לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2011, 14:43
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
הצלצול הוא בשבילי - עידו רוזנבלום

"אתם יודעים מה אני אוהב במכשיר הסלולרי שלי? שהוא שלי ולא של אף אחד אחר. וכשאני אומר שלי, אני ממש מתכוון לזה. אני משלם את החשבון שלו, אני נתתי בו סימנים, לא אף אחד אחר. ואתם יודעים עוד משהו: מתוקף היותו מכשיר הטלפון שלי, תקראו לי משוגע, אני אוהב להשתמש בו מתי שבא לי ולא מתי שבא למישהו אחר. זה שהתקשרתם לא אומר שאני צריך לעבור לדום, להפסיק את מהלך חיי ולענות. ראיתי שחייגתם. זה בסדר, יש לכם את הזכות לטלפן ולי יש את הזכות לשים על זה קצוץ. שוב אני מממש את העיקרון שזה המכשיר שלי ולא שלכם. במכשיר שלכם תענו מתי שבא לכם.

החוצפה הגדולה ביותר בעיניי היא להתקשר לאנשים ממספר חסום. זה כמו לזמזם למישהו באינטרקום, לחכות שהוא ישאל "מי זה?" ואז לא לענות לו ולצפות שהוא יפתח את הדלת. אם התקשרתם ממספר חסום, לא באמת חיפשתם אותי.

התמכרנו למכשיר הקטן הזה וזה בסדר, אבל אנחנו חייבים להבין שזאת התמכרות לכל דבר, כמו סיגריות, כמו אלכוהול. והתחושה הזאת של התסכול שנבנה לנו בדם כשאנשים לא עונים לשיחה שלנו או כשאנחנו לא מוצאים את הטלפון, נובעת מההתמכרות. אנחנו כל כך מכורים שאנשים אפילו כבר לא מבקשים באירועים כמו הצגות וסרטים לכבות את המכשיר הסלולרי, אלא רק לשים אותו על מצב שקט. כי אנשים לא מסוגלים פיזית לכבות את המכשיר, זה כמו לבקש מבן אדם להטביע את עצמו, בלתי אפשרי.

שלא תטעו, גם אני מכור קשות למכשיר הזה, אבל אני מכור ליכולות שלו. אני מכור לאפשרויות שהוא פותח בפניי - למשל להעיף ציפורים זועמות על חזירים ירוקים עד ארבע וחצי בבוקר במשך חודש או להוסיף לחברים שלי בתמונות 80 ק"ג ולעשות להם קרחת. וגם אני נכנס לפאניקה כשאני לא מוצא אותו. קרה לי יותר מפעם אחת שירדתי ממונית תוך כדי שאני מדבר בטלפון. כל זה לא מנע ממני לעצור באופן פתאומי, להגיד לנהג לא לנסוע, לחפש את הטלפון שלי בפאניקה בתיק ובמושב האחורי ואז להבין שאני בכלל מדבר בו והוא דבוק לי לאוזן.

זאת לא יהירות לא לענות לטלפון, זאת לא מיזנתרופיה לא לרצות שישיגו אותך בכל מקום. אני חושב שהסביבה הקרובה אלי כבר הבינה את העניין הזה שאני לא עונה לרוב השיחות, ומצד שני אין בי את היהירות הזאת לחשוב שאם חייגתי למישהו (חייגתי, עלק, אין כזאת פעולה יותר) הוא חייב לענות לי. מבחינתי זאת זכות להתקשר למישהו, ואני שמח כשהוא עונה לי, אבל אני לא מקבל התקף חרדה כשהוא לא."

http://www.israelhayom.co.il/site/n...le.php?id=10608
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2011, 20:06
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אני כמוך. אני שמה את הטלפון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
בניגוד לשאר העולם- כאן נגמר השימוש שלי בטלפון. אין לי אינטרנט, אין לי משחקים, ואין לי מוזיקה במכשיר. זה טלפון ישן (בכוונה. לא כי אני לא יכולה לשדרג), עם שיחות וסמסים, וזהו.

בקטע הזה אני כמוך, אבל אני תמיד מכבה את הפלאפון שלי בלילה. נקודה. אני לא מכורה למכשיר הזה, אני שולטת בו, לא הוא בי. בדיוק כפי שצריך להיות.
אפרופו פלאפונים: בדיוק התקשרתי עכשיו אל קולגה מהעבודה שראיתי שהיא התקשרה אליי בזמן שטיילתי עם הכלב (לא לקחתי את הפלאפון איתי. רואים? ),
והשיר שהיה לה בהמתנה היה שיר מזרחי מגעיל ברמות
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo5.gif]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר