לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2011, 18:42
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "ההגיון הוא שאני לא יודע אם יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Homo sapiens
ההגיון הוא שאני לא יודע אם יש רעב או לא בעזה אבל על סמך הטבלה אי אפשר לקבועה שאין רעב כי השמנה היא גורם של הרבה סיבות, ואנשים שלא אוכלים כמו שצריך או לא זמין להם אוכל נורמלי (אנשים עניים וכו..) שהם רעבים הם גם שמנים (אבל לא בהכרח).
אז הטבלה יכולה לחזק (שוב לא בהכרח) את הטענה.
מה ההגיון בהודעות שלך?
ועדיין לא ענית על השאלה:

אתה עדיין לא מתייחס למה שכתבת:
ציטוט:
להשמנה הרבה סיבות, ולא יודע עד כמה הטבלה אמינה - אחד העיקריות מהם הוא רעב.
איך רעב זה סיבה להשמנה?

איך תזונה לא מאוזנת קשורה לרעב?

ההיגיון בהודעה שלי פשוט - כידוע בשואה אנשים באמת היו רעבים, וכתוצאה מהרעב הם לא השמינו, בניגוד להיגיון שהצגת כאן:
ציטוט:
להשמנה הרבה סיבות, ולא יודע עד כמה הטבלה אמינה - אחד העיקריות מהם הוא רעב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2011, 05:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "הטבלה שהאבאת יכולה לחזק את..."

אני בהחלט מברך אותה על הפליק פלאק שאתה מנסה לעשות - אני רק מחפש ולא מוצא את שאר המדינות בהן משמינים מרעב - אתה יודע, סודן, בנגלדש, אתיופיה, צפון קוריאה, מלאווי ועוד. אתה מוכן לעזור לי בבקשה?

מספיק עם השטויות. רעב הוא מצב בו הגוף נמצא במאזן קלורי שלילי - אם תצליח לגרום לכך שאנשים ישמינו מכך, הנובל הבא על כבר נרשם על שמך. אני משער שגם בקטאר רעבים כי אין להם גישה לתזונה מאוזנת, או אולי תטען ש ל-30% מהאוכלוסיה הפלסתינאית יש בעיות גנטיות?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 22-04-2011, 12:44
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אז איך אתה מסביר את זה שהבושמנים לא שמנים? הא?..
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אני בהחלט מברך אותה על הפליק..."

והאם אינך מכיר את הקשר המוכח בין BMI נמוך לRPG מוגבר?

באיזה כלים סטטיסטיים עובדים שם הפוסטדוקטורנטים שבגולה שאינם מבינים מה המסקנות הנכונות אליהם יכול להגיע כל טוקבקיסט בארץ???...

אם יש לך רגע של פנאי - אתה מוזמן לחפש את הספר המתוק '"העי"ג" ושם בעמוד 28 [בתרגום לעברית] תמצא שענקים אוכלים הודים כי יש להם טעם של שניצל הודו אבל לא אוכלים קשמירים כי הם קשים ומרים. לפרוסה של פרסי יש טעם של שטיח, לאנשים מפולינזיה יש טעם של פולים במיונז ולמונגולים טעם של מנגו, לאיטלקים טעם של מגף ולרומאים ניחוח של רום, לברזילאים טעם של נחושת, לאפגנים טעם של כלב לברדור ולכלבי לברדור טעם של אפגנים!

http://books.google.co.il/books?id=...2%20%22&f=false

להבדיל מהדיאטן הקשקשן שפקד אותנו באשכול זה - היה כמובן רואלד דאל אנטישמי מהסוג שהועיל במשהו לאנושות
ישן 22-04-2011, 11:21
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lion_of_Zion שמתחילה ב "משבר הומנטרי עצום ברשות הפלסטיני!"

אני אתן את שני הסנט שלי בדיון.
כאשר אדם רעב ואין באפשרותו לקנות אוכל "בריא", הוא מסתפק בתחליפים זולים,
אחד התחלפים הזולים הוא מוצרי אפייה שהם אופים בבית כגון פיתות. (מה זה פיתה? קמח, מיים וקצת שמן)
כדי להשביע את רעבונם הם אוכלים מאכלים מהסוג הזה ובכמוייות. כתוצאה מכך מתקבלת השמנה של שכבת העוני.

אין כל האמור לעיל, מצביע על משבר הומנטרי בעזה, אלא על "סדר עדיפייות" לקוי. יש בעזה שכונות ובתים בברלי הילס, אין כאלה ווילות.
מצד שני, כל מחנות הפליטים בכלל ועזה בפרט, זה כלי תעמולתי מעולה וכר נרחב לגיוס "לוחמים".
אדם שבע, לא מחפש הרפתקאות, תמיד אפשר להאשים מישהו אחר "שבגללו אתה רעב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר