכו בי שאלות כגון: איזה סיכוי יש לי לעומת הבחורות האלו? איפה אני ואיפה הן? מי בכלל יסתכל עליי
כששאפות כמוהן שנראות כמו פאקינג בובות בארבי מסתובבות בחוץ ומסובבות את ראשי כל הגברים? מה הסיכוי שלי כבחורה נמוכה,
ממושקפת, לא בלונדינית ולא יפה למצוא אי פעם בן זוג אוהב (נחמדה ולבבית ככל שאהיה מבחינה אישיותית)?? נורא קל להגיד "לכל סיר
יש מכסה", אבל...האמנם?? האם גם לי??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2011, 10:19
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "איך מתגברים על העלבון, משקמים את האגו וממשיכים הלאה?"

וואו... שמעי, מנסיון - דימוי עצמי חיובי הוא דבר חשוב מאין כמוהו. אם לא תאמיני בעצמך, ולא תאהבי את עצמך וכל
מה שתעשי זה להשוות את עצמך לרעה לכמה בנות שאת אפילו לא מכירה (אולי הן נראות נפלא, אבל הן חבורת
סתומות בלחץ? אולי הן ביצ'יות?).
גם לי יש בעיות בדימוי עצמי. אני מודעת להן, ואחד הדברים שחזרתי איתם מ"מלכת המדבר", זה שאשכרה הבנתי
שאנשים רואים אותי בצורה מאד שונה והרבה יותר חיובית ממה שאני רואה את עצמי. וכן, אני עובדת על עצמי ועל
איך אני רואה את עצמי.

ולגבי הבחור - כאן קשה לי לעזור. שברונות הלב שלי לא היו מבחורים שהתנהגו אלי מגעיל, אלא מתזמונים גרועים
ואנשים שיצאו לי מהחיים מסיבות כאלה ואחרות. היה המון כאב, אבל מצד שני אלה היו אנשים שהייתי איתם המון
זמן בקשר... הזמן מרפא הכל. הכי חשוב שתכירי בערך עצמך, תדעי איפה הדברים החזקים שבך.

גם אני לא דוגמנית. אפילו לא קרוב לזה, והפלא ופלא - אני נמצאת במערכת זוגית עם אדם נפלא כבר שנתיים,
ואני מאושרת איתו יותר ויותר עם כל יום שעובר. יודעת מה הסוד? להכיר קודם, לבסס חברות אמת. מראה חיצוני
ומשיכה הם בהחלט חשובים, אבל אלה דברים שהם לגמרי בעיני המתבונן. אני אתן דוגמה: יצאתי פעם עם בחור
שהיה יכול להיות דוגמן. רק מה, הוא היה כ"כ טיפש שאחרי שבועיים כל היופי שבו נעלם... לעומת זאת, האהבות
הגדולות של חיי לא היו אף פעם לאיזה חתיכי-על בהסתכלות אובייקטיבית, אבל בעיני - הם תמיד הכי מדהימים
בעולם... כשאוהבים מישהו - רואים בו יופי אחר, שאולי בהיכרות ראשונית ושטחית לא רואים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 24-03-2011, 20:00
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "איך מתגברים על העלבון, משקמים את האגו וממשיכים הלאה?"

1. בקשר לבחור. זה ממש שיעשע אותי שמצד אחד את חושבת שמגיע לו יריקה בפרצוף ובעיטה בביצים, אבל מצד שני את עדין קשורה אליו איכשהו. ברור לי שלוקח זמן להתגבר על אנשים. אני לא בטוחה שאני עד עכשיו התגברתי על האקס שלי (ועברו כבר 4 חודשים). אבל את צריכה להבין שהבחור המדובר הוא כנראה לא מי שחשבת שהוא. אי לכך ובהתאם לזאת, אין לך מה להתעניין בו, אין לך מה לקחת אותו ברצינות, אין לך בכלל זמן לבזבז עליו! אני הייתי מנצלת את הזמן שאת משקיעה בו בבחורים אחרים ששווים פי אלף יותר ממנו.
2. אני רוצה להתחיל מזה, שגם אם לא כל אחת יכולה להיות יפהפייה, לדעתי כל אחת יכולה להראות טוב (ולא צריך אמצעים קיצוניים כמו ניתוחים פלסטיים לשם זה, צריך רק לדעת איך להדגיש את המעלות שלך ואיך להסתיר את החסרונות שלך). אני אתן לך דוגמה (סתם כי אני נהנת לדבר על עצמי P: )לפני כמה שנים לא נראיתי טוב, במילים עדינות. לא הייתי שמה לב לאיך שאני מתלבשת, לא הייתי מתאפרת בכלל, ובאופן כללי היה מאוד קשה לקרוא לי בחורה, ועוד יותר מזה "בחורה שנראית טוב". אבל בשונה ממך, ידעתי מי אני ומה אני שווה, ושגם אם אני לא נראית הכי כוסית בעולם, אני אינטליגנטית, מוכשרת, אני לא נראית כמו קוף, וכל בחור ירוויח אם הוא יהיה איתי. הבטחון העצמי הזה זה מה שגרם לאקס שלי להתאהב בי. ואז בסופו של דבר הגיע גם הטיפוח.
ככה שקודם כל את צריכה להבין שאנשים לא נמשכים ליופי בלבד, ושבטחון עצמי הוא גורם מאוד מאוד חשוב במשוואה הזאת. וממה שנראה לי, הבטחון העצמי שלך שואף לרצפה, ואני מניחה שברובו זה גם לא מוצדק.
ודבר שני, אם זה מפריע לך, קומי ותעשי עם זה משהו. אם את לא נראית כמו גורילה, וכל השיניים שלך לא רקובות, אין שום סיבה שבעולם שלא תצליחי להראות טוב בעזרת בגדים מתאימים ומוצרי איפור וטיפוח (ובעצם גם בשיניים רקובות וגוריליזציה אפשר לטפל). ברגע שתתחילי להרגיש טוב עם עצמך, ותפתחי את הבטחון העצמי שלך, את תראי שרוב האנשים ימשכו אליך הרבה יותר.

ישן 22-04-2011, 01:51
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
ניסוח מצוין והמשך לדברי SEO
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "1. בקשר לבחור. זה ממש שיעשע..."

כשרואים גבר שלא שווה את זה, פשוט לוקחים את הרגליים - והולכים. בלי להסתכל אחורה.
אני יודעת שזה קשה, אבל הוא בחור חרא וסביר להניח שהוא גם ישאר כך. אז למה? זה כמו מזוכיזם,
אל תתעללי בעצמך, תמחקי אותו מהחיים שלך. ואם הוא יבוא לבקש סליחה, תסבירי לו שאת לא מעוניינת
במצבי רוח מטומטמים ושיתנדף.
יש מלא בחורים בעולם, והוא לא היחיד, את תמיד צריכה לזכור את זה.

לגבי הדימוי עצמי - כפי שSEO כתבה - טיפוח היא מילת המפתח.
לפי התמונה שהעלת, ראיתי שחסר לך טיפוח
לכי למכון יופי, תעצבי את השיער מחדש, תשדרגי - תשני. תעשי משהו שונה בשיער
(תדאגי להמשיך לטפח אותו גם אחרי)
תסדרי את הציפורניים, תשימי עדשות במקום משקפיים, תתאפרי - אפילו אם זה איפור עדין ממש
תתחילי ללמוד את הפנים שלך ומה מחמיא להן יותר, תחדשי את המלתחה, שימי עגילים וכו' וכו'
תבני את האופי שלך דרך הטיפוח - אם זה סוג איפור מסויים, סוגי אקססוריז, סוגי תיקים וכו'
והכי חשוב - ת ח י י כ י !!!!

את נראת עצובה, ממורמת (ואפילו אאל"ט - אמרו לך באשכול על זה), תמיד תחייכי - גם אם אין סיבה!
שהשפתיים שלך יתרגלו להתעגל למעלה ולא למטה, זה משנה את כל התחושה, את כל מה שאת משדרת.

לאט לאט יעלה הביטוחן עצמי, את תתחילי לאהוב את עצמך. תשדרי בטחון וגם יבואו הבנים (מובטח עליי)
וחוץ מהמראה החיצוני, החוכמה שלך, השנינות שלך, האופי שלך - כל אלו דברים מאוד חשובים. תשדרי
את כל מה שטוב בך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-03-2011, 02:12
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי

אני אנסה לתת לך עיצה "ממרום שנותי".
כל אדם עובר עלבונות ואי צדק בשלבים שונים של חייו. אם זה באהבה, צבא, עבודה ועוד.
זה חלק מהחיים, וכבר נאמר בעבר "מה שלא הורג אותנו, מחשל אותנו"

אבל מדיבורים לא יצא כלום, אז נגיע לעצות.
אין שום סובה בעולם שאת תכנסי לפיסבוק שלו או לבלוג שלו, זה רק יכאיב ויצרוב אותך.
את חייבת "לשנות פזה" כלומר, להדחיק אותו מזכרונך, ולא לחשוב או לתכנן "נקם", זה לא עוזר, זה רק מכאיב.
תתיחסי אליו כאל בגד שאהבת, ועכשיו הוא נמאס עליך ואת משליכה אותו לפח.
אל תנסי לזכור - לא את הרגעים היפים ולא את הרגעים הנאחסיים, פשוט לשכוח ולהמשיך הלאה.
זה לא קל, זה מחייב המון "עבודה עצמית", אבל בסוף זה משתלם.
אגלה לך סוד, גם אני עברתי משבר גירושים אחרי 30 שנות נישואין, אם לא הייתי לוקח את עצמי בידיים....הייתי מתפורר.
כל הזמן הכנסתי לעצמי בראש שעכשיו אני חופשי ואני לא חייב דין וחשבון לאף אחד,
העסקתי את עצמי בעיסוקים שעשו לי רק כיף.
יצאתי, בילתי, והעיקר....... שכחתי. "ודימוי עצמי"?????? המשבר שעברת מוכיח כי מגיע לך הרבה יותר טוב ממה שהיה לך. ואל תתפשרי על בינונייות, תמיד תשאפי לטוב ביותר, והאמיני לי, הוא מחכה מאחורי הפינה.

אני יודע מה יהיה השלב הבא, אצלך. את תכירי בחור, שיואהב אותך, אבל את לא תיהי מסוגלת להתאהב, כי צריך זמן שהפצע ירפא,

אבל, אחרי "ההחלמה" את תקומי כמו נמרה, ותתקלי באהבת חייך.

------- עריכה -------

נקודה חשובה. היופי הוא חיצוני ומיועד בעיקר "להוציא עיניים" לאחרים,
הנתונים האישיים כמו אינטילגנציה, נסיון חיים, אהבת הברייות, זה היופי האמיתי, וזה מה שצריך בחיים, וגברים חכמים (לא הערסים למינהם) זה מה שהם מחפשים,
לא יעזור כלום, במהלך חייו של אדם, היופי נעלם, נשים עוברות הרייונות,גברים משמינים ומתקרחים וכל תשלום משכנתא זה עוד קמט על הפנים.
אבל "המטען האישי" עם זה נשארים כל החיים,

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 26-03-2011 בשעה 02:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר