לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2011, 15:42
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
NFC: על הנסיעות של חסון, איציק, בר-און ומולה במימון זרים

י.יצחק מספר על מה שדרוקר והאג'נדה 'שכחו':

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-265054-00.html

יואל חסון, נסע בעצמו במימון גורמים זרים לא פחות מ-11 פעמים
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.news1.co.il/img/midBull.jpg]
ח"כ רוני בר-און נסע פעמים רבות במימון הבונדס
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.news1.co.il/img/midBull.jpg]
יו"ר סיעת קדימה, דליה איציק, טסה בתוך שנה וחצי לא פחות משמונה פעמים...

וכבר אמרו חכמינו על קדימה ועל אדוניה ומשרתיה בחזית ה'הון-עיתון'-שלטון': "מפלגה שגרה בין סורגי מעשיהו - מוטב שלא תצעק סתם כך 'סוהר סוהר'!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2011, 23:22
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני מסכים שהם קיקיוניים (הם קיקיוניים - אבל לא תפקידיהם)"

אורי לפי ח"כ אורון שפרש מהכנסת מאתה טועה ושרה לא הייתה זכאית להיות איתו בחינם כמו כל אשת ראש ממשלה לשעבר אחרת עם ראש ממשלה לשעבר של ישראל,כי ח"כ אורון ביטל את ההחלטה ושינה אותה בכל הנוגע לאשת ראש ממשלה לשעבר. הוא זיכה אותו מ 3 האשמות של דרוקר,אבל ה 13 האחרות עדיין עומדות נגד נתניהו.

עריכה:
ציטוט:
ועדת האתיקה של הכנסת אישרה לאשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, להתלוות לשלוש מנסיעותיו על חשבון מממנים זרים - בניגוד למה שנטען בתחקיר ערוץ 10. במסמך מ-16 בינואר 2007 כתב יו"ר הוועדה דאז חיים אורון לבנימין נתניהו, כי "הוועדה, לפנים משורת הדין ומשיקולים שונים, אישרה עד היום את הצטרפותה של רעייתך".
אורון הודיע במכתבו כי "הוועדה אינה יכולה לפעול נגד החלטה מפורשת, שהיא תקפה, ולפיכך החליטה הפעם לא לאשר את הצטרפותה עד לקיום דיון עקרוני בנושא בימים הקרובים". אתמול אמר אורון ל"ישראל היום" כי "יש החלטה משנת 2002 שחברי כנסת לא יכולים לצרף נשים לנסיעות, אולם למרות ההחלטה אישרה ועדת האתיקה לנתניהו לצרף את רעייתו שלוש פעמים עד לשנת 2007. הנימוק היה מאחר שנתניהו הוזמן לא כח"כ מן המניין, אלא כראש ממשלה לשעבר".
לדברי אורון, "כשנכנסתי לתפקיד החלטתי בינואר 2007 שאין יותר אפשרות - לא לראש ממשלה לשעבר ולא ליו"ר כנסת מכהן - לצרף את אשתו לנסיעה, ולכן הודעתי לנתניהו שמכאן ואילך נסיעותיה של רעייתו אינן מאושרות יותר".

אישור בקישור הזה.

ולעופר123 אל תהיה תמים כל כך,כי כנראה פתחו כאן את תיבת פנדורה של הפוליטיקה הישראלית וחוץ מנתניהו אשמים כאן עוד כמה אנשי ציבור בארץ והשאלה הגדולה מה יעשו עם זה במערכת החוק בישראל עכשיו יותר חשובה לכל אותם אנשי ציבור.

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 01-04-2011 בשעה 23:29.
ישן 01-04-2011, 23:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני שמח לראות שאתה עוקב בקפדנות אחרי אישוריו של ג'ומס...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "אורי לפי ח"כ אורון שפרש..."

עליי להודות שעבורי האיש אינו מַרְג' אל-תַאקַאלִיד (מקור הסמכות...), והייתי ממליץ גם לך למצוא אילנות פחות
שחוחים להיתלות בהם. זכור, אנשים שתחביבם העיקרי הוא ביקור אצל רבי-מרצחים, נוטים להיות פחות
ממוצלחים בתחום הנוגע למוסר ולראוי...

אני מציע שלפני שאתה מזדעק על נסיעותיו של ביבי, זכור תמיד שכמו שצועקים עליו על דבר זה (שכאמור, כולם
עושים אותו - אני מניח שאפילו החבר של מרטין שלאף לא בוחל בו...), כך יכולים מחר להוסיף את זה לסדרת
החשדות הכ"כ יותר רצינית שקיימת נגדו (אתה יודע, שוחד, הפרת אמונים כויו"ב...).

אתה יכול לתקוף את ביבי הרבה דברים כשאתה מגבה את ליברמן - אבל לא על נהנתנות ולא על טוהר מידות.
זה כאילו דן חלוץ יתקוף את הרמטכ"ל על כשלים בניהול הצבא...
ישן 02-04-2011, 00:15
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני שמח לראות שאתה עוקב בקפדנות אחרי אישוריו של ג'ומס..."

ח"כ אורון לשעבר נתן להם הסבר מספיק לתת לנתניהו שלך זיכוי מ 3 מ 16 הטענות נגדו ואתה עוד לא מרוצה? נכון הוא נפגש עם מחבלים ורבי מחבלים,אבל הוא נתן לנתניהו שלך זיכוי חלקי,והעיתון שידבר איתו זה לא מעריב,הארץ או ידיעות אלא "ישראל היום". מה עוד אתה רוצה?
נכון הוא לא צריך להיות בכלל בארץ ולא נבחר ציבור,אבל זה לא נושא הדיון כאן.

בנוגע לליברמן,אם הוא קיבל טובות הנאה של טיסות של בני משפחה בחינם,תעמיד אותו על זה לדין עכשיו,אבל בכל הנוגע לשאר האשמות שלך כלפי ליברמן, המשטרה ומערכת החוק הורסות לך את הטיעון אחרי כל הצהרה נוספת שהנה יש כתב אישום ואין כלום פעם אחרי פעם בשאר האשמות שלך נגדו.

אני אתן לך עוד יותר קרדיט הולך?
אם רוב ח"כ של היום וח"כ לשעבר עברו על אותם חוקים כמו נתניהו תעמיד את כולם לדין,אין לי בעיה עם העניין,כי זה החוק והם לא מעל החוק.
ח"כ צריכים להיות ישרים דבר ראשון ואדם שאינו ישר,מקומו לא בכנסת,אם בית דין קבע את זה,ובזה אתה צודק.

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 02-04-2011 בשעה 00:21.
ישן 02-04-2011, 01:03
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה שוב מבלבל בין שנינו. נתניהו הוא לא שלי. אם יוחלף מחר במישהו אחר, לא ארגיש רע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "ח"כ אורון לשעבר נתן להם הסבר..."

בניגוד אליך, אני הצבעתי למפלגה שלא רשומה בטאבו ע"ש בן אדם (או תאגיד אחד, אם נבדוק הצבעתך
הקודמת - גם כן למפלגה שלא קייהמ הליך בחירות נורמלי...).

אתה חייב להבין, החקירות נגד ליברמן עוסקות גם בחשדות חמורים יותר, וגם בהרבה-הרבה-הרבה יותר
סעיפים, מהחקירה הפרטית של "עיתונאי" נגד ביבי.

הניסיון שלך לתקוף את ביבי מכיוון של טוהר מידות, הוא אבסורדי, בהתחשב בכך שהצבעת לאולמרט ב2006,
כאשר לפחות חלק מהחשדות העיקריים נגדו כבר היו מוכרים, כאשר חצי סיעה שלו כבר עמדה לדין, וכאשר
היה ברור שהמפלגה הזו מייצגת תרבות של שחיתות. הבן,מי שרוצה לתקוף פוליטיקאי על רקע של חשדות
למעשים בעייתיים - מוטב שלא יהיה בעל רקע עשיר של הצבעה עבור מורשעים בעבירות חמורות יותר, ולא יהיה
תומכם של אנשים שמיטב חבריהם לא יכולים אפילו לבקר בארץ...

לביבי יש ים של פגמים. בהשוואה ללירמן, ובוודאי בהשוואה למפלגה שלך מ2006 - הוא אחד ממלאכי השרת.
ישן 02-04-2011, 16:13
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה שוב מבלבל בין שנינו. נתניהו הוא לא שלי. אם יוחלף מחר במישהו אחר, לא ארגיש רע"

אני נותן את הקול שלי לישראל ביתנו לא בגלל ליברמן. אם יעמידו אותו לדין אני אמשיך לתת את הקול שלי לישראל ביתנו סביר להניח ולא איכפת לי שאין אצלם בחירות לכנסת,כל עוד הם נותנים לי יצוג בכנסת,ואם לא לישראל ביתנו אז למפלגה ימנית יותר,כי הליכוד,העבודה או קדימה לא יקבלו את הקול שלי כל עוד הן ממשיכות בקו הפוליטי הזה והליכוד לו אתה נותן את הקול שלך לא נקי מאנשים שמסריחים פוליטית,אם שכחת כבר. ישראל כץ להזכירך אחד מהקרובים לנתניהו עם כמה גובים לקרובים שלו ויש עוד כמה כאלה בליכוד עדיין שלא עברו לקדימה...

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 02-04-2011 בשעה 16:15.
ישן 02-04-2011, 16:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL, אז אתה טוען שאתה היחיד במדינת ישראל שלא מצביע למפלגה הזו בגלל ליברמן?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי bx1905 שמתחילה ב "אני נותן את הקול שלי לישראל..."

בוא נבחן את המפלגה הזו והזהות שלה עם ליברמן:
1. הוא הקים אותה.
2. הוא בוחר לבדו את מועמדיה לכנסת.
3. הוא מעסיק את יחצ"ניה.
4. הוא קבע את המצע.
5. מי שרב איתו במפלגה, מוצא עצמו בחוץ.

כן, אין ספק שיש סיבות אחרות מלבדו להצביע עבור מפלגה זו (או נגדה...).

אני מבין שלא אכפת לך שאין שם בחירות, אבל זו טענה שיוצרת דיסוננס קליל (ממש פצפון שכזה) עם הקביעה שלך שאתה לא מצביע לךמפלגה בגלל אותו אדם שהוא היחיד שבוחר את המועמדים שלה...

ההשוואה לאנשים בעייתיים יותר פחות בליכוד, משעשעת קמעה: זה בערך כמו לטעון שאין סיבה להעדיף
את סין העממית (רודנות) על פני טייוואן (דמוקרטיה) שכן גם בטייואן גילו 3 מושחתים בשנה שעברה...
אתה מבין, בליכוד לא אדם אחד מרכיב את הרשימה, והיא מגוונת וכוללת שלל עמדות ודיעות. טבעי שיהיו בה
אנשים שאני אוהב פחות. בתיאוריה, לפחות, יש לי אפשרות להשפיע בעניין, אם אבחר להתפקד למפלגה,
ולטיול חלק בבחירות הפנימיות בה. ההשפעה שלך על המתרחש בישראל ביתנו היא באמצעות כתיבת שירי
הלל למנהיג מהולל, החבר של מרטין...

השורה התחתונה שלך משעשעת במיוחד - אני צריך להזכיר ךך שמבין שנינו, אתה זה שהצביע לאט"ד, ולא אני? כנראה שהץתלהבת מאותם מושחתים שעברו אז לאט"ד...

בקיצור, תקוף את ביבי על כל דבר שתרצה, רק רחם על הבטן שלי ואל תתקוף אותו מהכיווון המוסרי-פלילי,
זה פשוט מצחיק מדי, וזו התאכזרות לאיברי הפנימיים. מצביע אט"ד וליברמן שמפגין זעם מוסרני בנוגע לביבי, זה כמו תומך סטאלין שמזדעזע מפיזור הפגנה של איגוד מקצועי בלונדון...
ישן 02-04-2011, 00:57
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מי שמוכן לבקר בדבקות היסטרית רב-מרצחים, סובל מפגם מוסרי גדול בהרבה מכל נהנתן באשר הוא
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "אל תטיל ספק ברמה המוסרית של..."

עצם הטיעון שלך שהוא "חושב,אולי בתמימות שהרוצח ברגותי יהפוך להיות המנהיג הפלסטיני הראשון עם ביצים
כדי לעשות ויתורים", ממחישה את הלקונה המוסרית שהאיש סובל ממנה.

אם הייתי אומר לך שכדאי להתחיל במגעים עם יגאל עמיר בכדי שירסן את נוער הגבעות ויוביל אותם להדברות
טובה יותר עם גורמי הביטחון, היית מזדעק נגדי - ובצדק גמור.

מרואן ברע'ותי גרוע מיגאל עמיר לפחות פי 5 (למה לפחות? כי על עשרות סעיפים נוספים של רצח הוא זוכה,
בגלל לקונה חקיקתית שבית המשפט הצביע עליה), ואין שום צידוק מוסרי להיפגש איתו - בטח לא הטענה
האנטי-מוסרית שאדם שהפר כבר הסכם חתום אחד, הוא האיש ש"יעשה ויתורים" - הרציחות של ברע'ותי
אירעו כולן אחרי אוסלו, כאשר הוא חבר בכיר מאוד בפת"J, הארגון שחתם על אוסלו. להפוך אותו לתקווה
הגדולה לשלום, זה לא טמטום - זו הונאה אנטי-מוסרית של אנשים שאיבדו בושה.

התנהגותו היא יריקה בפרצוף של כוחות הביטחון שסיכנו חיים כדי ללכוד את הרוצח, היא יריקה בפרצופם של הקרבנות ובני משפחותיהם שהחלאה הזה רצח - והיא פגיעה במערכת המשפט של ישראל, שזרקה את
האיש לחמישה מאסרי עולם, רק כדי לראות את יו"ר וועדת האתיקה של בית המחוקקים מגיע לבקרו כאילו
היה בחופשה בפנסיון...

לא רק שג'ומס גרוע מביבי - ג'ומס גרוע מאולמרט. האיש איבד כל מצפן מוסרי, והעובדה שלפני 40 שנה
הוליד ילדים וחינך אותם כראוי, לא משנה דבר לגבי התנהגותו בכמעט-עשור מאז נלכד ברע'ותי.
ישן 02-04-2011, 17:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

קל מאוד לברר איך קבעתי מה שקבעתי. הדרך הטובה ביותר היא פשוט לשאול אותי...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "לא ברור איך קבעת שזה ב"דבקות היסטרית""

כדי לקצר הליכים, בוא נניח ששאלת אותי:

ובכן, לפני מס' שנים נתקבלתי בציטוט הזוי של ג'ומס שבו טען שהוא רואה את ברע'ותי בתאו יותר מאשר רואה
ברע'ותי את אשתו. בויכוח שהיה לי עם קרוב משפחתי, שנטה תמיד לסמפט את ג'ומס על תדמיתו החביבה
בעיתונות, אותגרתי לחפש חומרים המוכיחים את קשריהם הקרובים של ג'ומס והג'מוס הרצחני. למרבה הצער,
זה לקח לי גיגול של שנייה אחת: באתר האינטרנט של ג'ומס עצמו, במסגרת הפריימריס לראשות מרצ, שיבח
האיש את קשריו הטובים עם הפרטנר הרצחני שלו. העובדה שהוא-עצמו מוצא לנכון להשתבח בקשריו עם המרצח, הופך את הנטייה שלו לבקר את הרוצח ל"היסטרית". אגב, אני הקפדתי ומקפיד על עדינות. לו היה ח"כ
בימין שרץ לבקר את יגאל עמיר באותה דבקות - אתה היית מגיב בהרבה פחות איפוק מכפי שהגבתי אני.

ג'ומס אדם נטול מוסר. אדם מוסרי מתרחק מפושעים.
ישן 03-04-2011, 12:00
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NFC: על הנסיעות של חסון, איציק, בר-און ומולה במימון זרים"

השר בני בגין התייחס בישיבת שרי הליכוד להשוואות שנעשו בין נתניהו לבין אביו, רה"מ המנוח מנחם בגין, ואמר כי :
"גם אני גר היום בדירה מאווררת ומרווחת. גם אני לא לובש חאקי, נוסע לחו"ל, אפילו מטעם הבונדס לפעמים, וישן במלונות. גם אותי הטיסו בהליקופטר פרטי, חשבתי שזה חוסך כסף וזה ממחיש כמה צריך לראות את התמונה המלאה. בכנסת כולם רוצים לצלם את הבית של אבי (ראש הממשלה המנוח, מנחם בגין – פ"ו), אבל הדברים שונים ממה שהיה לפני 30 שנה". בגין אף אמר כי "צריך לראות את התמונה המלאה. זה לא ביבי-טורס, זה כנסת-טורס, ולכן צריך לבדוק את כל הכנסת".

אם בארזים נפלה שלהבת..

http://news.walla.co.il/?w=//1811922

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר