לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2011, 23:13
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "אני כרגע מתלבטת בין 2 העדשות..."

עדשות L מתאימות לפ"פ בכל מקרה.
מבחינת אורך מוקד, את יכולה להתחיל ב 28 מ"מ.
בד"כ מי שמצלם בטווחים האלה, על פ"פ משתמש בעדשות כמו ה 24-70 או 24-105.
שתיהן מסדרת L והן מפיקות זויות מאוד נוחות לצילומי יום יום / פורטרטים והן מתאימות לאירועים (הן צילום קבוצת אנשים גדולה בזוית רחבה לאל עיוותים משמעותיים, והן לצילומי פורטרטים של דמות בודדת).
מדובר על עדשות די יקרות, וכדאי לחפש אותן אולי ביד שניה.
באופן כללי, עדשות לפ"פ הן יקרות משמעותית מעדשות הקרופ של המצלמות הרגילות והמעבר לגוף פ"פ צריך להיות זהיר מאוד ולקחת בחשבון את העלויות הגבוהות המתלוות לקניית הגוף.
עדשות פריים הן יחסית זולות והן מתאימות כמובן לפ"פ, אבל עדשות הזום האיכותיות יקרות מאוד.

אם את מחפשת כרגע עדשת ל 550D, אל תתחשבי במעבר לפ"פ. יתכן כי בראיה כללית התקציב שלך לא יאפשר הן קניית גוף ועדשות ולכן כדאי לנצל את התקציב שיש לרכישת עדשות קרופ איכותיות שיפיקו תמונות טובות כבר בגוף הנוכחי שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2011, 00:56
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "עדשות L מתאימות לפ"פ בכל..."

די מסכימה עם מתן.
כרגע את צריכה עדשה שמתחילה ממש רחב, 16 או 17. אין לך מה לעשות עם עדשה שמתחילה ב-24.
אם תקני 17-40 או 16-35 הן יתאימו לך עכשיו, אבל כשתעברי לפול פריים הן יתפקדו כמו שמתפקדת ה-10-20 של סיגמא על גוף קרופ. הן יהיו אולטרה-ווייד. תוספת חביבה אבל לא עדשה עיקרית.
בשביל התוספת הזו בעוד 3 שנים (אם בכלל) תכריעי עכשיו לגבי עדשת קיט? זה טיפשי.

אני קניתי עדשת 17-40 בתור עדשת בסיס כשעברתי לקנון, אבל מראש ידעתי שאעבור די מהר לפולפריים. (זה היה לפני שנה וחצי ואני כבר רוצה לעבור, אבל בינתיים החלטתי לחכות ל-5D מארק 3, כי המארק 2 לא מספקת אותי.) חוץ מזה, אני חצי מצטערת על ההחלטה הזו, כי היא יקרה משמעותית מהטמרון 17-50 ונותנת 10 מ"מ פחות וצמצם יותר סגור. חוץ מזה, אני לא בטוחה שהאיכות שלה טובה יותר. אומרים שכן, אבל אצלי זה לא נראה ככה. שמתי אותה בכיול לפני כמה חודשים בבית הצילום (עלה 500 ש"ח) והיא עדיין לא סכין.
ישן 11-04-2011, 14:36
צלמית המשתמש של BiNbA17
  משתמשת נקבה BiNbA17 BiNbA17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "17-55 מדהימה, כך שמעתי. גם..."

בדקתי ברוב הצילומים שלי (אירועים) אני מתחילה מאיזור ה20,24...
וה55 ממש לא מספיק לי , אני צריכה יותר זום מזה. לא חייב להיות טלה,אבל החלטתי להשקיע בעדשה חדשה ולעדשה החדשה הזו צריך להיות יותר זום, כי בינתיים אני מוצאת את עצמי מתקרבת לאנשים יותר מדי ומפריעה לצלם וידאו חחחח..
עדשה כמו 24-70, 24-105 טובה לי.
חשבתי להשקיע ב17-40,אבל הבנתי שזה לא רצוי - תודה !
לגבי ה24-70, מהביקורות שקראתי זה תלוי אם "יש מזל" איתה או לא, לפעמים נופלים על עדשה לא מכויילת או עדשה שלא יעזור גם כיול בכדי לתקן אותה.
בכל אפן, אני עדיין מתלבטת במה להשקיע,
וכן, אני רואה את עצמי בעתיד עוברת לפולפריים. אני עובדת בזה, ובינתיים מרוצה מה550די ברמת הביצוע כי בד"כ אני מגיעה לאירועים כצלמת שניה/שלישית.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר