לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2011, 21:17
  odedy odedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
אז זהו שאני לא בטוח שזה אותו מקרה, אבל היה מקרה בו חייל הרג על פי החשד 2 נשים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "קראתי להם ילדים רק כדי לא..."

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1174697.html

מתוך הכתבה:

על רקע הפרשה החדשה, קשה להתעלם מכך שעדויות בוגרי מכינת רבין כללו תיאור של אירוע דומה למדי. אמנם לא מדובר באותה יחידה ובאותה גזרה (ס' שירת בגדוד רותם בגבעתי; העדויות התייחסו לגדודים שקד וצבר מאותה חטיבה), אבל פרטי התקריות דומים: שיירת אזרחים שנעה בכיוון מפתיע וירי של חייל כתוצאה ממה שנראה כאי הבנת הפקודות. אולם, את החקירה ההיא מיהרו הפצ"ר ומצ"ח לסגור, בהיעדר ראיות, אחרי 11 ימים בלבד. כעת, כשנחשף האירוע החדש, מתעוררת האפשרות שגם העדות הקודמת - שבעטיה ספגה המכינה מתקפה רבתי בציבור ובתקשורת - לא היתה הזיה ממוחם הקודח של לוחמים. כיצד מה ש"לא יעלה על הדעת" בתקרית א' לפני שנה ומשהו, הוא בסיס לטיוטת כתב אישום בתקרית ב'?

לדעתי ראוי להדגיש פסקה נוספת פה (שנכתבה לפני ההתפתחויות האחרונות של גולדסטון):

"הנחישות למצות את בירור האמת בפרשה, שנה וחצי מאוחר יותר, היא תעודת כבוד לפצ"ר, האלוף אביחי מנדלבליט. אבל אורך החקירה, כמו חקירות של תקריות חריגות נוספות, מזיק לעניין הישראלי. העיכוב המשמעותי בטרם ניגש צה"ל לבדיקה יסודית סייע ביצירת הוואקום שאליו חדר דו"ח גולדסטון. הדו"ח האנטי ישראלי החריף לא רק פגע במעמדה של ישראל בעולם, הוא גם עלול להקשות על תפקודו של צה"ל בסיבובי הלחימה הבאים, שלא יתנהלו בתנאים נוחים יותר".

עם כל החגיגה סביב הלא התנצלות של גולדסטון פה, אולי היה כדאי שהיו בודקים ברצינות באופן מיידי, וכך דוח גולדסטון היה נראה אחרת, ולא היינו מצטיירים כתאומים של החמאס. זה פחות או יותר מה שהוא אמר - אם הייתי יודע אז - כלומר אם היו לו תוצאות של תחקירים רציניים של צה"ל - אז הדוח היה נראה אחרת. אפילו אם לא היינו משתפים פעולה רשמית איתו אלא רק מעבירים לו בעקיפין את הדוחות זה היה משפר את מצבנו בדוח והיה מבהיר שגם כשהיו מקרים של הרג אזרחים ברובם המוחלט הם נבעו מטעות אנוש/ערפל קרב/ רצון לשמור על חיי חיילינו.

להבנתי, ישראל הסתתרה בהתחלה מאחורי ססמאות צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר וכו' ולא טרחה לבצע חקירות רציניות, או לחילופין לא טרחה להחצין את העובדה שנעשות חקירות רציניות בשטח.

אני יודע שהודעתי משיקה לפוליטי, אבל אני מנסה להתמקד בצד הדיפלומטי/ צבאי. אם היא בעייתית, אין לי בעיה שהמנהלים ישאירו את הכותרת והלינק וימחקו את השאר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2011, 11:15
  שטורס שטורס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.07
ילדים או לא...נדמה לי שעם ישראל לא לגמרי התאפס על עצמו בדורות האחרונים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "הם לא היו "ילדים" אלא חיילים..."

ולא מבין מול איזה כוחות היסטוריים מרושעים הוא מתמודד.
כמו שהמוני יהודי מזרח אירופה לא הבינו את הנאציזם בזמן אמת, למרות שפה ושם היו אזהרות.
זה נחמד ויפה לשחק את הצבא המוסרי בעולם. ואולי יום אחד נקבל על זה נקודה באיזה ספר היסטוריה נידח, בהערת שוליים מספר 178.
אבל, אסור לנו לכבס את הכביסה המלוכלכת בחוץ. לעיני העולם כולו.
עמי העולם - בגלל המחלה האנטשימית המקננת בהם ואשר מעולם לא עזבה אותם - מסתכלים עלינו אחרת. ומפרשים מעשים שלנו נראים חסרי חשיבות בפרשנות אנטישמית/תיאולוגית נוצרית דתית או מוסלמית דתית.

לדעתי, העדר הרקע של כולנו כצברים בורים ויהירים בתולדות הנצרות גורם לכך שאנו כיהודים לא מבינים מדוע הם שונאים אותנו שנאה עתיקה ורוחשת שרק בכוח הם מצליחים איכשהו להסתיר אותה. בורות זאת גורמת לנו נזק אדיר בעולם - כי אנחנו לא מודעים לרגישויות המיוחדות של העולם הנוצרי והמוסלמי.
החיילים והמפקדים הצעירים שלנו, חלק ניכר מן התקשורת, האקדמיה והממשלה נגועים בבורות מחפירה ביחס למקורות הנצרות למשל.

צריך להבין:
הודאה ישראלית רשמית במעשה של ירי בחף מפשע (ירי שנעשה בשוגג!) נתפסת לפעמים בתודעה הנוצרית אנטישמית כצליבתו מחדש של ישו. לא פחות.
ישו היה בן האלוהים שנצלב בכדי לכפר על חטאי העולם כולו. חף מפשע שהיהודים דחו.
ודינם להענש עד סוף כל הדורות בגלל זה.
כשיהודי הורג - יש לזה משקל מיוחד בעיני הנוצרי. אין להם בעיה עם מוסלמי הורג. עם סיני הורג או הודי הורג או כושי הורג, ואפילו אם הוא הורג אותם.
אבל יהודי הורג זה אסוציאציה לצליבה.

לנו זה נראה נחמד שאנו חוקרים ומעמידים חיילים לדין - כמה יפים ונאורים אנחנו. הידד לנו.
אבל בעיני הנוצרים, אותה הודאה בדיוק מתפרשת דרך הפילטר האנטישמי שלהם כהודאת היהודים בפני פונטיוס פילאטוס, נציב יהודה, שצלב את ישו. כשרחץ את ידיו ועמד בפני קהל היהודים שתבעו בקול לפי הברית החדשה את צליבתו של ישו, ואמר להם: ידיי נקיות, ידיי לא שפכו את הדם הזה...ענה לו הקהל:
"דמו עלינו ועל בנינו".

"שעה שפילטוס ראה " כי לא יועיל מאומה וכי רבתה עוד המהומה, לקח מים ורחץ את ידיו לעיני העם ואמר " נקי אנכי מדמו של צדיק זה , תראו אתם ! וכל העם ענו ואמרו " דמו יהא עלינו ועל בנינו ! " וזאת הוכחה כי העם היהודי קיבל על עצמו אחריות מלאה למותו של ישו ."
והמשפט הקטן הזה, ההודאה הזאת שאנו אחראים לצליבה - גם אם יש אלף הוכחות נסיבתיות שלא נאמרה, הוא המקור לאנטישמיות מאז ומתמיד. המשפט הזה מוביל ישירות לפוגרומים ולפרעות ולשואה שהנוצרים באירופה ביצעו ברגע שהיתה להם הזדמנות מעשית לבצע השמדה המונית בשיטות תעשייתיות. ברגע הראשןו שהם יכלו - הם ביצעו. והיטלר היה רק שליח הרעיון - לא יוזם הרעיון."

אני ממליץ לכולנו לקרוא מעט על תולדות הנצרות.
לא חייבים לקרוא את הברית החדשה - אם כי זה רצוי מאד ויעזור לכם להבין עם מי יש לנו עסק.
קראו את "משפטו ומותו של ישוע הנוצרי" - מאת השופט חיים כהן. כהתחלה.
אחרי זה קראו את "האמן ומרגריטה (השטן במוסקבה) לבולגקוב, בשביל להבין את עמק הארס האנטשמי ומיתוס הצליבה לאן הגיע.
משם תמשיכו לבד.

צריך לחקור ולהעניש חיילים שיורים במזיד ופוגעים בחפים מפשע. אבל - אסור להפוך את זה לאורגיה של התוודות והאשמות ומשפטים ולקיחת אחריות פומבית. שימו לב שאף צבא אחר לא נוהג כך. האורגיה הזאת שכלנו נוטלים בה חלק של ,שופוני, כמה נאור אני" מזיקה מאד - הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב.
ליהודים יש זכות להרוג את אויביהם בדיוק כמו לכל עם אחר. לא יותר ולא פחות.
כשאנחנו מתהדרים בחקירות שלנו ונותנים להן פומבי- אנחנו נותנים למעשה נשק בידי האינקוויזטורים של העתיד. כותבים את כתב האשמה שלנו במו ידינו - כמו היהודים מול פילאטוס.

וזה למה אני מתעב את ה"גילויים" של החיילים האלו - ולא חשוב אם הם אמיתיים או שקריים.
הם בחרו בפורום חיצוני, שרוב התפוקות שלו הולכות לחו"ל ואשר מקבל את המימון שלו דרך הקרן לישראל חדשה מחוץ לארץ. כסף של קרנות אנטישמיות. כסף שיש לו מטרה וייעוד - וזה לא מה שאתם חושבים: הכףס הנוצרי פה מיועד למטרות אחרות. משיחיות.
מאז השואה, הנוצרים בעולם כולו מחפשים אותנו בשביל לטהר את המצפון המלוכלך שלהם.
הקרן לישראל חדשה עוזרת להם בזה. היא זרוע ביצוע האנטישמיות החדשה.
וכמו נוצרים אמיתיים - הם עוטפים את הרעל שלהם בציפוי מתקתק של אהבת ישראל ושל זכויות אדם, הומניזם, אהבה אור ושלווה.
אל תטעו - אלו אותם נוצרים שמתעבים אותנו שנשארנו בחיים אחרי השואה. מתעבים את המוסר היהודי שהנחלנו להם. אלו אותם נוצרים ששחטו עמים שלמים ומדכאים גם היום חלק נכבד מכדה"א - אבל אף אחד לא זוכר את זה. כל עוד יש יהודים להאשים...המצפון שלהם נקי.
אם היו מצליחים במזימה שלהם ולא היו נותרים יהודים על פני כדור הארץ - תהיו בטוחים שאף אחד לא היה זוכר את היהודים. זכרנו היה נמחק ומתעמעם - כי מי שמנצח, שולט בכתיבת ההיסטוריה ובזכרןו ההמונים.
עצם קיומנו פה מעמיד את הנוצרים בדילמה איומה. מערער ממש את כל יסודות האמונה שלהם.
וכמו נוצרים אמיתיים, הם עושים מעשה: הם מתקרבים אלינו. משמנים את האידיוטים המועילים שלנו בהמון כסף - ולאט לאט מוציאים את הרעל שלהם החוצה. לאט לאט, בעזרת חיילים נאיבים כמו אלו, בעזרת הבורות הצברית שלנו, הם כורים לנו קבר חדש: בארץ ישראל. קבר של דה לגימטימציה שיאפשר לערבים להשלים את מה שהם לא הצליחו להשלים - לבצע השמדה מוחלטת. למחות את זכר ישראל. רק אז הם יוכלו לומר לעצמם שרצון האלוהים התמלא - שהאחראים למעשה הצליבה נענשו.

אגב, כמה מיכם יודעים שמקור עלילת הדם כאילו יהודים משתמשים בדם ילדים נוצרים לאפיית מצות הוא ביהודי מומר שהוחרם בידי הקהילה שלו? אתם יודעים כמה יהודים שילמו ועוד ישלמו בחייהם על יהודי מומר מתוסכל אחד שפתח את הפה? איזה נזק גורם יהודי אחד שפותח את הפה?!
אז למה החיילים האלו פותחים את הפה? כי הם לא מבינים. הם לא מודעים. ההקשר ההיסטוריה והמשמעות שיש להלשנות שלהם נעדר לחלוטין מהתודעה שלהם.

ולמה הארגונים האלו מוציאים את החומרים האלו החוצה, לעולם כולו? כי הם מקבלים כסף. הרבה כסף. אני לא יודע אם הם מודעים להיסטוריה של הנצרות ולאינטרסים הסמויים. לזרמי המעמקים - אבל עובדה שהם מוציאים את דיבת ישראל רעה.
וזו בדיוק עיקר הביקורת של גולדסטון: הוא נתן הכשר יהודי, גושפנקא יהודית, לעלילת דם מודרנית. והוא בעצם בדו"ח שלו הכשיר את פשעי המלחמה שייעשו ביהודים של ארץ ישראל בעתיד אם חלילה תגבר ידם של אויבינו: "דמו עלינו ועל בנינו". זוכרים?
בני השטן האלו שמשתפים את העולם ומוציאים דיבה עלינו, במדינה מתוקנת, הציבור היה מקיא אותם. הם היו מושלכים לכלא ואולי נתלים על בגידה. במיוחד במדינה של יוצאי שואה שלמדו על בשרם לאן ההסתה והשנאה האנטישמית עלולה להגיע. הארגונים האלו אי אפשר לחשוד בהם בתמימות. הם יודעים היטב מי משלם להם את הכסף ולמה הוא מצפה מהם.
זה אנחנו שלא יודעים ולא הפנמנו את הסכנה: אירופה פתחה בניסיונות השמדה מחודשים של היהדות - הפעם באמצעים רכים, באמצעות שליחים. באמצעות כסף והשפעה פוליטית. התוצאה תהיה השמדה פיזית שלנו או הטמעות שלנו במרחב המוסלמי - נוצרי.
אירופה הנוצרית שאדמתה מלאה גוויות של נרצחי השואה לא מסוגלת להתמודד עם מצפונה. רוצח לא יכול לישון בשקט. ורוצחי המונים ומשתפי"ם על אחת כמה וכמה. זה המצפון שלהם שגורם להם לרצות לגמור את העבודה - לחסל את היהדות, הפעם באמצעות שליחים ולא באמצעות השמדה פיזית. כל עוד יש יהודים שזוכרים את הרצח ומזכירים אותו - זה מאלץ אותם להתמודד עם מעשיהם. עם האשמה. עם העובדה שהם רצחו מיליונים חפים מפשע. כתם על ההיסטוריה שלהם. בל יימחה. הדרך היחידה למחות את הכתם ולמרק את מצפונם היא למחות את היהודים מעל פני האדמה. למחות את הזיכרון ההיסטורי של השואה והפרעות. מחיית היהודים תאפשר להם לשכתב את ההיסטוריה. והדורות הבאים שלהם כבר לא ידעו מי אלו היהודים, ומה קרה להם. תסמכו עליהם. התופעה של הכחשת השואה התחילה ממזמן - עוד כשהיו מאות אלפי ניצולים בחיים. עוד כשמוצאים קברי המונים באדמת אירופה. תארו לכם: להכחיש את השואה. את הבלתי ניתן להכחשה- ועובדה. הם הולכים לבתי המשפט, ולאט לאט מפוגגים את זכר השואה. לא בבת אחת - יש להם סבלנות. לאט לאט. הם הופכים את הנרדפים לאשמים - ומוקיעים אותנו.
ואנחנו - חלקנו - עוד מספקים להם תחמושת. ברוב סכלותנו.

האם נהיינו עד כדי כך אטומים, בורים, חסרי אונים, עד שאנחנו לא מבחינים בתרגיל הזול של הקרן לישראל חדשה וארגוני הבת שלה?

רק כך אפשר להבין את הרעל שנוטף מפיה של הלן תומאס הקשישה.
רק כך אפשר להבין את הרעל שהכניס לסרטיו מל גיבסון- כוכב קולנוע שעשה את "הפסיון של ישו". ראיתם את הסרט? זה סרט על סבלו של ישו...אבל זה רק חצי מטבע: החצי השני הוא התגובה שמתעוררת בצופה שיוצא מהסרט ורואה את היהודים חיים, יהירים, הורגים גם היום. זה מה שמטמטם להם את המוח.

אז רבאק, יהודים: תלמדו איפה אתם חיים. ואל תתנו לגויים תחמושת. יש להם מספיק.
ישן 12-04-2011, 11:50
  odedy odedy אינו מחובר  

לא אומר שאין אנטישמיות, או שהיא לא משחקת תפקיד חשוב במעמדה הנוכחי של ישראל
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב "ילדים או לא...נדמה לי שעם ישראל לא לגמרי התאפס על עצמו בדורות האחרונים"

אבל, אני חושב שאתה לוקח את זה קצת רחוק. בנוסף, חלק ניכר מהאנטישמיות מגיעה דווקא מארגונים עם שורשים איסלאמיים

כמו כן, במקרה של הלן תומאס האם המוצא הלבנוני לא משחק תפקיד?

אני אישית מתקשה להאמין שכל חף מפשע שנהרג הופך מיידית לשידור חוזר של הצליבה. לדוגמא דווקא הגורמים הנוצרים האדוקים יותר מגלים חיבה מפתיע לישראל ומעשיה

המחלה האנטישמית = שנאת זרים מתוחזקת היטב ומצוידת בשורשים עמוקים. ושנאה זה משחק שכולם נהנים לשחק בו (משמאל ועד ימין, מנוצרים ועד הינדים). לא אכחד שלאנטישמיות יש שורשים עמוקים יותר מחלק מהשנאות המקבילות. אבל, היא לא היחידה ולא המיוחדת. תשאל עמים קטנים שחיו בקרב עמים חזקים יותר במהלך ההיסטוריה ותגלה שגם הם סבלו מנחת הזרוע שלהם.

מעניין היה למשל לראות סרט דוקומנטרי על הודו שהתייחס לקהילה נוצרית מקומית. היוצרות התהפכו שם - הנוצרים היו האוכלוסייה הענייה, הבורה והדפוקה וגם השנואה. ואם כבר בהודו עסקינן, אתה חושב שההינדים והמוסלמים שכחו בנקל את רכבות המוות של הפליטים מפקיסטאן ומהודו? - רכבות שנעצרו וכל הפליטים שעליהן נשחטו?
ישן 12-04-2011, 14:45
  שטורס שטורס אינו מחובר  

אני ציוני בנשמתי. במצב צבירה אחר, פעם, גם אני חשבתי שהדברים הללו מוגזמים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי odedy שמתחילה ב "לא אומר שאין אנטישמיות, או שהיא לא משחקת תפקיד חשוב במעמדה הנוכחי של ישראל"

שמי שכתב אותם לוקח את זה רחוק מדי. שלא כל הרג מתפרש כצליבה. וכו'. חשבתי שבמדינת ישראל קם היהודי החדש - הישראלי. שיש לו שטח ריבוני. דרכון. ריבונות. גאווה לאומית. שמסתכל לאומות העולם בגובה העיניים ולא מתנצל על עצם קיומו.

אבל אני גם יהודי. אני זוכר מה קרה לעמנו בשואה. וככל שאני למד על השואה יותר -אני מבין כמה עוד יש לי ללמוד, כמה אנחנו הישראלים בורים עד כדי מבוכה בתולדות עמנו.
קח את הסיפור המזוויע של השמדת יהדות הונגריה לדוגמא. ככל שאני קורא - אני מבין פחות איך זה יכול היה להתרחש. המוח האנושי לא מבין. ניסו להפיל את זה על קסטנר. יהודי אחד שכביכול הבגידה שלו הביאה את השמדת יהדות הונגריה. איזה סילוף של המציאות. איזו שטחיות. איזו יהירות.
היו לי שיחות רבות עם חמי ז"ל שהיה שם. איש משכיל, צנוע וענו שעבר את המחנות ושרד. הוא היה אנציקלופדיה מהלכת לתולדת מלחה"ע. בזמן המלחמה היה בחור צעיר. משכיל. איש תרבות. מעורה בנעשה בעולם. איש ספר. ואפילו הוא לא הבין ולא יכול היה להבין את גודל האסון המתרגש. את עומק ההטעיה, השקרים, הדיס אינפורמציה. ההדחקה וההכחשה. זה היה מעל לכוחו של האדם הפשוט להבין.
אבל את השנאה הוא ידע לתאר היטב היטב. וזה משהו שאני ואתה לא נוכל לעולם להבין. את השנאה של האדם הפשוט שרואה את היהודים נלקחים למקום שכולם ידעו שלא חוזרים ממנו.
את עומק השנאה של הגויים ליהודים ברגע האמת - במבחן העליון כשצריך היה לנקוט עמדה מוסרית - ולהיות מוכן לסכן הכל. אני לא בטוח שאני הייתי עומד במבחן הזה.
אנחנו, צברים שגדלנו על מיתוס חנה סנש, המחתרות. ולהבדיל - על סיפורי החלוצים, על מור"ק, קרבות מלחמת השחרור, ההעפלה, הקמת המדינה, מלחמות ישראל. כמה שאנחנו לא מבינים!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי odedy
אבל, אני חושב שאתה לוקח את זה קצת רחוק. בנוסף, חלק ניכר מהאנטישמיות מגיעה דווקא מארגונים עם שורשים איסלאמיים

כמו כן, במקרה של הלן תומאס האם המוצא הלבנוני לא משחק תפקיד?

המוצא הלבנוני? הגברת היתה כתבת בכירה בבית הלבן. במשך עשורים. משכילה. רהוטה. כשהיתה בשיאה לא היית חושד בה שהיא חושבת ככה. התרבות והמוסר הם שכבה דקה מאד שנושרת ראשונה בזמן לחץ או עם הזיקנה. זה לא מקרה שהיא חשפה את דעותיה כשהיא זקנה בלה.
אשפר להתעלם ממנה - אבל הלן תומאס אינה מקרה ייחודי: היא המקרה המייצג. היא מייצגת זרם חשיבה נפוץ מאד.
ולמה לעצור בהלן תואמס? אובמה אם איני טועה נבחר לנשיאות. מי היה הכומר שלו עד למירוץ לנשיאות? ג'רמיה רייט. כומר אנטישמי hard core. אחד שבראש שלו חי יום יום את הצליבה. את הפסיון. שונא ישראל שנאה יוקדת. עזה. בלתי ניתנת לפיוס. וזה היה איש המופת של אובמה במשך שני עשורים. הוא יצק מים על ידיו. היה הולך לכנסיה שלו כל יום ראשון -הוא ומשפחתו, וסופג את הרעל הזה. אתה חושב שאובמה יכול להיפרד מן הדעות הללו בכניסה לבית הלבן? זה דבק בו. זה עמוק בתוכו.
איך קרה שמנהיג העולם החופשי הוא בחור שחור, ממוצא ספק מוסלמי ספק נוצרי, בעל קרבה וידידות עם אנטישמים מובהקים? אפילו אוסמה בין לאדן אם היית מספר לו אחרי ספטמבר-2001 שב- 2008 נשיא ארה"ב יהיה מוסלמי שחור ששמו האמצעי הוא חוסיין - היה צוחק עליך...אי אפשר להאמין שהוא נבחר.
אבל עובדה- הבחור נשיא ארה"ב.
ללמדך כמה ההיסטוריה יכולה להיות הפכפכה ולא צפויה.
הבדיחות של אתמול - הם המציאות של מחר.

אני אישית מתקשה להאמין שכל חף מפשע שנהרג הופך מיידית לשידור חוזר של הצליבה. לדוגמא דווקא הגורמים הנוצרים האדוקים יותר מגלים חיבה מפתיע לישראל ומעשיה

המחלה האנטישמית = שנאת זרים מתוחזקת היטב ומצוידת בשורשים עמוקים. ושנאה זה משחק שכולם נהנים לשחק בו (משמאל ועד ימין, מנוצרים ועד הינדים). לא אכחד שלאנטישמיות יש שורשים עמוקים יותר מחלק מהשנאות המקבילות. אבל, היא לא היחידה ולא המיוחדת. תשאל עמים קטנים שחיו בקרב עמים חזקים יותר במהלך ההיסטוריה ותגלה שגם הם סבלו מנחת הזרוע שלהם.

זה נכון. אבל אותם עמים סבלו סבל של מיעוטים. סבל שהולך ונכחד.
אצלנו מדובר בשנאה מושרשת בברית החדשה. זה בצופן הגנטי של הנצרות וגם של האיסלם. שנאת היהודים איננה דבר חולף - היא ב- DNA שלהם. שחור על גבי לבן -בדברי השליחים שהם מקבלים כאמת לאמיתה.

מעניין היה למשל לראות סרט דוקומנטרי על הודו שהתייחס לקהילה נוצרית מקומית. היוצרות התהפכו שם - הנוצרים היו האוכלוסייה הענייה, הבורה והדפוקה וגם השנואה. ואם כבר בהודו עסקינן, אתה חושב שההינדים והמוסלמים שכחו בנקל את רכבות המוות של הפליטים מפקיסטאן ומהודו? - רכבות שנעצרו וכל הפליטים שעליהן נשחטו?

כנ"ל - יש סכסוכים לאומיים. ובעיצומו של סכסוך או מלחמה נעשים מעשי זוועה.
אבל אין להם רקע תיאולוגי. זה סכסוך על שטח או משאבי טבע שנפתר בדרך כזו או אחרת.
יש לו התחלה וסוף.
כשמדובר באנטישמיות - יש לה אולי התחלה. אבל סוף אין לה.
לא מקרה הוא שבאמצע שנות השישים, 1965, התקיימה ועידת הותיקן Nostra
Aetate . מה הוחלט שם? לזכות את היהודים מאשמת רצח ישו.
מה עוד קרה באותה תקופה? היהודים חזרו כבר לארצם, והחלו לפתח נשק גרעיני..
דהיינו, התיאולוגיה הנוצרית שעד השואה וגם אחריה דגלה באותן דוגמות חיסוליות ומסיתות ומלאות שנאה נגד היהדות - פתאום נאלצה להתאים את עצמה למציאות בה ליהודים יש נשק גרעיני והם כבר לא ניתנים להשמדה בקלות.
בחיים לא מקבלים דברים בחינם כידוע. היינו צריכים לעבור שואה ותקומה, ולפתח ארסנל גרעיני מכובד ואמצעי שיגור בשביל שהנצרות ואומות העולם "יספרו" אותנו.
אבל האם הם ויתרו על שאיפתם להשמדת היהדות? לא . היא פשוט שינתה צורה. הם משתמשים בכסף והשפעה פוליטית בשביל לכווץ את מדינת ישראל, להחליש אותה, להציף אותה בפליטים וזרים. במוסלמים רצחנים. המוסלמים הם כלי משחק של הנוצרים. מטרתם העכשווית היא החלשת המדינה, הצפתה בזרים. איבוד הזהות הלאומית היהודת שלה. ואז- אלוהים גדול. או שהמדינה תתפרק אט אט ויישאר בה מיעוט מדוכא ולא מזיק. נוסח החרדים של נטורי קרתא. או שהיא תושמד אחרי שתיחלש.
ככה או ככה - אנחנו בעיצומה של מתקפה אנטישמית נוצרית ממושכת על הזהות היהודית שלנו. על בסיס הקיום של המדינה.
המתקפה בעיצומה - אבל היות ולא עפים טילים אלא דולרים ויורו - נדמה לנו שהכל שקט בגזרתנו.
אם המתקפה שלהם תצליח - המדינה תחלש כל כך שהיא תוותר מרצונה על תעודת הביטוח הגרעינית שלה. לא יהיה פה מי שיידע לתחזק את כלי הנשק המתוחכמים ולהוביל אותם למטרתם. אלו שיישארו כאן ימסרו אותם תמורת סיוע כלכלי או פוליטי בהזדמנות הראשונה, מבלי להבין שהם בעצם מוסרים את כתב הכניעה של היהדות והציונות.
האם אני הוזה? ממש לא.
אני מבקש לפתוח עיניים ולראות: מאיפה מגיעים תקציבי עתק ל"קרן לישראל חדשה" NIF, מי עוזר להציף את המדינה בפליטים מאפריקה ולטשטש את זהותה היהודית, מי מתקיף את הרעיון של מדינת היהודים, מי מריע לוענונו הבוגד הגרעיני ונותן לו מקלט, מי מממן ארגונים שמשתלטים אט אט על בתי המשפט והשתלטו על התקשורת. מי פתח את שערי בג"צ לכל פליט וכל שוחר רעתנו ונתן לו שם את זכות העמידה. מי מממן את כל העתירות האינסופיות לבג"צ ומתיש את המדינה היהודית. ועוד. המתקפה היא מתוחכמת, רב שנתית, רב דורית, רב שלבית. בהרבה מאד ראשי חץ. ועם עשרות אלפי משתפי פעולה מארגוני השמאל כאן שלא מבינים שיש מי שמושך בחוטים. יש תכנית. ויש מבצעים.
תחילה נתנו את זכות העמידה בבג"צ לכל אחד.
זה היה השלב הראשון.
במקביל השתלטו על בית המשפט העליון. בעיקר בתקופת אהרון ברק.
אחרי שביססו את שליטתם בבג"צ -הם מתקיפים את יסודות המדינה היהודית באמצעות ניצול זכות העמידה ומימון סדרתי של מאות עתירות של פלשתינים, פליטים ומי לא. מתוך כוונה לשתק את פעילות המוסדת הלאומיים שלנו ולהלך עליהם אימים. בג"צ קציר? בג"צ איחוד משפחות?

רק אני רואה פה תבנית, תכנית סדורה?
תגיד שאני הוזה. אבל אני מכיר לך שב-1942, אחרי שיהודי בשם רודולף ורבה ברח מאושוויץ בשנת 1944 על מנת להזהיר את יהודי הונגריה מפני הצפוי להם - הוא נתקבל בחוסר אמון ובלעג. וזה היה בעיצומה של ההשמדה ! בעצם - אחרי שרוב יהדות אירופה כבר הושמדה!!
לפעמים, המוח רואה את העובדות. מכיר בהן. לא מפקפק בהן - אבל מסרב להבין את המשמעות.
כשאני אומר שאנחנו תחת מתקפה של העולם הנוצרי שונא ישראל באמצעות הקרן לישראל חדשה ובאמצעות הכוח הפוליטי שלהם, כשהפלתשינים משמשים להם ראש חץ - אנשים לא מבינים על איזו מתקפה אני מדבר. כאילו מתקפה היא רק באמצעות מטוסי הפצצה וטילים.
אנשים לא מבינים מהי מתקפה על הזהות היהודית. על רעיון. ומדוע בכלל ירצו הנוצרים שונאי ישראל לתקוף שוב את ישראל...? אחרי הכל: אין בעיה יהודית כבר באירופה...
לא??

נערך לאחרונה ע"י שטורס בתאריך 12-04-2011 בשעה 14:48.
ישן 12-04-2011, 12:17
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב "ילדים או לא...נדמה לי שעם ישראל לא לגמרי התאפס על עצמו בדורות האחרונים"

ציטוט:
בני השטן האלו שמשתפים את העולם ומוציאים דיבה עלינו, במדינה מתוקנת, הציבור היה מקיא אותם. הם היו מושלכים לכלא ואולי נתלים על בגידה. במיוחד במדינה של יוצאי שואה שלמדו על בשרם לאן ההסתה והשנאה האנטישמית עלולה להגיע.

הבעיה העיקרית שלי עם ההגיון שלך היא שהוא לא ציוני, כפי שאני מבין את מושג הציונות. האם עלינו ארצה, נלחמנו, חידשנו את העברית, הקמנו מדינה לתפארת עם תעשיה, מדע, חקלאות, צבא ומוסדות תרבות רק כדי להישאר, בסופו של דבר, עוד קהילה יהודית התלויה ברצון הטוב של ההמון הנוצרי? איפה היהודי החדש, זה שעושה מה שהוא מוצא לנכון ושיתהפך העולם?

מעבר לכך, אי אפשר "לכבס את הכביסה המלוכלכת בפנים", כפי שיודע כל מי שראה סרט על שוטרים מושחתים.
ישן 12-04-2011, 15:26
  שטורס שטורס אינו מחובר  

מכובדי, אני לא מכיר סוגים של היגיון. אין היגיון ציוני או נוצרי או אנטישמי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "[QUOTE] בני השטן האלו שמשתפים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
הבעיה העיקרית שלי עם ההגיון שלך היא שהוא לא ציוני, כפי שאני מבין את מושג הציונות. האם עלינו ארצה, נלחמנו, חידשנו את העברית, הקמנו מדינה לתפארת עם תעשיה, מדע, חקלאות, צבא ומוסדות תרבות רק כדי להישאר, בסופו של דבר, עוד קהילה יהודית התלויה ברצון הטוב של ההמון הנוצרי? איפה היהודי החדש, זה שעושה מה שהוא מוצא לנכון ושיתהפך העולם?

אני טוען שמדינת ישראל מאז 1965, באותן שנים בהן נודע שמפתחים פה שק גרעיני בדימונה, מאז ועידת הוותיקן המכונה Nostra Aetate בה הוחלט לזכות לכאורה את היהודית מאשמת רצח ישו - נמצאת במתקפה מתוחכמת על זהותה היהודית.
דהיינו, התיזה שלי טוענת שבעקבות פיתוח הנשק הגרעיני כאן, ואמצעי השיגור שלו, איבדו הנוצרים את תקוותם להשמדה פיזית בידי שליח ( השליחים היו הערבים האהבלים דאז עם שליטיהם המגוחכים שהיו כלי משחק בידי המעצמות). אבדה להם התקווה לראות את החרבת המדינה הצעירה על ידי מדינות ערב שהתנפלו עליה מיומה הראשון בגיבוי ותמיכה שקטים של אירופה.
היות ואבדה התקווה הזאת לפתרון מהיר ואלגנטי ורווי מדם של בעיית היהודים - עברו לפתרון המשני: התקפה שקטה על יסודות המדינה היהודת. התקפה על הזהות היהודית וניסיון למסמס אותה אט אט וכך לגזור את מחלפות שמשון הגרעיניות.

אם כך, זה סיפור המסגרת שלי:
כל ילד נוצרי יאמר לך שלנצרות אין קיום לצד היהדות.
יהדות משגשגת היא סתירה לנצרות. השתיים אינן יכולות לדור באותו העולם בו בזמן. ולמה? כי ע"פ כתבי הקודש הנוצריים, היהודים מקוללים כי רצחו את בן האלוהים. קללת עולם. ולכן השואה היתה סוג של עונש שהנוצרים ציפו לו ולא ממש התאמצו למנוע אותה. וראה מקרה פיוס ה-12 האפיפיור ששתק, מנהיגי המדינות ששיתפו פעולה, אלו שיצרו את התנאים שאיפשרו לאייכמן ולהימלר וליתר הצוררים לעבוד בנוחות.

כעת, משאבדה תקוותם להשמדה פיזית של מדינת ישראל בעקבות פיתוח הארסנל הגרעיני שלה - הם עברו למתקפה מסודרת על הזהות היהודית. על יסודות היהדות והציונות.
תחילה הם גייסו פוליטקאי רם מעלה לשירותם, שמשרת אותם ככלבלב מזה כמה עשורים. הוא אף פעם לא נבחר ישירות על ידי העם לראשות הממשלה -אבל היה פעמיים ראש ממשלה. מקרה?
במצוות אדוניו הוא הביא את אוסלו - והכניס את מדינת ישראל לסחרור שהיא לא מצליחה לצאת ממנו. לקרב נסיגה והשהיה חסר תכלית, כשהפלשתינים מזנבים בנו ומסתובבים נפוחים בסלונים בעולם.
אח"כ הם השתלטו על הבג"צ באמצעות אהרון ברק שפתח להם את הדלת ולמעשה לכל אחד באמצעות מתן זכות העמידה בבג"צ שעד אז היתה שמורה לנפגעים ישירים ממעשה או מחדל של הגוף הנתבע.
שנית, אהרון ברק מסר להם את המפתחות למינויים ובעיקר לסיכול מינויים של שופטי העליון.
משנשלם השלב הראשון ובג"צ היה בידם - הם מינו את הדחלילה בייניש שהיא שפוטה של ברק ולא מבינה בכלל מיהם הנוצרים האלו ולמה הם כל כך נחמדים אל אהרון ברק.
השלב הבא היה להציף את המדינה דרך קרנות מימון בעמותות, ארגוני זכויות וכו' שמטרתם אחת:
להתיש את המדינה היהודית, ולכפות עליה לאמץ זהות של מדינת כל אזרחיה.
כעת הם מציפים את המדינה בפליטים ובזרים ומונעים את זכותה הריבונית של מדינה לקבוע מי ייכנס בשעריה ומי יישאר בה. הם כופיל עליה נורמת של מלאכי השרת. ששום מדינה לא מחויבת בהן. כולל מדינות אירופה וארה"ב. עם חוקי ההגירה שלהן.
ארגוני ה- NIF מסייעים להחליש את צה"ל ואת המדינה באמצעות פורומים שונים בינלאומיים. גולדסטון, האג, בתי דין, טריבונלים וכו'. הם משקיעים מאות מיליוני דולרים ויורו בשנה במטרות האלו. עשרות אלפי ישראלים אהבלים יותר ופחות מתפרנסים מהם. הם נדיבים מאד, החבר'ה האלה.
כל מהגר עבודה שמגיע לכאן ידוע בדיוק את "זכויותיו", ויודע שיש לו גב ושהוא יכול להגיע הישר לבית המשפא העליון שם כבר יתנו לו את "המגיע לו".
בג"צ קציר, בג"צ איחוד משפחות, זכות העמידה, בג"צ נוהל שכן, ביטול גירושי המחבלים לירדן וללנבון ששלל מהמדינה כלי הרתעתי ממדרגה ראשונה, מאות עתירות שמתישות את מערכות השלטון ועוד.
המדינה תחת מתקפה אדירה - אבל האזרחים הפשוטים לא יודעים כלום מכל זה.
המטרה בהצפה בזרים היא פשוטה: יותר זרים - פחות יהודים. משקלם של היהודים פוחת - כך גם כוחם.
השאיפה היא ששמשון יוותר על מחלפותיו הגרעיניות. שימסור את הנשק הגרעיני שלו במוקדם או במאוחר לידי המעצמות. שיוותר . או אז - תיפתח המתקפה האמיתית. הפיזית. באמצעות שליח או ישירות. מי יודע.
ביום שהערבים והזרים יהיו פה רוב -אז הם יוכלו להנחית את המכה הבאה: בחירות בנוסח "איש אחד- קול אחד". הם יקבלו את הרוב. והממשלה שתיבחר אז תמסור את העוצמה האסטרטגית של המדינה בידי זרים ותנטרל את שמשון ממחלפותיו וסוד כוחו והרתעתו.
זאת התבנית. זאת התכנית. ועיניך הרואות - היא מתממשת לנגד עינינו ממש.

צריך רק לפקוח עיניים ולראות את התבנית. להבין את הכוחות ההיסטורייים הפועלים כאן. את משמעותם.
הציונות קמה בדיוק בשביל למנוע את התסריט הזה - ונכשלת.
אהרון ברק אינו ציוני - הוא עמוק עמוק בפוסט ציונות. הוא מעולם לא היה ציוני. אלא ילד מפוחד שנחלץ מן השואה בעור שיניו ומאז חי בפחדים איומים ומחפש הכרה, שייכות, משמעות לחייו.
לא מקרה הוא שהוא זה שפתח את דלתות הבג"צ לזרים. לכל דיכפין.
קבוצת הייחוס של ברק איננה עם ישראל ו/או האליטות כאן -אלא אירופה. משפטני אירופה וארה"ב. אליהם הוא מתייחס ואליהם הוא שואף להידמות. לשם הוא כיוון. אותם הוא ניסה לרצות. בהתחלה הוא עוד ניסה להילחם בדחף הזה- אבל לבסוף נכנע. פסיקותיו מוכיחות את זה: האיש סר אותנו לידי זרים וגויים שמהתלים בנו.

מעבר לכך, אי אפשר "לכבס את הכביסה המלוכלכת בפנים", כפי שיודע כל מי שראה סרט על שוטרים מושחתים.

בוא נשאיר לסרטים את אשר לסרטים.
אפשר לקיים מערכת משפט וכללי מוסר - מבלי למכור את המדינה לזרים.

ישן 12-04-2011, 21:18
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב "מכובדי, אני לא מכיר סוגים של היגיון. אין היגיון ציוני או נוצרי או אנטישמי"

אני לא חושב שיש טעם להתחיל להתווכח על נקודות כמו האם פרס נבחר או לא, וכיצד זה עולם שמספיק נוצרי כדי להיות מונע משינאה לצולבי ישו מקבל נשיא אמריקאי חצי-מוסלמי, ומשקיע כאן מיליארדי דולרים בשנה (בכלכלה, לא בקניית קולות).

ברמה העקרונית, היות והקיום היהודי הפיזי במערב מובטח יחסית, אני לא צריך את ישראל כמקלט ליהודי העולם, אלא:
- כאמצעי לנרמל את העם היהודי (חלק משמעותי במולדת + תפוצה הנאמנה למדינות המושב שלה, בלי חשד לנאמנות כפולה)
- כאמצעי לבטא את הערכים היהודיים, כולל אהבת המולדת, המשפחתיות וכו' של היהודים הישראלים.

לאור המטרות האלו, אני מוכן לסכן (קצת) את המדינה כדי לשמור על אופיה. ההנחה שלך, שאנו תחת מתקפה (ולו של אירו ולא של פצצות), פותחת פתח למעשים שלא מתאימים לאופי המדינה שאני רוצה. רבאק, אני מפחד שאיזה מ"מ צעיר ייכנס לפורום בסוף השבוע כדי לכתוב על החטיבה שלו, ייכנס לשרשור הזה ויהיה קצת אלים יותר להבא, כי ממילא העולם כולו נגדנו ואהרון ברק שפוט של המתחסדים בעולם. ברור לי שלא לכך כוונתך.

נערך לאחרונה ע"י קרן-אור בתאריך 12-04-2011 בשעה 21:21.
ישן 13-04-2011, 20:31
  שטורס שטורס אינו מחובר  

מי דיבר על החבאת משפטים, במחילה? אני לא מדבר על הימנעות מהגשת כתבי אישום
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "משפט בישראל מתנהל בדלתיים..."

נגד חיילים שפגעו בחפים מפשע. בפירוש: הגשת כתבי אישום. יש מערכת משפטית. והיא תחליט.

אבל שים לב מה באמת קורה: חיילים ששמעו מפי השמועה, הולכים ומפיצים את זה בעולם כעובדות מוכחות. בלי משפט. בלי דיני ראיות. בלי חקירה וחקירה נגדית. בלי שום דבר.
וארגוני השמאל כמו יש דין, יש גבול, שוברים שתיקה, שלום עכשיו - וזה רק חלק קטן מהם -
קופצים לקלחת ומצטטים את השמועות האלו בפרסום אדיר, בשפות זרות, סביב העולם. הספין הזה תופס תאוצה - ונקלט בתודעה הציבורית.
למערכת מדרל הטבע שפועלת בדרכים המקובלות לוקח זמן רב להגיע לחקר האמת: משפט, עדים, חקירות מצ"ח, ראיות...עד שהמערכת מגיעה למסקנה הן היה או לא היה - זה מתקבע בתודעה ובדעת הקהל.

כך יוצא שאת השקר והספין שמע כל העולם בפריים טיים והנזק למדינה נגרם.
ואילו את ההכחשה, את הראיות, את העובדות לאשורן שאף אחד לא חולק עליהן - אף אחד לא מפרסם ואף אחד לא שומע.

המנגנון הזה הופעל נגד המדינה פעם אחר פעם, בצורה שיטתית וצינית.
אף אחד לא תובע אותם דיבה.
תראה מה קורה ללוחמי ג'נין שתבעו את מוחמד בכרי.
הם זכו במשפט. אבל השקר הופץ - ומפיצי השקר לא משלמים בשיטה המשפטית שלנו שום מחיר. שום מחיר! הם יוצאים נקיים. הציבור סומך על המערכת. והשקרנים הארורים האלו עם החוצפה שלהם יוצאים כמנצחים. לא קרה להם שום דבר. את הנזק הם גרמו. והם ממשיכים לשבת באותם בתי קפה וליהנות מהחיים, על חשבון האיחוד האירופי כמובן.

נגד זה אני יוצא. ולכן אני קורא לארגונים האלו בני שטן.

חקירות היו מאז ומתמיד. כשיש ראיות מוצקות - הצבא פועל לפי פקודות מטכ"ל ואף אחד לא יחכה לשלום עכשיו שתאמר לו מה לעשות, או לעדויות הקקמייקה של שוברים שתיקה.

פעם אנשים היו מתביישים לעשות מה ששוברים שתיקה ואחרים עושים.
היום הם משתינים מראש המקפצה הישר על הראש של כולנו.

החברה הישראלית לדעתי צריכה לחשוף את הארגונום האלו, מי עומד מאחריהם באמת, מי מממן אותם, איזה אינטרס הם משרתים. לחשוף שמות, מעשים, לפרסם דו"ח רבעוני או חודשי על ארגונים אלו. להוקיע אותם. לחשוף את חבריהם ואת הרקע שלהם. בקיצור: להציג את הפרצוף האמיתי שלהם.
רוצה לפעול נגד צה"ל ולהפית שקרים? זכותך. יש פה חופש ביטוי.
אבל דע לך שנחשוף את שמך, את מעשיך, מי משלם לך, כמה ולמה.
שהשכנים ששולחים את הילדים לקרב בגנ'ין או עזה - ידעו שאתה עלול להסגיר את הבן שלהם ולהלשין עליו כאילו חלילה ביצע פשעי מלחמה.
רוצה לבגוד במדינה, להלשין, לקבל כספים וטובות הנאה מממשלות זרות? סבבה. אבל דע לך שנחשוף אותך ונוקיע אותך בפני אזרחי המדינה.
זהו. אין יותר "מאבקים" ו"אקטיביזים" דה לוקס. רוצה להיות צ'ה גווארה/יאסר ערפאת / טלי פחימה/ מרדכי וענונו/ דזמונד טוטו/מהאטמה גנדי? נהדר. רק היה מוכן לשלם את המחיר.
אין יותר מהפיכות דה לוקס, שבבוקר אתה מלשין על חיילים, בצהרים אוכל ברוטשילד בת"א, ובערב יוצא לבלות עם בן זוגך המבקר (לא יכולתי להתאפק) באיזה בר אפלולי. החיים הטובים...
רוצה לבגוד, להלשין? היה מוכן לשלם מחיר.
ישן 14-04-2011, 12:20
  שטורס שטורס אינו מחובר  

אפשר גם משמיץ וגם מלשין. זה היינו הך. זה נעשה בפורומים בינלאומיים, באנגלית
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "[QUOTE] אין יותר מהפיכות דה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
- אני מניח שהתכוונת "משמיץ" בכל הפעמים שאתה אומר "מלשין".
- מה המחיר? חרם אזרחי? ועדה של הכנסת לפעולות אנטי-ישראליות? חיפושים משטרתיים? מכות מפלוגות הפועל?

לעיני ולאוזני דעת הקהל במערב. ארגוני המלשינים יודעים בדיוק מה עושה לאירופאים הנאורים נעים והם מספקים להם את זה במנות גדושות. הלקאה עצמית יהודית - תמורת הרבה מאד יורו, משכורות שמושכים מעמותות שונות ומשונות, נסיעות מפנקות לחו"ל, הזמנה שוטפת לכנסים בינלאומיים, הענקת פרסים בינלאומיים, ועוד. והם מספרים את הסחורה הזאת על בסיס קבוע.
קח את "שוברים שתיקה". מייסדי העמותה הארורה הזאת אתה חושב שמבינים משהו בדיני ראיות? קדחת. זה הפריע להם ללכת ולהפיץ את השקרים שלהם?
אז יופי שיצאה הכחשה. נהדר.
הנזק הלא כבר נעשה. דיברתי על הפצת עלילות הדם - זוהי עלילת הדם המודרנית וככה זה נראה: עושים את זה יהודים, נאורים בעיני עצמם, איודטים מועילים, תמורת הרבה מאד כסף ומשרות בעמותות השמאל.

אתה יודע כמה ישראלים מתפרנסים מעמותות השמאל - מכסף של האיחוד האירופי וקרן פורד (ארגון כיסוי לחלק מפעולות CIA ) ? אלפים.שכונות שלמות בתל אביב, ריכוזי שמאלנים ואנרכיסטים, מתפרנסים ישירות מקרן השפע האירופאית. מחלקות שלמות באוניברסיטאות. זה כבר יצא משליטתם. הם השתלטו על המערכת המשפטית באמצעות חלוקת מלגות ומימון תכניות לימוד עם התכנים שלהם.
הדברים פורסמו. חפש אצל "אם תרצו".

ולא, אני לא מציע ועדה של הכנסת לפעולות אנטי ישראליות. אני לא אתן להם את התענוג הזה להיות מרטירים. זה רק יגביר את הפעילות שלהם ואת המימון שהם מקבלים.

אני מציע משהו הרבה יותר פשוט: חקיקת חוק מגע עם סוכן זר שיהיה העתק מדויק של החוק האמריקני באותו נושא. וכן חשיפה מלאה, ברורה ושקופה, על בסיס חודשי או רבעוני, של כל פעולות העמותות הניזונות מכסף זר - משמאל, מרכז ומימין!
חשיפה לאור השמש. זה מה שאני מציע.
יש לך אג'נדה? סבבה. תהיה בריא ושמור על החוק.
אבל - אני דורש לדעת מי מממן אותך, בכמה, מתי ולמה.
אני דורש לדעת מה הפעולות שאתה עושה בשמו, אני רוצה הצהרת כוונות של מטרות העמותה. והכל שקוף ונגיש לציבור. סוכן זר אמרנו? אני רוצה את החוק האמריקני בענין.
כל עמותה תירשם. ותצהיר. ותהיה כפופה לידיעת הציבור. שהציבור יידע בדיוק מי הנפשות הפועלות, כמה כסף מקבלים ברמת משכורות והוצאות, ממי וכו'.
שקיפות - ולא עסקים באפילה וקריצות עין ושוחד בסכומי עתק כמו שקיים היום.
ישן 13-04-2011, 23:39
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב "מי דיבר על החבאת משפטים, במחילה? אני לא מדבר על הימנעות מהגשת כתבי אישום"

ומה כל המנפיסט הזה קשור לצבא וביטחון?

עלו טענות, נחקרו הדברים, נמצא כי אין דברים בגו וניסגר הסיפור.

אני לא מבין מה הטענות שלך? שיש שקרנים בצד השמאלי של המפה הפוליטית? יש שקרנים בכל מקום. אתה חי במדינה דמוקרטית שבה לשקר זה חוקי.

אתה גם כנראה לא מבין מה משמעות חקירה: חקירה לא מתחילה כשיש ראיות מוצקות. תפקיד החקירה היא למצוא את אותן הראיות המוצקות. לא נמצאו ראיות, החקירה מסתיימת. נמצאו ראיות לכאורה (כי טיב הראיות נקבע רק על ידי בימ"ש) החקירה תועבר לערכאה המשפטית המתאימה להמשך טיפול. ככה זה עובד ואוי ואבוי לנו אם זה לא היה עובד ככה.

ל

נערך לאחרונה ע"י lior432 בתאריך 14-04-2011 בשעה 00:00.
ישן 14-04-2011, 04:50
  שטורס שטורס אינו מחובר  

מתי, בכל ההיסטוריה המתועדת של צה"ל, חייל צה"ל ירה כדור בראש לילד במזיד, מתוך כוונה?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "כשאתה חוקר ומעמיד לדין חייל..."

בדיוק על זה אני מדבר: אתה לוקח מקרה שאף פעם לא קרה. לא קרה! מקרה היפותטי שהצבא גם בלי העזרה של ארגוני השמאל הצבא היה חוקר אותו בקשיחות וללא מורא -והופך את זה למין מעשה יומיומי, רגיל בתכלית של צה"ל. כאילו זה קורה כל הזמן.
על הזילות וקלות הדעת הזאת אני מדבר.
מעשה כזה לא היה מעולם!

אם היה - תן בבקשה דוגמא אחת למעשה כזה, בו חייל צה"ל סתם ככה ירה בילדים כי התחשק לו.
אני לא מדבר על סערת הקרב, על זיהוי שוגג, על מתחל שהשתגע - אלא על חייל אמיתי, במלחמות, שירה בילד בדם קר.

אתה צריך להתבייש שאתה מייחס בקלילות כזאת מעשה כזה לצה"ל.

כאן לא מדובר בתיאוריה. מי ששומע דברים כאלו בחו"ל לא מבין את הדקויות ולא יודע שמעשים כאלו לא מתרחשים אצלנו - חושב שזה היומיום שלנו.
ככה אתם הופכים את חיילי צה"ל למפלצות על לא עוול בכפם.
זה הטרור האמיתי שאתם מפעילים בגלגול עיניים.

ולפני שאתה עונה לי -איך היית מגיב אילו הייתי אומר לך שאני שמח שהפסקת להכות את אשתך?
או שהעובדה שאחיך לא מכור לסמים או נגמל מסמים משמחת אותי מאד?
ישן 14-04-2011, 10:28
  odedy odedy אינו מחובר  

תשובה אחרונה בהחלט כי באמת חרגנו :)
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי סמוראי שמתחילה ב "וזה בניגוד לכל האשכול הזה?"

הגירסה הקצרה: לא אני לא חושב שבכך אנחנו משמידים את המדינה

הגירסה הארוכה:

אני ציוני וככזה הרעיון של בית לאומי לעם היהודי טבוע בי. אבל, התפיסה הזאת יוצרת קונפליקט תמידי ומתמשך חיצוני ופנימי ומובילה להדרה של חלק ניכר מהאזרחים הלגיטימיים של המדינה. וזה יוצר כר להווצרות עוני מרמור ופגיעה כלכלית. כרגע ד-פקטו לערבים יש שוויון זכויות פורמלי +- איפה יותר איפה פחות. אני רוצה שזה יהיה שוויון זכויות פורמלי ונרטיווי.

כלומר קשה לי להגיד כן מלא למדינת כל אזרחיה כי אני רוצה את הבית הלאומי, אבל, אני רוצה שיהיה להם, ולאחרים מקום לא כי המדינה "עושה להם טובה" אלא שיהיה ברור שהם זכאים לחיים שווים לצידנו.
ישן 14-04-2011, 08:12
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב "מתי, בכל ההיסטוריה המתועדת של צה"ל, חייל צה"ל ירה כדור בראש לילד במזיד, מתוך כוונה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שטורס
בדיוק על זה אני מדבר: אתה לוקח מקרה שאף פעם לא קרה. לא קרה! מקרה היפותטי שהצבא גם בלי העזרה של ארגוני השמאל הצבא היה חוקר אותו בקשיחות וללא מורא -והופך את זה למין מעשה יומיומי, רגיל בתכלית של צה"ל. כאילו זה קורה כל הזמן.
על הזילות וקלות הדעת הזאת אני מדבר.
מעשה כזה לא היה מעולם!

היה או לא היה- מרגע שהועלו טענות, ועוד על ידי לוחמים שחזרו מלחימה- ראוי לבדוק אותם. בדיקה תמיד עדיפה על השארת האשמות תלויות באוויר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שטורס
אם היה - תן בבקשה דוגמא אחת למעשה כזה, בו חייל צה"ל סתם ככה ירה בילדים כי התחשק לו.
אני לא מדבר על סערת הקרב, על זיהוי שוגג, על מתחל שהשתגע - אלא על חייל אמיתי, במלחמות, שירה בילד בדם קר.!

על מה אתה מדבר? לקחת דוגמא היפטתית והפכת אותה למשהו אמיתי? הלו...דוגמא, דוגמא...היא בכוונה מוקצנת בשביל לחדד נקודה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שטורס
אתה צריך להתבייש שאתה מייחס בקלילות כזאת מעשה כזה לצה"ל.

תחסוך ממני את היבבנות הזו. לזרוק, גם בעקיפין, לכל מי שלא מסכים עם הדיעות שלך ייחוס כאילו הוא עוכר ישראל מסייע לאוייב, מכפיש חיילים ועוד שלל מחמאות מהסוג הזה, מגוחכת במקרה הטוב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שטורס
כאן לא מדובר בתיאוריה. מי ששומע דברים כאלו בחו"ל לא מבין את הדקויות ולא יודע שמעשים כאלו לא מתרחשים אצלנו - חושב שזה היומיום שלנו.
ככה אתם הופכים את חיילי צה"ל למפלצות על לא עוול בכפם.
זה הטרור האמיתי שאתם מפעילים בגלגול עיניים.

שוב, חסוך ממני את היבבנות. גם גוי שיקרא את מה שכתבתי יבין שמדובר בדוגמא. ושוב פעם- חקירה של האשמות בפשעי מלחמה לא מיועדת בשביל למרק את עצמך בעיני כריסטינה מאמסטרדם, אלא קודם כל בשביל עצמך. ככל שתבין את זה יותר מהר, יהיה לך יותר טוב.

וכשאתה אומר " הטרור האמיתי שאתם מפעילים בגלגול עיניים" מי זה בדיוק האתם הזה? איזו קבוצה של אנשים אתה מאשים מפורשות בסיוע ותמיכה בטרור?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שטורס
ולפני שאתה עונה לי -איך היית מגיב אילו הייתי אומר לך שאני שמח שהפסקת להכות את אשתך?
או שהעובדה שאחיך לא מכור לסמים או נגמל מסמים משמחת אותי מאד?

הייתי מחייך ואומר לך: אלטע קאקר- תוכיח את זה.

אני לא נוהג להתייחס לכל שטות שיוצאת לאנשים מהפה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר