לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2011, 09:23
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "היייי היא לא צעצוע :( למה אתה..."

נעשה קצת סדר.
הייתי מעדיף את ה 550D על ה D3100 כיוון שזה מאפשר מרחב נוח יותר מבחינת עדשות (מנוע פוקוס פנימי וכו').
אם בכל זאת אתה הולך על מצלמה כמו D3100, כדאי לחשוב על הסט הדיפולטי שניקון מציעים איתה:
18-55 + 55-200.
העדשות לא מדהימות, אבל בשביל מי שרק נכנס לתחום ורוצה להרגיש איך לצלם עם DSLR אני מניח שזה בסדר.
עד שתחליט שאתה רוצה DSLR אמיתית וחזקה (שגם עולה בהתאם) וסט עדשות איכותיות, תוכל ללמוד לצלם ולשחק עם זה (ולהחליט אם זה באמת בשבילך).

לקנות על ההתחלה ציוד מקצועי או חצי מקצועי לעיתים יכולה להיות השקעה נכונה ולעיתים לא. תלוי בך. אם התקציב נמוך, הייתי הולך על טווח ולא איכות כי את זה בכל מקרה יהיה לך קשה למלא.

בנוגע ל 550D היא אכן צעצוע נחמד - לא הייתי שולל קניה שלו עם סט מקביל לזה של ניקון.

וניקון טובים יותר מקאנון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2011, 07:51
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
550d
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bliss7 שמתחילה ב "עזרה עזרה SLR חדשה:)"

קנון יצרה כמה מצלמות עם אותו חיישן ,ומערכת מדידת אור,ומע פוקוס די דומות,רק ברמות גימור ומאפיינים שונים.7D ,550D כש550ניקראת בהרבה מקומות 7Dקטנה ומבחינת פלט דומה ל7D, כך גם60D שהמאפיין בה הוא מסך מיסתובב והשאר די דומה ל7D ,והאחרונה היא600D שהיא בגודל של 550 אבל המסך שלה מסתובב.
היום אפשר לעשות את אותם דברים בכל המצלמות שצויינו רק ש7D ו60D יותר מהירות והאמצעים בה נוחים לצלמים מתקדמים 550 ו600 הן מצלמות "מצומצמות" אמצעים רוב הצימצומים הם כדי להוזיל את מחירן כדי שיותר משתמשים פחות מיקצועיים ישתמשו.
זה לא עושה אף אחת מהמצלמות המוזכרות לצעצוע , ההפך היום הכיוון הכללי הוא למזער את המצלמות ,להכניס בהן את הטכנולגיה החדישה,וכן הן הולכות וכובשות את השוק וניקראות מצלמות ללא מראה עם עדשות מתחלפות,וכולן אפילו הרבה יותר קטנות מ550D

נערך לאחרונה ע"י dany5311 בתאריך 09-07-2011 בשעה 07:54.
ישן 09-07-2011, 08:23
צלמית המשתמש של Duckion`
  Duckion` Duckion` אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי dany5311 שמתחילה ב "550d"

יצא לי לצלם עם ה500D, נכון שזה לא ה550, אבל עדיין לפי מה שהבנתי השינויים לא כל כך דרמטיים, הכפתורים והגישה לכל מיני דברים במצלמה היו פשוט לא נוחים, כשלי יש D90, ניסיתי לבצע כמה תמונות בעזרת BKT, זה היה פשוט נורא להכנס להגדרות לבחור לא נגיש במיוחד ומייאש, אותו דבר עם פיצוי חשיפה, הכפתור היה אותו כפתור של השינוי ייעוד של הגלגלת בין הצמצם לתריס, אז רק במצבים מסויימים היה אפשר להשתמש בפתור הזה לפיצוי חשיפה, ובחלק מהמצבים שוב פעם צריך להכנס לתפריט, אותו דבר עם נקודות פוקוס.
באמת שקשה לי לראות איך אפשר לצמצם ולהקטין את הגודל של המצלמות בלי לפגוע בנוחות השימוש והגישה לדברים שלפעמים ניראים דיי בסיסיים, בנוסף המשקל הנוסף של המצלמות הגדולות (כמובן שעד משקל מסויים) עוזר לשמור על יציבות, הפיכת המצלמות לקלות יותר עלולות לגרום דבר הפוך מייתרון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר