לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2011, 12:45
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
נגד צל"ש לשוטרים: "זכותנו לדעת מי גרם למוות"

המלחמה שלאחר המוות: ועד משפחות חללי שירות בתי הסוהר מאסון הכרמל פנה לבג"ץ בדרישה לאסור על השר לביטחון פנים ועל המפכ"ל להעניק את אות המופת לאהובה תומר, ליאור בוקר ואיציק מלינה - שנהרגו בשריפה. "הענקת עיטור - תעודת זיכוי"

אין לי מושג מי אשם, אבל שלושת המעוטרים האמורים, קיפחו את חייהם למען ההרוגים האחרים בניסיון להציל את חייהם... לצערי הרב, משפחות שכולות מתחילות לבלוט קצת יותר מדי - וחבל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2011, 13:29
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מה שיותר חשוב מצל"ש או לא צל"ש - הסקת מסקנות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "נגד צל"ש לשוטרים: "זכותנו לדעת מי גרם למוות""

המסקנה הכי פשוטה שהיא גם בת-ביצוע:

יש תפקידים שונים שבהם כל אחד ואחת מתאימים הכי הרבה. ולא צריך להפוך תפקידים.

ובאופן כללי ביותר:

לגברים לא מתאים תפקידים של גננות. מי שימנה גבר לתפקיד גננת ואחר כך יהיו פשלות או עבירות מין, קודם כול יהיה אשם מי שבחר את הגבר לתפקיד הזה על פני נשים שהן יותר מתאימות לתפקיד הנעלה הזה. אני מבין שיש גברים שהם מתאימים לזה, אבל ברוב רובו המכריע הם לא מתאימים.

אותו דבר כשמדובר על איסוף זבל, לא ימנו אשה לתפקיד כזה. זה כלל וכלל לא השפלה לאשה. יש לה תפקידים שהם הרבה יותר מתאימים אליה, תפקידים הרבה יותר מעניינים ונחוצים מאשר לאסוף זבל. האשה מביאה לעולם את הדור האנושי החדש, מגדלת אותו ומחנכת אותו. מיליוני משאיות זבל אינם שווים אפילו ילד אחד שאשה מולידה, מגדלת ומחנכת.

וגם...

אשה אינה מתאימה לתפקיד של מכבי אש ולא לתפקיד שוטרת ובטח לא לשוטרת ראשית. בזה יותר מתאים גבר.

במיוחד הדבר אמור בעידן של שחיתות ותפקידים שניתנים על ידי קשרי ידידות. כמה שלא יבדקו מי יותר מתאים, אי אפשר יהיה להגיע לבחור אך ורק את הכי מתאים/ה לתפקיד.

לא נותר אם כן אלא להתמקד יותר בנורמות כלליות, או-אז יש קצת סינון של הלא-מתאימים. דוגמה: לוקחים לתפקיד מי שיש לו רמה אקדמאית למרות שהוא יכול להיות אקדמאי ואידיוט מושלם. אבל יש בזה קצת סינון. הסינון הכי יעיל הוא גם בחירה על רקע מיני: לא לוקחים גבר לגננת ולא אשה למכבי אש או שוטרת.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 04-04-2011 בשעה 13:50.
ישן 06-04-2011, 07:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

זה היה טוב מתי שתפקידים לא היו ניתנים על ידי קשרים/שחיתות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "בדיוק בשביל חכמי הדור שכמותך,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
יש בתנ"ך מלכות, נביאות, ואשות חייל.

בזמן התנ"ך, על כל נביאה או מלכה אשה היו לא פחות מאשר 10 באותו תפקיד גברים. זאת אומרת בממוצע, יש סיכוי 1/10 שהאשה תצליח בתפקיד הגברי. אם האשה אכן מאוד מוכשרת, אז אין בעייה. אבל אם לא, או-אז גם גבר אם הוא לא מוכשר מהווה בעייה.

אבל בעידן השחיתות, כל מינוי לתפקיד, כמעט בוודאי שלא לקחו את הכי מתאים. הסיכויים שלקחו את הכי לא מתאים והכי מתאים הם כמעט זהים. זה כמו בהגרלה. לכן צריך לקחת לתפקיד מי שבממוצע יוכל להיות הכי מתאים.

את ההסבר מנומק כבר כתבתי גם בגוף ההודעה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי

במיוחד הדבר אמור בעידן של שחיתות ותפקידים שניתנים על ידי קשרי ידידות. כמה שלא יבדקו מי יותר מתאים, אי אפשר יהיה להגיע לבחור אך ורק את הכי מתאים/ה לתפקיד.

לא נותר אם כן אלא להתמקד יותר בנורמות כלליות, או-אז יש קצת סינון של הלא-מתאימים. דוגמה: לוקחים לתפקיד מי שיש לו רמה אקדמאית למרות שהוא יכול להיות אקדמאי ואידיוט מושלם. אבל יש בזה קצת סינון. הסינון הכי יעיל הוא גם בחירה על רקע מיני: לא לוקחים גבר לגננת ולא אשה למכבי אש או שוטרת.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 06-04-2011 בשעה 07:54.
ישן 06-04-2011, 07:46
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מה שיותר חשוב מצל"ש או לא צל"ש - הסקת מסקנות"

לגברים לא מתאים להיות גננות כי הם שוביניסתים כמוך. (וזה לא כינוי או העלבה אתה כתבת את דעתך במפורש)

נשים העובדות באיסוף אשפה קיים בכל אירופה,(במדינות אחרות איני יודע).
אין עבודה המבזה את בעליה, כמו שאף אחד לא מתבזה בלהוריד אשפה למטה, אין שום בושה לטפל בה ע"י העברתה למשאית איסוף.

כבאיות ושוטרות מבצעות את תפקידם יותר טוב ממקבילהם הגברים.

טעויות אנוש קיימות אצל גברים יותר מאצל נשים, רק שהם לא מסכימים להודות בכך.

וכל זה בלי קשר לדת היהודית.

כי הדת היהודית לא נידתה את הנשים כמו שקיים היום אצל חרדי בני ברק ומאה שערים, (יש מקומות אחרים שם ישנה הפרדה יותר מוקצנת.

מה שקרה בדורינו שהחברה החרדית משתדלת להפריד טוטלית בין גברים לנשים
הוא בעיקר שלדעת חלק מגדולי ישראל בדורות האחרונים הגברים נהיו יותר חלשים.

לסיכום השוביניזם הגברי לא מוביל לשום מקום טוב.
רק לתרוצים עלובים,
אני אישית לא מי יודע מה התלהבתי מהמנוחה תנ"צ תומר ע"ה, אבל לבא ולומר שכל זה זה רק מפני היותה אישה?!?!?!
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 06-04-2011, 08:04
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אולי הפוך, כי הנשים שוביניסטיות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "לגברים לא מתאים להיות גננות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
לגברים לא מתאים להיות גננות כי הם שוביניסתים כמוך.

גבר אם ירצה להיות גננת, לא יקחו אותו בגלל שחושדים בהם שהם עברייני מין. אולי זו שוביניסטיות נשית להאשים את כל הגברים בעבריינות. אני לא חושב ככה, אני מבין ללבם של הורים שלא רוצים גבר להתקרב לילד/ה שלהם. היות ואי אפשר להיות בטוח ב100% את מי לוקחים, לכן הולכים לפי סטטיסטיקה כללית שיש הרבה יותר גברים עברייני מין.

גננת מגדלת את הדור החדש, וזה הרבה יותר מכובד מאשר לאסוף זבל (שוטר גם הוא אוסף את אלו שהתדרדרו ועושים את עצמם כאילו הם זבל אנושי).

ישן 06-04-2011, 08:23
צלמית המשתמש של סוכן שקט

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אולי הפוך, כי הנשים שוביניסטיות"

אני לא מבין מה לא מכובד בלאסוף אשפה.ולמה לאשה לא מתאים (לדעתך) לעסוק בזה.

שוטר/ת עושה הרבה יותר דברים מלאסוס את הזבל האנושי, אבל טוב לדעת מה היא נקודת מבטך על השוטרים.

ובקשר לגננת אתה צודק בנקודה זו שבישראל ישנו גם שוביניזם נשי (לא פמיניזם).

אבל זה לא מוריד מהדעה שאשה יכולה לבצע שלל תפקידים, ובטח תפקידים ניהולים כמו פיקוד משטרתי.

נשים: רופאות , אחיות, מנקות, כבאיות, שוטרות, מפקדות,מטאטאות רחוב,אוספות אשפה,חשמלאיות ואינסטלטוריות,וראשי מפלגות, ועוד היד נטויה, עושות את תפקידן טוב מאד.

עם זאתלגברים ישנה בעית הסתגלות לעובדות.
במקור נכתב על ידי יחזקאל

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 06-04-2011, 09:23
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

וזאת אכן בעייה קשה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "אני לא מבין מה לא מכובד..."

ציטוט:
שוטר/ת עושה הרבה יותר דברים מלאסוס את הזבל האנושי.
.

השוטרים צריכים להתמקד בראש ובראשונה לטפל ב"זבל האנושי", אבל לעיתים תקופות הם מתעצלים בזה, הם מוצאים לעצמם עבודות קלות: מתנכלים לאנשים ישרים שהייתה להם מעידה קטנטונת, וזה בא של חשבון ההתעסקות עם העבריינים הגדולים והמסוכנים.

על כל שאר הדברים, מי שמנסה להבין מה רציתי לכתוב ולא לסלף את הדברים שלי, יכול בקלות להבין את הנקודה.

ציטוט:
אני לא מבין מה לא מכובד בלאסוף אשפה.ולמה לאשה לא מתאים (לדעתך) לעסוק בזה.
.

לדוגמה: מייד בהתחלה: לא היה בכוונתי להגיד שלאסוף זבל זה לא מכובד. רציתי רק להגיד שאין מה להתבייש אם לא אוספים זבל, רק מגדלים ילדים. שלגדל ילדים זה יותר מכובד. כל אחד מבין את זה, בתנאי אם רוצים להבין.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 06-04-2011 בשעה 09:32.
ישן 06-04-2011, 08:12
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חקר האמת גם הוא נגוע באינטרסים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "יש לך הוכחה שהשוטרות לא פעלו כשורה באירוע הזה וזה היה בגלל שהן שוטרות?"

ואני לא מצפה שאי-פעם יגיעו למסקה שכולם יסכימו לה. כל אחד ימשיך להתחפר באמת שלו.

לכן, גם הסקת מסקנות צריך להתבצע ברמה כללית ביותר בלי להיכנס יותר מדי לפרטים.

ואני מעתיק שוב מה שכתבתי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי

ישן 06-04-2011, 09:29
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מה שיותר חשוב מצל"ש או לא צל"ש - הסקת מסקנות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
המסקנה הכי פשוטה שהיא גם בת-ביצוע:

יש תפקידים שונים שבהם כל אחד ואחת מתאימים הכי הרבה. ולא צריך להפוך תפקידים.

ובאופן כללי ביותר:

לגברים לא מתאים תפקידים של גננות. מי שימנה גבר לתפקיד גננת ואחר כך יהיו פשלות או עבירות מין, קודם כול יהיה אשם מי שבחר את הגבר לתפקיד הזה על פני נשים שהן יותר מתאימות לתפקיד הנעלה הזה. אני מבין שיש גברים שהם מתאימים לזה, אבל ברוב רובו המכריע הם לא מתאימים.

אותו דבר כשמדובר על איסוף זבל, לא ימנו אשה לתפקיד כזה. זה כלל וכלל לא השפלה לאשה. יש לה תפקידים שהם הרבה יותר מתאימים אליה, תפקידים הרבה יותר מעניינים ונחוצים מאשר לאסוף זבל. האשה מביאה לעולם את הדור האנושי החדש, מגדלת אותו ומחנכת אותו. מיליוני משאיות זבל אינם שווים אפילו ילד אחד שאשה מולידה, מגדלת ומחנכת.

וגם...

אשה אינה מתאימה לתפקיד של מכבי אש ולא לתפקיד שוטרת ובטח לא לשוטרת ראשית. בזה יותר מתאים גבר.

שוביניזם בהתגלמותו.
מהיכן הבאת את ההשקפות האלו?

בתור איש משטרה מעל 30 שנה. אני מכיר קצינות- נשים, שהייתי מוכן להכנס איתן לכל מצב מסוכן, כולל ירי. ואני מכיר קצינים/שוטרים - גברים, שנשברים כאשר הם עומדים מול אירוע פשוט.
זה הכל עינין של אופי, לא קשור לגבר או לאישה.
ברור שלא אשלח אישה למסע עם 50 ק"ג על הגב. ולא אשלח גבר לטפל בנפגעת תקיפה מינית.
אבל מכאן ועד המסקנות הלא נכונות האלה, הדרך מאד ארוכה.

המערכת המשטרתית, היא מאד שובינסטית. אבל נשים שהוכיחו את עצמם בתפקידי שטח, התקדמו כל זמן שהתנאים איפשרו זאת.

FYI. אהובה תומר ז"ל. הייתה קצינה מעולה בכל היבט. גם השוטרת, גם כקצינה במ"י וגם בתור מפקדת. אשת מקצוע מעולה, לא נלחצה מעולם בזמן אירוע, תיפקדה מעולה ונתנה פקודות והנחייות ברמה מקצועית גבוהה מאד.

אז אל תטיל רפש באנשים שאינך מכיר.

מבלי להיכנס לוויכוח המבייש על כן/לא לתת את הצל"שים, שלושת הקצינים הבכירים שנספו, כולם היו משכמם ומעלה. והאבידה היא גדולה בכל היבט.

------- עריכה ---------
יש לי הרגשה שאתה כותב את מה שאתה כותב מתוך מירמור על מ"י.
וגם בכך אתה טועה בגדול, ואני כותב לך את זה בתור קצין הסברה וחבר בצוות התגובות של משטרת ישראל.

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 06-04-2011 בשעה 09:32.
ישן 06-04-2011, 10:49
צלמית המשתמש של סוכן שקט

היי
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "[QUOTE=מדינאי]המסקנה הכי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמולביץ אשר

FYI. אהובה תומר ז"ל. הייתה קצינה מעולה בכל היבט. גם השוטרת, גם כקצינה במ"י וגם בתור מפקדת. אשת מקצוע מעולה, לא נלחצה מעולם בזמן אירוע, תיפקדה מעולה ונתנה פקודות והנחייות ברמה מקצועית גבוהה מאד.

אז אל תטיל רפש באנשים שאינך מכיר.

הוא לא מטיל רפש באנשים, גם הוא לא טוען טענות נגד התנהלות המשטרה.
אלא סתם מצא לתלות את כל נזקי שריפת הכרמל במין הנשי, ללא כל קשר להתנהגותם המבצעית,ולרמת הכשרתם.

בקשר לאהובה תומר ע"ה תנוח בשלום על משכבה, גם אם נכון שיש כאלה (ואני בתוכם) שיש להם טענות עליה, אבל לא על דרך התנהלותה במקרה זה.
במקור נכתב על ידי יחזקאל

ישן 06-04-2011, 06:00
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אצלנו נהוג לרתום את העגלה לפני הבאת הסוסים או מה החיפזון"

אאל"ט יש בעיה חוקית לשלול את העיטור לאחר הענקה.

אני לא מתיימר להכיר את פרטי האירוע ולכן אני מסתמך רק על מה שאני שומע בתקשורת. ממה שאני מבין שלשת השוטרים הנ"ל יכלו לעשות רוורס ולעוף משם ולא לנסות להציל את הסוהרים ובכך להציל את עצמם. אם כן, מגיע להם על זה צל"ש. מצד שני, אם הם בעצמם גרמו לכך שהאוטובוס נכנס למלכודת האש אז הם בעצם אחראים למותם של הסוהרים והניסיון שלהם להציל את הסוהרים נבע (בין היתר) מתוך נסיון "לתקן" את הפאשלה ושילמו על כך בחייהם. אז אם כן, הצל"ש לא ראוי.

משל למה הדבר דומה: לשני אנשים שהולכים מכות ואחד דוקר את השני. אח"כ מבצע בו החייאה. "גבר, גבר, ביצעת בו החייאה אבל לולא דקרת אותו מלכתחילה לא היתה צריך לבצע בו החיאה"

אני נזכר ששמעתי פעם סיפור על שני ילדים (אח ואחות) ששיחקו עם גפרורים בחדר והחדר החל לבעור והילדה הצילה את אח שלה. נו באמת? על זה צל"ש?

נקודה אחרונה: היחידים שראויים לצל"ש הם הכבאים שניסו לבצע את עבודתם ולהציל את הסוהרים והשוטרים. גם לאחר שהמטפים והצינורות שלהם נמסו להם בידיים.
ישן 06-04-2011, 09:49
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "אאל"ט יש בעיה חוקית לשלול את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eli173
...אני לא מתיימר להכיר את פרטי האירוע ולכן אני מסתמך רק על מה שאני שומע בתקשורת. ממה שאני מבין שלשת השוטרים הנ"ל יכלו לעשות רוורס ולעוף משם ולא לנסות להציל את הסוהרים ובכך להציל את עצמם. אם כן, מגיע להם על זה צל"ש. מצד שני, אם הם בעצמם גרמו לכך שהאוטובוס נכנס למלכודת האש אז הם בעצם אחראים למותם של הסוהרים והניסיון שלהם להציל את הסוהרים נבע (בין היתר) מתוך נסיון "לתקן" את הפאשלה ושילמו על כך בחייהם. אז אם כן, הצל"ש לא ראוי.......

לא מדוייק, את האוטובוס הוביל מפקד הקורס - בשב"ס. ולא שלושת הקצינים שנספו.
כאשר הוא חלף עם הרכב שלו "בעיקול המוות" האש הייתה עדין רחוקה.
תנאי מזג האוויר והתופעה המכונה "סופת אש" גרמה לאש לדלג מרחק של 300 מטר בשנייות. כך נחסמה הדרך בין מפקד הקורס לאוטובוס.
כאשר האוטובוס החל לנסוע אחורה האש סגרה אותו גם מאחור.

למיטב ידיעתי.(לא מבוסס על תחקיר כל שהוא) חלק גדול מהצוערים, ירדו מהאוטובס וירדו לוואדי - במידרון, שהיה עדין ללא אש. אולם "סופת האש" דילגה שוב ולכדה את הצוערים בתוך הוואדי.

רק לסדר את האוזן, "סופת אש" זאת תופעה מאד יחודית שמתרחשת בתנאים מאד מיוחדים, כאשר המאפיין אותה הוא בזה שהאש "יוצרת" אקלים סביבתי שגורם להזנה קבועה של חמצן לבעירה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר