לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2011, 07:44
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "לא חושב שלמי שממש מחפש אותו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
תשמע, נגד או בעד, יש משהו מכובד בסירוב להתגייס מתוך אידיאולוגיה, בשונה מלשגע את הקב"ן...

אני רואה את עצמי כאידיאולוג, אבל בזה אין שום דבר מכובד.

אדם פציפיסט (אמיתי) יכול לשרת במאות תפקידים בצבא שמתאימים לאופיו האידיאולוגי, התירוץ של לא להיות שק"מיסט כי זה חלק מהמערכת הפאשיסטית-כובשת-אונסת זה בדיוק מה שאמרתי, תירוץ.

ואם לא- אז שוק השירות הלאומי פתוח לרווחה לכלל האידיאולוגים למיניהם, יהודים וערבים כאחד- אך באופן מפתיע רובם המכריע של ה"פציפסיטים" מעדיפים לעשות רעש ולהלחם במערכת (אפילו שזה אמור להיות נגד צו מצפונם) לסרב פקודות, להיכנס לכלא, לצעוק שטויות לתוך מגאפונים, להאבק במ.צ ולדרוש שחרור מוחלט ללא תנאים במקום לתרום את חלקם בבית אבות, בבית תמחוי או בבית חולים.

או במילים אחרות- יש מי שעושים ולא מדברים ויש מי שמדברים ולא עושים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2011, 11:19
  ססתתםם מישהו ססתתםם מישהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=roginafalengi]-אולי לא..."

ילד בן 16, גם אם עולה חדש או דיסלקט או לא יודע מה, יש לו שגיאות כתיב, זה אומר שהוא לא מבין מושגים ומזה אתה מסיק שהוא לא פציפיסט כי הוא לא יכול להבין מה זה? פששש אתה גם אבשלום קור עם הגאונות שלך בכתיבה וגם זיגמונד פרויד אם אתה יודע איך אנשים חושבים, יפה יפה...

ובקשר לבחור
אף אחד לא היה רוצה צבא, כולם רוצים שלום (חוץ מבני דודינו שרוצים להרוג אותנו ואולי עוד כמה פאנטים אחרים), מה לעשות שהמציאות שונה מהרצונות וחייבים צבא בשביל להתקיים במדינה שלנו, לך תתרום את בתפקיד הכי ג'ובניקי שיש, תן את חלקך למדינה כמו כל אזרח נורמלי, אם כולם היו מתייחסים רק לרצונות שלהם ללא התחשבות במציאות, בודאות שלא היה צבא וכניראה גם מדינה...
ישן 26-04-2011, 13:03
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ססתתםם מישהו שמתחילה ב "ילד בן 16, גם אם עולה חדש או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ססתתםם מישהו
ילד בן 16, גם אם עולה חדש או דיסלקט או לא יודע מה, יש לו שגיאות כתיב, זה אומר שהוא לא מבין מושגים ומזה אתה מסיק שהוא לא פציפיסט כי הוא לא יכול להבין מה זה? פששש אתה גם אבשלום קור עם הגאונות שלך בכתיבה וגם זיגמונד פרויד אם אתה יודע איך אנשים חושבים, יפה יפה...

ובקשר לבחור
אף אחד לא היה רוצה צבא, כולם רוצים שלום (חוץ מבני דודינו שרוצים להרוג אותנו ואולי עוד כמה פאנטים אחרים), מה לעשות שהמציאות שונה מהרצונות וחייבים צבא בשביל להתקיים במדינה שלנו, לך תתרום את בתפקיד הכי ג'ובניקי שיש, תן את חלקך למדינה כמו כל אזרח נורמלי, אם כולם היו מתייחסים רק לרצונות שלהם ללא התחשבות במציאות, בודאות שלא היה צבא וכניראה גם מדינה...

אני העליתי סוגיה רלוונטית שאני מעריך שאתה לא מבין בה דבר וחצי דבר..יש קשר בין הבנת שפה לבין הבנת האידיולוגיות..אני לא כתבתי חד משמעית שזה המצב, רק רציתי להבין את העניין..
אז רד לי מהגב נודניק.

ישן 25-04-2011, 23:35
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי roginafalengi שמתחילה ב "-צבא זה לא אפשרות בשבילי, אין..."

בחייך, נתתי לך את השם, תשתמש בגוגל.

התהליך כפי שאני מכיר אותו הוא כזה:
אתה עובר את כל התהליך שלפני הגיוס, מגיע יומך להתגייס, מבחינת הצבא אתה אמור להתגייס כמו כל חייל אחר לאן שיעדו אותך. אם לא תגיע אזי אתה עריק(עברה פלילית). מרגע שאתה נכנס לשרשרת חיול מבחינת צהל אתה חייל לכל דבר. אם אתה מסרב לשתף פעולה עם חלק מהתהליך אזי אתה מסרב פקודה, ולכן תישפט, כנראה לתקופה של מחבוש(כלא 14-35).לאחר מכן יש וועדה, אתה מופנה אליה, והוועדה מחליטה מה לעשות איתך, להחזיר אותך לבקום או לשחרר אותך מסיבות מצפון.

לידיעתך, מרגע שהצבא מחליט לגייס אותך(לא צו ראשון אלא צו גיוס), אתה חייל לכל דבר ועיניין לפי חוק שירות הבטחון, ואתה גם כפוף לחוק השיפוט הצבאי.
ישן 26-04-2011, 14:29
  יקירר יקירר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.10
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי roginafalengi שמתחילה ב "-מאיפה השגתה את המידע הזה..."

אני לא מבין מה הבעיה? תבקש לעשות שירות לאומי. חד וחלק.
ואני חייב לציין דיי בלבלת אותי, התגובה שלך "-צבא זה לא אפשרות בשבילי, אין פה עניין של להתגייס ולא לגעת בנשק." דיי מנוגדת לסיבה שלה פתחת את האשכול. בעניין הצבא אתה מאוד קיצוני אבל בעניין הנשק פחות. כאילו שאין לך בעיה להשתמש בנשק (חלילה-הרי אתה פציפיסט שמתנגד לאלימות).
להתנגד לצבא ולא לרצות להתגייס זה השתמטות שלא תהיה בכלל אי הבנה, וזה בדיוק מה שאתה מנסה לעשות. בדרך יצירתית משהו.
נ.ב
הגדולה היא לא לברוח מבעיות אלא להתמודד איתן. הכי קל זה להסתכל מהצד ולהגיד "זה לא בסדר".

נערך לאחרונה ע"י יקירר בתאריך 26-04-2011 בשעה 14:33.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר