לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2011, 09:44
  medura medura אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.11
האימאם ה12

לרוב הציבור אין ידע אמיתי על האסלאם ומורשתו של הנביא מוחמד.

אני לא מתיימר להיות מזרחן או משהו בסגנון אבל יש מספר נקודות

שלדעתי חשוב לדעת

+ האימאם ה12 –או המעדי [מעיין משיח אסלאמי]

לפי האמונה האסלאמית המעדי צפוי להופיע רק כאשר העולם כולו יהיה בתוהו בבוהו

אחמדיניג'ד מקפיד לפתוח כל נאום שלו בכמה מילים על חזרתו הצפויה של האימאם

והוא מאמין שתפקידו בעולם הוא לספק את התנאים המתאימים לכך

+ מוחמד הוא מודל לחיקוי עבור כל מוסלמי מאמין כמה עובדות על חייו:

- ערף את ראשים של מאות גברים יהודים משבט החייבר ומשבטים נוספים מחצי האי ערב

-את הנשים והילדים הוא מכר לעבדות

-אנס אישה יהודיה [ששמה מופיע בכתובים] באותו היום שבו הוא שחט את כל משפחתה ["לקח אותה לאישה"]

-התחתן ובעל ילדה בת 6 [עיישה]

+חל ציווי גורף להלחם בכופרים [יהודים ונוצרים] עד שכולם יקבלו על עצמם את האסלאם

הולכת להיות פה מלחמה גדולה מאוד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2011, 20:31
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "לי נראה שהכוונה בלהיות כמו..."

האיסלאם גאה בפאנטיות שלו, מנהיגי הדת המוסלמים לדורותיהם גאים במסעות הכיבוש וההרג של מוחמד עומר צלאח א-דין ודומיהם. הם מעוניינים לשחזר את ההצלחות הנ"ל ולכן הם מתנגדים עקרונית לשלום עם הכופרים בארצות האיסלאם בהם ארץ ישראל והמקסימום שהם מוכנים אליו זו הודנה המהווה נגזרת מסוימת של שביתת נשק. ייאמר לזכותם שהם לא מסתירים את כוונותיהם ושהם מצהירים על כך מעל כל במה אפשרית. אני גם לא חושב שצריך דמיון רב מדי בכדי להבין מה יקרה למי שיפול לידיהם.

לגבי החרדים אני לא רואה מה הקשר, מלבד הנסיון הפתאטי לנצל את הדמגוגיה החולנית המתנהלת נגד ציבור זה על ידי מספר אנשי ציבור ותקשורת הקשורים לתנועות האנרכיסטיות במדינת ישראל, (תומכי הקרן החדשה ושות'), כשאין לך את היכולת להגיב עניינית לטיעוניו של פותח האשכול.

תגובתך מוכיחה מעבר לכל ספק שהנך בור מוחלט בכל הנוגע למצוות היהדות ואופן קיומם. אין דת חרדית ישנה רק דת יהודית ותורה ומצוות שנמסרו לנו במהלך הדורות אותם מקיימים אנשים שאכפת להם ממסורת זו. מבחינה דתית אין הבדל בין דתי או חרדי לאומי לחרדי לא לאומי (ישנם הבדלים השקפתיים אחרים אך לא בנוגע לדת וקיום התורה והמצוות).

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 23-04-2011 בשעה 20:57.
ישן 23-04-2011, 21:16
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "במה שונה הערצת צלאח א-דין..."

אם אתה לא מאמין בתורה, אתה לא יכול גם לדבר ברצינות על רצח עם שביצעו בני ישראל ביריחו. אין לזה הוכחות היסטוריות.

יהודים אבל לא מתנגדים לשלום בלי אומן ועוד כל מני מקומות קדושים שלא בישראל. מוסלמים, לעומת זאת, רוצים גם את מכה, גם את מדינה, וגם את ירושלים.
ירושלים ליהודים היא לא רק סוגייה דתית, אלא גם היסטורית ואידאולוגית. ירושלים היתה פעם בירת ישראל, אבל מתי היא היתה בירת מדינה מוסלמית?
לי לא כל כך מובן, למה הבאת את דוגמת ירושלים.

ישן 23-04-2011, 21:50
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "זה לא משנה אם אין הוכחות לרצח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
ומה זה משנה אם לאיסלם יש ערים אחרות ?, כרגע הם רוצים את ירושלים, אתה לא יכול להגיד להם שיוותרו על ירושלים כי יש להם את מכה.
אתה מוזמן להגיד למתנחלים שיוותרו על חברון כי יש להם את צפת.

1. אני לא מתנחל(למרות שהיתי פעם, השנה הראשונה שלנו בארץ - התנחלות נווה יעקב, על גבול פסגת זאב, עוד התנחלות ידועה) ובכל זאת מתנגד למסירת חברון.
2. אחד ההבדלים המהותיים בין יהודים למוסלמים הוא מרחב המחייה שלהם. אצל יהודים זה ישראל, אצל מוסלמים זה כמה שיותר, רצוי כל העולם. וזהו לא עניין של ימי המשיח, אלא השאיפה היא לעכשיו.
מוחצנות לעומת מופנמות. היום, לא לפני 2000 שנה.

ישן 24-04-2011, 13:30
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל פסגות הדמגוגיה - לא שיערתי שגם אתה מסוגל להגיע לשם.. אבל הפתעת.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "זה לא משנה אם אין הוכחות לרצח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
ומה זה משנה אם לאיסלם יש ערים אחרות ?, כרגע הם רוצים את ירושלים, אתה לא יכול להגיד להם שיוותרו על ירושלים כי יש להם את מכה.
אתה מוזמן להגיד למתנחלים שיוותרו על חברון כי יש להם את צפת.

הם רוצים את י-ם? הם יכולים לרצות!!

מה זה משנה אם לאיסלאם יש ערים אחרות? אלה הערים הכי קדושות להם, לאין שיעור מירושלים...

תחת השפעה יהודית מוחמד ציווה להתפלל בכיוון י-ם ולאחר מכן שינה לכיוון מכה...יש הסוברים שהזיקה לי-ם היא פוליטית בלבד....

ירושלים הנה עיר יהודית, היתה כזו לפני האסלאם ולפני הנצרות.. (היום אנחנו מאשרים במסגרת מגלית העצמאות - את חופש הדת והפולחן בהם גם שמירה על המקומות הקדושים)

אנחנו לא נבקש מהמתנחלים לוותר על חברון כי יש להם את צפת כשם שלא נבקש מן המוסלמים לוותר על מכה כי יש להם את מדינה...

ישן 24-04-2011, 15:02
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "פסגות הדמגוגיה - לא שיערתי שגם אתה מסוגל להגיע לשם.. אבל הפתעת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
הם רוצים את י-ם? הם יכולים לרצות!!

הם רוצים !!

מה זה משנה אם לאיסלאם יש ערים אחרות? אלה הערים הכי קדושות להם, לאין שיעור מירושלים...

סבבה, אבל עדין הם רוצים את ירושלים (!!)

תחת השפעה יהודית מוחמד ציווה להתפלל בכיוון י-ם ולאחר מכן שינה לכיוון מכה...יש הסוברים שהזיקה לי-ם היא פוליטית בלבד....

זה משנה ?, העיקר שיש זיקה.

ירושלים הנה עיר יהודית, היתה כזו לפני האסלאם ולפני הנצרות.. (היום אנחנו מאשרים במסגרת מגלית העצמאות - את חופש הדת והפולחן בהם גם שמירה על המקומות הקדושים)

למוסלמים כיום זה לא משנה, יש את אל-אקצא ויש זיקה לירושלים, אתה לא יכול להגיד להם להפסיק להתפלל שם רק כי בה לך. ( אתה יכול אבל הם לא יקשיבו לך)

אנחנו לא נבקש מהמתנחלים לוותר על חברון כי יש להם את צפת כשם שלא נבקש מן המוסלמים לוותר על מכה כי יש להם את מדינה...

נו, אתה לא מבין את ההשוואה ?

שמע, אני לא מוסלמי ולא ערבי
אני מנסה להביא את ההגיון המוסלמי לחזקה על א"י וירושלים.
ישן 24-04-2011, 15:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

ואתה עושה זאת פשוט נפלא, עם תירוצים של בן חמש
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]הם רוצים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
שמע, אני לא מוסלמי ולא ערבי
אני מנסה להביא את ההגיון המוסלמי לחזקה על א"י וירושלים.

אז אולי תארגן לעצמך איזו אזרחות ערבית, ולהתאסלם זה לא בעיה - גם כך, אתה שונא כל מה שקשור ביהדות...

ישן 24-04-2011, 15:50
צלמית המשתמש של רועי AZ

קיצוניות דתית? דיון?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אין למה להמשיך את הדיון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
אין למה להמשיך את הדיון הזה
הקיצוניות הדתית שלכם ( על זה היה כל הדיון ) לא נותנת לכם לנסות להבין את מה שאני מנסה להגיד.

תעלה רגע לתגובה שלך אלי שבעקבותיה כתבתי שיש לך טיעונים של ילד בן חמש קרא אותה שוב.. ונסה לאחר מכן לנסח תגובה קצת, אבל קצת יותר בוגרת ולא מתפתלת...

ישן 24-04-2011, 16:38
  medura medura אינו מחובר  

פיגוע =מלחמה

מי שבאמת מבין את הטבע האנושי יודע שבין היתר אחד הדברים המשותפים לכל אורך ההיסטוריה של האדם [בצורתו הנוכחית:ההומו-ספיאנס] היא האלימות שבני האדם מפעילים כלפי עצמם, התנהגות זו נובעת מהאופן שבו בנוי המוח האנושי שכן מסתבר שאותם דחפים הניעו את פעולותיהם של הקדמונים

[זיגמונד פרוייד/ברוך שפינוזה/פרידריך ניטשה/ארתור שופנאואר ועוד]

נקודה נוספת באוה לידי ביטוי בזמן המודרני בצורת סקר מדויק שנערך בדמוקרטיות השונות ברחבי העולם [הבחירות לפרלמנט] ובו וכמעט תמיד האוכלוסייה מתפלגת ל2 מחנות עיקריים, כמו שתמיד יהיו אנשים כמו ג'ון לנון [שאני מעריץ] ישו ועוד כל מיני היפים שרוצים להפנות את הלחי השנייה כך גם מהצד השני ישנם אנשים כמו היטלר נפוליאון ועוד רבים אחרים שאיכשהו תמיד נמצאים בתמונה .

קיימת אפשרות לקיים חברה נטולת אלימות אבל ההיסטוריה מלמדת שמצב זה אינו נשמר לאורך זמן, לדוגמא שוויץ שהיום מוצפת מוסלמים.

כך גם בקנה מידה גלובאלי ככל שמדינות מסוימות מתקדמות ומשפרות את חיי אזרחיהן תמיד יהיו אלו שיעמדו מהצד השני ויהוו גורם מאזן.

הדת – שוב בכל מקום על כדור הארץ בני אדם פיתחו פרשניות ומחשבות בנושא

אצל כולנו קיים האזור במוח שתפקידו לגרום לנו לשאול את עצמנו ולחפש בשלב זה או אחר תשובות בנוגע לדברים נשגבים אני לא אתמקד בגורמים לבחירות אבל חשוב להבין שהם כולן בנמצא

o.k היום בעולם יש קרוב למיליארד וחצי מוסלמים בוא נגיד שרק אחוז 1 [למעשה יותר קרוב ל60 אחוז]מהם נחשבים לקיצוניים ביותר, עדיין מדובר במספר עצום של אנשים שמאמינים שהם נמצאים בשליחות אלוהית ובכוחם לדון אנשים למוות על פי הצדק האסלאמי

לסיכום למקטרגים למעשה אתם נמצאים בדיון מול אנשים שאתם מגדירים כקיצונים אתם מקבלים ומבינים את היותם כאלה אבל אתם מסרבים להאמין שמהצד השני ישנם אנשים מקבליים , אלה שההבדל בנינו הוא הקבלה של הציביליזציה המודרנית.

מוות לענבים וחג שמח
ישן 24-04-2011, 12:34
צלמית המשתמש של Lion_of_Zion
  Lion_of_Zion Lion_of_Zion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
העובדה שלא כל המוסלמים הם קיצונים ידועה לי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "אטאיסט ובמקור יהודי? אני משלב..."

התכתבתי עם בחור מאיראן ב Omegle הוא אמר שהוא ממש לא שונא את ישראל אלה את המשטר באיראן כמו כן הוא ציין שהרוב הגדול של האיראנים שונאים את המשטר(הוא דיבר על 70%),הוא סיפר לי ששניים מהחברים שלו נהרגו במהומות ועוד אחד נחטף ע"י ההמשטרה ולא נראה מאז.
למרות העובדה שיש רוב שקט בקרב המוסלמים שרק רוצה לחיות את חיו יש מיעוט רועש שרוצה עולם תחת דגל איסלאמי,כל עוד הרוב יושב בשקט ולא אומר כלום כאשר משפחה ישראלית נרצחת,ילדות נרצחות בדרכם לבית הספר בפקיסטן,נשים מוצאות להורג בערב הסעודית כי הן נאנסו ונערים נרצחים בגלל שהם מתנגדים למשטר בכל רחבי העולם הערבי זה לא באמת משנה עם רוב המוסלמים תומכים בטרור או לא.
ישן 23-04-2011, 23:56
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "במה שונה הערצת צלאח א-דין..."

אף אחד בציבור היהודי או החרדי לא קורא להשמדת הפלשתינאים או כל עם אחר כפי שעשה יהושוע, הוראה זו היתה תקפה לשעתה בלבד ולא לדורות. זאת בניגוד למנהיגים האיסלאמיים שמדברים על המשכה המעשי של מסורת זו ושקוראים להשמדתה של מדינת ישראל מעל לכל במה אפשרית. (אגב יהושוע עשה זאת בערים נוספות כמו העי ובמלחמתו עם שאר 31 המלכים ולא רק ביריחו, לגבי עצם השאלה מדוע צווה יהושוע להשמיד את העמים שישבו כאן, התשובה לכך תלויה בהרבה הקדמות , ולא זה המקום להאריך בנושא. אם תפתח אשכול בנושא בפורום יהדות והלכה אני מבטיח להתייחס).

ירושלים שייכת לעם היהודי זה אלפי שנים, היא נקנתה על ידי דוד המלך בכסף מלא. ואין שום סיבה שנוותר על זכות היסטורית זו שהיא הרבה יותר עמוקה מזו הפלשתינאית. זאת מבלי להיכנס לעצם השאלה אם יש דבר כזה שנקרא עם פלשתינאי ואם היתה לו מעולם זכות וזיקה בכלל לירושלים. צריך גם להדגיש שזיקה דתית בניגוד לזיקה מדינית מתפרסת על פני ההיסטוריה ובהחלט יש מקום לדון בזיקתינו מכח קניינו של דוד המלך, וקיומם של בתי המקדשות גם לאחר תקופה ארוכה. לגבי האפשרות להסדר ביטחוני שיאפשר להם שליטה עצמית בחלק שבו הם מתגוררים בעיר אין משמעות דתית, ומדובר בנושא מדיני בטחוני טהור.

אני מבין את התרעומת שלך לגבי תגובתי אך מצד שני ההשוואה של המנהיגים החרדים לאחמדיניג'אד ונאסראללה (זהו מה שמשתמע מדבריך אם לא ניתמם) וכינוים כמפגרים (כלומר לא מתקדמים) מקוממת לא פחות. כמו כן אני לא חוזר בי ואכן מדבריך מוכח שאתה בור בכל הנוגע להוי החיים החרדי.

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 24-04-2011 בשעה 00:15.
ישן 24-04-2011, 16:45
  medura medura אינו מחובר  

"
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "תקרא קצת את התנ''ך של הנוצרים..."

מי שבאמת מבין את הטבע האנושי יודע שבין היתר אחד הדברים המשותפים לכל אורך ההיסטוריה של האדם [בצורתו הנוכחית:ההומו-ספיאנס] היא האלימות שבני האדם מפעילים כלפי עצמם, התנהגות זו נובעת מהאופן שבו בנוי המוח האנושי שכן מסתבר שאותם דחפים הניעו את פעולותיהם של הקדמונים

[זיגמונד פרוייד/ברוך שפינוזה/פרידריך ניטשה/ארתור שופנאואר ועוד]

נקודה נוספת באוה לידי ביטוי בזמן המודרני בצורת סקר מדויק שנערך בדמוקרטיות השונות ברחבי העולם [הבחירות לפרלמנט] ובו וכמעט תמיד האוכלוסייה מתפלגת ל2 מחנות עיקריים, כמו שתמיד יהיו אנשים כמו ג'ון לנון [שאני מעריץ] ישו ועוד כל מיני היפים שרוצים להפנות את הלחי השנייה כך גם מהצד השני ישנם אנשים כמו היטלר נפוליאון ועוד רבים אחרים שאיכשהו תמיד נמצאים בתמונה .

קיימת אפשרות לקיים חברה נטולת אלימות אבל ההיסטוריה מלמדת שמצב זה אינו נשמר לאורך זמן, לדוגמא שוויץ שהיום מוצפת מוסלמים.

כך גם בקנה מידה גלובאלי ככל שמדינות מסוימות מתקדמות ומשפרות את חיי אזרחיהן תמיד יהיו אלו שיעמדו מהצד השני ויהוו גורם מאזן.

הדת – שוב בכל מקום על כדור הארץ בני אדם פיתחו פרשניות ומחשבות בנושא

אצל כולנו קיים האזור במוח שתפקידו לגרום לנו לשאול את עצמנו ולחפש בשלב זה או אחר תשובות בנוגע לדברים נשגבים אני לא אתמקד בגורמים לבחירות אבל חשוב להבין שהם כולן בנמצא

o.k היום בעולם יש קרוב למיליארד וחצי מוסלמים בוא נגיד שרק אחוז 1 [למעשה יותר קרוב ל60 אחוז]מהם נחשבים לקיצוניים ביותר, עדיין מדובר במספר עצום של אנשים שמאמינים שהם נמצאים בשליחות אלוהית ובכוחם לדון אנשים למוות על פי הצדק האסלאמי

לסיכום למקטרגים למעשה אתם נמצאים בדיון מול אנשים שאתם מגדירים כקיצונים אתם מקבלים ומבינים את היותם כאלה אבל אתם מסרבים להאמין שמהצד השני ישנם אנשים מקבליים , אלה שההבדל בנינו הוא הקבלה של הציביליזציה המודרנית.

מוות לענבים וחג שמח
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר