לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2011, 20:35
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
הצהרה על טבעונות

אז ככה, אני צמחונית, והסיבה היחידה שאני לא הופכת לטבעונית זה בגלל ההורים והבית.
היו המון ריבים במשך יותר מחצי שנה רק על הצמחונות, וטבעונות יהיה פי כמה וכמה גרוע (עד כדי כך שאמא צורחת עלי שהגבינה הצהובה כבר שבוע במקרר בלי שמישהו יפתח אותה).
לכן אני מנסה לכבד את ההורים וכל עוד אני בבית שלהם אני אהיה "רק" צמחונית (שזה גם עדיין מאוד קשה להם, עד כדי כך שהם לעולם לא מבשלים בשבילי, אפילו לא בארוחות שישי וכו'),
ומתכננת לעבור לטבעונות ברגע שאוכל - כשאתגייס ולא תהיה להם שליטה.
הבנתי שכשאשר מצהירים על טבעונות בודקים אם אני דוברת אמת במשך הרבה זמן ולעומק.
אז השאלה שלי היא כזאת, אם לא הייתי טבעונית עד גיוסי, יש סיכוי שימנעו מלהצהיר עלי כטבעונית?
מצד אחד זה נראה כאילו שאני מצהירה רק בשביל תוספת השכר, מצד שני יוצא שאני כלואה בין ההורים ובין הצבא. מה עושים?
תודה רבה. (:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2011, 21:21
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Pop_Bite שמתחילה ב "חתיכת חוצפן, הצבא עושה..."

מתגובותיך הקודמות אני מבין, שאתה פה על תקן המרגיע הסדרתי: מרגיע חיילים צעירים ונותן להם טיפים לחיים.
אז דבר ראשון, אני מבקש להרגיע את עצמך קודם כל, ואני גם אדווח למנהלים, שאתה עובר לפסים אישיים("חתיכת חוצפן"). ודבר שני, כשרות זה כי אנחנו במדינה יהודית. אני אמנם לא שומר על זה, אבל זהו חלק אינטגרלי מהסיטואציה בה אנו נמצאים. לבקש מצבא לספק אוכל טבעוני, ועוד במידה שזה ייספק את החייל, זהו דבר מוזר ביותר. איזו סיבה אמיתית יש לאדם להפסיק לאכול לא רק בשרי - חלבי, אלא גם ביצים, גבינה וכל הנובע מכך? זה נורמלי ביחס לחייל בצבא, שכל הזמן נלחם?
על כן השאלה עדיין עומדת בעינה: האם כדאי לי להתגייס במצב זה?

אני שירתתי בבסיס עם אוכל ברמה די טובה, לא היו חסרים. ועדיין היו כאלה שהעדיפו להזמין פיצות מאשר לאכול בחדר אוכל. חיילים שמתגעגעים לאוכל של אמא, בזמן שכל שבוע - שבועיים הם יוצאים הביתה, זה סמרטוטים.

ישן 10-04-2011, 17:23
  Pop_Bite Pop_Bite אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "מתגובותיך הקודמות אני מבין,..."

עםמספיק רצון אפשר להצליח לעשות הרבה דברים בצבא- מה שצריך זה להתמיד, לא להשבר מול הצבא ולדעת לעמוד מאחורי מה שאתה אומר.
זה לא הרגעה- זאת המציאות.
זאת חוצפה להגיד למישהו להפסיק להיות טבעוני בגלל, מהבנה שלי על התגובה שלך, פינוק, כשהבייני"שים והדתיים- לוחמים או לא, הם הרבה יותר פינוקי מכל חייל אחר- אנחנו מדינה יהודית אבל עדיין לא מדינת הלכה- וכמו שלהם יש זכות- ולצבא יש את החובה לספק להם תחליף ראוי, לה בתור טבעונית יש זכות- והצבא צריך לספק לה מזון ראוי. בגלל שהצבא החליט שטבעוניים מקבלים כסף ולא אוכלים בחדה"א-אז זה מה שהיא תעשה. הצבא בחר להתייחס לדת לפני הטבעונות ולא נותן אפשרות לאכול תחליף בארוחת הצהריים- לכן חיילת טבעונית לא תתקיים במשך שנתיים על ירקות בלבד.
לצפות למשהו בשביל הדתיים ולא בשביל טבעוניים (שני הדברים מגיעים מאמונה-אז אין שום הבדל- שום רציונל ולפיך- שום סיבה אמיתית)- זה מוסר כפול- וכן, גם חוצפה.

ואתה לא יכול להגיד למישהו שמשלם על האוכל שלו סמרטוט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר