לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2011, 20:02
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי haha61 שמתחילה ב "כמה שאלות בקשר לקורס מרגמות בביסל"ח !"

אז ככה, מסייעת בכללי ו7 בפרט זה לא התחום שלי, אבל אני אנסה לענות לפי מה שאני יודע ורואה. מחלקת המרגמות במסייעת (מספרה הוא 7) מתעסקת בנושא המרגמות בצורה נרחבת באימונים ותעסוקה, בעיקר במערכת הקשת, מרגמה 120 הנמצאת בנגמ"ש, ובמרגמה 81 הנישאת על הגב.
הקורס אורך מספר שבועות בביסל"ח, ובכללי קורסים בביסלח הם לא קשים. תכל'ס, בלי קשר, זה זמן מצויין למחלקה לגבש את עצמה. בביסלח בד"כ היציאות הם חמשושים (זה היציאות של המשקיות). באימון האחרון שהיה לגדוד שלי, המצב של ה7 היה יחסית טוב, כשאנחנו הלכנו ברגל בתרגילים גדולים למרחקים ארוכים, ה7 היו רכובים.. למרות זאת, עדיין יש אימונים שבהם ה7 הולכים ברגל וכשזה קורה, אז זה לא קל. עדיין יחסית ל8, ול6 (אלה שעדיין לא נכנסו אליהם ריינג'רים) המצב טוב יותר...
בתעסוקה בד"כ ה7 תופסים קנים בכוננות לירי לפי צורך, לא משהו מסעיר מדי, אבל חשוב מאוד. ירי להשמדת מטרות או למיסוך, יכולות לא רק להרוג מחבלים, אלא גם להציל חיים של חיילים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2011, 17:58
  red-junior red-junior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי haha61 שמתחילה ב "כמה שאלות בקשר לקורס מרגמות בביסל"ח !"

ה7 בכל האקטים אצלנו או שהיו עם הנגמ"שים או שבמקרה הכי גרוע הלכו חלק קטן מהתרג"ד עם 2 קנים.לא משהו רציני.
בהשוואה לגיל או לרתק(אם אין סבלים)..אתה תודה לאל שאתה ב7.
והזונות זה לא קשור,הבנתי שיש לזה סיבה אחרת(לפני המערכת החדשה היו סוחבים 81 על הגב שלא לדבר על המרגמה 60..)אולי הותיקים יודעים למה הודבק הכינוי הזה.
בקו עזה/קו צפון תתפסו כוננות מרגמות,באיו"ש תגידו להם יפה שלום לפני שהנגמשים יעשו את הדרך למפח"ט.
אצלנו בקו עזה באמת שהמחלקה שעשו תכלס הכי הרבה בגדוד היו ה7,באמת שזה אולי הכלי הכי נגיש וקטלני(וזול לשמיניות שביננוו)שיש לגדוד חי"ר להציע בבט"ש.
ד"א איזה גדוד ומחזור אתה?אני חושב שיש לי ניחוש..

נערך לאחרונה ע"י red-junior בתאריך 01-04-2011 בשעה 18:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר