לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2011, 20:40
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "איך היא יכולה להגיב? ובמה..."

אשכול הפכה לצערנו למעין קונצנזוס של מאזן אימה בין הרצועה לישראל. הם משגרים מרגמות ורקטות
ואנחנו תוקפים חוליה או מחסן נשק. איפשרנו להם להתרגל לזה, או יותר נכון הם הרגילו אותנו למצב
הזה של תקיפה ותגובת נגד.

גם בתשע השנים של טרם עופרת יצוקה - הירי היה בלתי פוסק ורק כשהם התחילו להתגרות במזל ולירות
לכיוון באר שבע ואשקלון - רק אז התחלנו להתעורר. היום לצערי אני חושש שגם באר שבע ואשקלון יהפכו
לקונצנזוס של מאזן אימה שהוא "נסבל" עבור ישראל, עבור ממשלת ישראל.

פיגוע בירושלים זה מצב אחר לגמרי. ישראל לא יכולה להבליג על הדבר הזה. אני לא יודע מה תהיה התגובה
הראשונית והמיידית לפיגוע (והיא תהיה, אשר תהיה), אבל מה שחשוב זה אם ישראל מתכוונת להגיב באופן
יותר אסטרטגי ונרחב. פעולה גדולה נוספת, אולי מבצע עבסגנון עופרת יצוקה, לא יודע לומר. בינתיים בממשלה
צועקים הרבה, השאלה מה באמת יעשו בפועל.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 23-03-2011 בשעה 20:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2011, 22:41
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אחי, אתה לא רואה מה קורה..."

אני בהחלט רואה, באר-שבע זה לא חור קטן, זו עיר מרכזית, עיר הבה"דים בעתיד הלא רחוק, העיר ה(שישית?), בגודלה בישראל, אשדוד, גם היא עיר מרכזית, תחשב כמה תושבים יש ברדיוס של 60 ק"מ מעזה, מדובר בשטח אדיר, אין כאן בכלל השוואה להפגזה של כמה ישובים קטנים בעוטף עזה, זה לא אומר שאני מסכים עם העובדה שאפשר לחיות במציאות בה עותף עזה מופצצת באופן יום-ימי במשך עשור, למעשה זו פשוט בושה, ותעודת עניות למדינה שמפקירה כך את אזרחיה ע"י חשוב קר של נזק אל מול תועלת שבמגור ירי זה, אבל יש גבול למה שהמדינה שרוצה להתקיים יכולה להרשות לעצמה(בחשוב הקריר הזה), מדובר במחיר גדול יותר(אולי לא מבחינת הנזק, אבל מהרבה בחינות מעבר לכך), למחיר של מבצע צבאי במקרה הצורך.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 23-03-2011 בשעה 22:44.
ישן 23-03-2011, 16:14
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זה שורש הבעיה שלך... ושל רבים רבים במדינה הזו..
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "קיבינימאט, כבר כשהייתי בטוחה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
קיבינימאט, כבר כשהייתי בטוחה שגמרנו עם הדברים האלה (אוטובוסים מתפוצצים בירושלים)...
חצי הכוס המלאה (כי אין ברירה): טוב שלא הסתיים יותר גרוע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר