לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2011, 23:42
  dor77 dor77 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.11
|מבקש ביקורת| LapKap - The Perfect Homepage

שלום.
לפני מספר חודשים העליתי גרסא ראשונית של האתר שלי, להצצה: www.lapkap.com/index-old.php

כיום, לאחר גירסא נוספת, אני מציג את הגרסא השלישית והלא סופית כלל.
הוחלט לרענן את העיצוב, להקטין את הלוגו ובעתיד הקרוב (מאוד!) להחליפו.
בנוסף, במקום 12 אתרים אישיים, ניתן לקבוע רק 6 - תופס פחות מקום בדף, נקי יותר..בעתיד הקרוב תיהיה אפשרות לקבוע את מספר האתרים.
נוספה פינת חדשות קטנה אשר מתעדכנת בחדשות מכל העולם אונליין 24/7 במגוון קטגוריות כגון: חדשות חמות בעולם, ספורט, כלכלה, אינטרנט וטכנולוגיה, בידור ועוד.
בתחתית האתר ישנו אינדקס קטן שיתרחב לפחות פי 2 מגודלו בימים הקרובים.
מנוע החיפוש שקיים עובר ויעבור שיפור נוסף.

לסיכום, האתר אינו גמור כלל, זוהי גירסא ראשונית שהעבודה עלייה הסתיימו אתמול בשעות המאוחרות מאוד, ייתכנו באגים קטנים.

האתר פונה בעיקר לקהל הגולשים הדי מבוגר או בדיוק להפך, למכורים ביותר.
במטרת האתר להפוך לדף בית של כמה שיותר מחשים בעולם, בקרוב יהיו גרסאות בעברית, ספרדית ורוסית.
האתר מאפשר הרשמה גם דרך הפייסבוק, מה שמקל מאוד.

אשמח לקבל ביקורות ענייניות ונא לזכור - ייתכנו ההרבה בעיות והאתר אינו גמור כלל! גם בעיצוב הכללי ייתכנו שינויים בשעות הקרובות + ימים הקרובים.

קישור: www.lapkap.com

תודה מראש,
דור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2011, 17:50
צלמית המשתמש של asx
  משתמש זכר asx asx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor77 שמתחילה ב "|מבקש ביקורת| LapKap - The Perfect Homepage"

אני מתעלם לרגע מהעובדה שחוץ מחברה בני 50+ שכל שנה קונים רישיון לנורטון אנטיוירוס.. לא חושב שיש לזה שוק.
בכל מקרה, אני אישית לא אוהב שמכריחים אותי להירשם.. ואין לי מה לעשות באתר שלך בלי להירשם (ואם יש, אז אתה לא מציג לי את זה בצורה מספיק טוב). בהיבט הטכני, למה שלא תאפשר לשחק באתר באמצעות session ותוסיף הודעה לאורחים ("היי, רוצה לשמור את האתרים לפעם הבאה שתכנס לכאן? הירשם" - זה נותן לי סיבה אמיתית להירשם). דבר נוסף, ממליץ לך לאפשר הרשמה\התחברות באמצעות פייסבוק.. או לפחות תקצר את טופס ההרשמה (לא מספיק לך אימייל + סיסמה? מקסימום שם משתמש בנוסף לזה..). מייאש הטפסים הארוכים האלה.
http://theoatmeal.com/comics/websites_stop שים לב לסעיף 4 מציג לך את זה בצורה טובה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר