לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2011, 22:45
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
השתעשתי עם הזאת כמה וכמה פעמים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי litali_lavi_XD שמתחילה ב "נולדים עם זה או שזאת מיומנות נרכשת ?"

לדעתי, כל אחד יכול ללמוד לצייר. כן יש כאלה שזה בא להם יותר בקלות, וכאלה שממש מתקשים, אבל אף אחד לא לוקח עפרון בפעם הראשונה בחייו ומצייר בצורה מושלמת. יש כאלה שרואים דברים לבד, והשליטה שלהם ביד היא טובה מההתחלה, ויש אחרים שצריכים ללמוד את הטכניקות, בסופו של דבר, עוד לא יצא לי להתקל באדם שבאמת רוצה ללמוד, ולא מצליח.
באופן אישי אני תמיד נעלבת כשקוראים לי "כשרונית", כי זה כמו להגיד שנולדתי עם מתנה, וזה לא נכון, כי עבדתי במשך הרבה מאוד שנים כדי להגיע לרמה שאני נמצאת בה (ומן הסתם יש לי עוד המון על מה לעבוד).

מה שכן, אני חושבת שלדעת לצייר ריאליסטי (או לצייר "יפה" כמו שאמרת) זה לא מספיק. מעבר לזה צריך את גורם הX שיהפוך את העבודה למעניינת, וזה משהו שבברור אין לכל אחד, לא משנה כמה מתאמנים על זה, או שיש את האינטליגנציה הזאת של לדעת לזהות דברים מעניינים, או שלא. יצא לי להתקל כבר במורה ל"אמנות" שנותן שיעורים פרטיים ומלמד אנשים איך לצייר, אבל כל מה שוא מסוגל ליצור בעצמו (ולהציג בתערוכות), זה רישומים פשוטים ובנאליים של פירות וכלי נגינה על השולחן בסלון. שזה אחלה, אם זאת המטרה שלו, אני פשוט חושבת שבאמנות יש הרבה הרבה יותר, ולדעת לצייר זה ממש לא העיקר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2011, 08:26
  משתמשת נקבה roniyoffe roniyoffe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.10
לא פשוט נולדים עם זה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי litali_lavi_XD שמתחילה ב "נולדים עם זה או שזאת מיומנות נרכשת ?"

כמו שאמרו כאן כבר, להגיד על מישהו שעושה עבודה טובה שהוא פשוט מוכשר, זה בעצם לקחת את כל הזמן והעבודה שלו וההשקעה והלימודים, ולזרוק אותם לפח.

יש כאלה שבמכה ראשונה יעשו משהו שנראה מרשים יותר, אבל כשלא מפתחים את זה, זה נשאר שטחי וראשוני, זה יכול להיות נחמד, אבל זה לא יעמוד מול מישהו "חסר כישרון" שהתאמן והשקיע מאמץ.

אתה רוצה לדעת לצייר, תלמד לצייר אצל מישהו שאתה מעריך בתור צייר. כמו בכל תחום של אומנות, תמצא מישהו שאתה מעריך, ופשוט תלמד. תשקיע, תעבוד קשה.
זה לא קורה תוך שנה ולא תוך שנתיים, אבל ככל שתשקע יותר זמן ויותר מאמץ כך תפיק יותר מהלימוד והרמה שלך תעלה.

בהצלחה.

roni yoffe - on facebook

http://www.roniyoffe.com/
האתר החדש שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר